LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
Add new   Print   

Adopted pet

Description:

Naira - katiniško narsumo įsikūnijimas! Tik atkeliavusi, paspruko iš narvo, šnypštimu ir visu savo kūneliu pasišiaušusi išgąsdino mano katiną, paskui vis organizavo pasprukimą iš narvo :)
Be galo žaisminga, mokanti apsiginti, labiau už viską vertinanti laisvę. Tačiau ir ji "išsilydo" nuo primygtinų pilvuko glostinėjimų ;)
Nairos istorijos pradžia - http://gyvunugloba.lt/lt/fates/g.37243

Buvusi šnypštalas, dabar Naira yra meilenybė ir murklenybė ;)
2011-09-23 nukirminta, o 2011-10-01 paskiepyta kompleksinu skiepu kartu su sesute :)

Features: needs much attention, playful, friendly
Pets name: Naira
Pet species: cat
Number of pets: 1
Breed: Crossbreed
Sex: female
Sexual activeness: not neutered/ spayed
Age: 1-6 months
Hair type: smooth-haired
Color: tabby, beige
Locality: Lithuania, Vilnius City, Vilnius
User: Myxsider

Advertisement ID: 37407
Posted: 2011-09-11 | updated: 2011-10-26 | deactivated: 2011-10-26
Announcement views: 14279
Previous pet status: Waiting for adoption

Comments

Myxsider (2011-10-26)
tai jau tikrai, juk kiekviena katė - asmenybė :) man fiziškai nebuvo galimybių jų atskirai laikyti, nebent katukus narve palikti :) Lakis jų į kampą nespraudė, bet visko buvo pradžioj. tiesiog jis pats kiek bailokas, dar palyginus jaunas, nuo mažumės labai prisigąsdinęs, tai nedrįso gal labai jų pulti, ir šiaip manęs labai klauso, greit supranta, kas galima,o ko ne :)) heh, išvis jis labiau puolė šunį, kai globoj turėjau, negu kytikus :)) bet reta katė, kuri iškart myluot pradeda, turi praeit šiek tiek laiko
Dinka (2011-10-26)
Na mano dabartiniai maziai atskirti. Balu gyveno musu kambary, kartais ileisdavau ten katinus (kartais Ciucia ten suleisdavo katinus :) )tai Balu prie visu lisdavo, tai budavo ir apsnypcia ir pasimosikuoja, tai jis pasislepia, o po 5 min vel lenda.....bet rimtu drakiu nebuvo. O dabar tarp mano pacios kaciu kazkas kelia perbego (gal Sponkus, vienintelis juodas :)) Fifa su Ciucia, negali per arti papulti, urzgesiai, snypstymai, su pasispjaudymais....Taip kad kiek kaciu, tiek nuomoniu :)
SabinaB (2011-10-26) (foto)
Mano globojamos tokios mazytes ir jiems taip norisi silumos, prisiglausti prie ko nors ir vis galvoju, o gal mano susiprotes :(
Wilma (2011-10-26) (foto)
Sabina, kiekviena katė elgiasi kitaip. Jau tuoj bus 4 savaitės, kai aš globoju mažylį, o namie vis dar šnypštimai ir urzgimai. Beje senoji nepraleidžia progos užtvoti mažiui su letena. Jau abejoju ar ir bus kitaip:(
SabinaB (2011-10-26) (foto)
O jusu katinas ju nemuse? Nes siandien viena maniske uzspeite viena i kampa ir su letena muse.
Cherry (2011-10-26)
Comment deleted by user
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2011-10-26) (foto)
:D :D :D
Myxsider (2011-10-26)
neturiu NUOSAVO namo,tad nemanau, kad man padovanotumėt :DD bet nuoširdžiai prajuokinot, Erunia :DD
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2011-10-26) (foto)
Leiskit pajuokausiu:)) taigi dabar atlsilaisvino viena vieta pas Jus, taigi galesiu padovanoti Jums Favorite Tutsi:)))
Myxsider (2011-10-26)
na turi pradžioj šnypšti, turi dėl teritorijos išsiaiškinti, taip sakant pamatyti who is who.. bent jau man kažkada kažkas taip aiškino :) ir tą leteną ir mano katinas irgi kėlė ir ne kartą, tik neitin grubiai, vis prižiūrėdavau,kad nenuskriaustų. galit pamėgint suleist kartu, gal ne su abiem katėm iš karto, kad apsiuostytų, apsižiūrėtų, apsišnypštų. ir šiaip duot kačiukų daiktų savo katėm pauostyt, galbūt prie jų indelio padėt.kad prie kvapo priprastų. Katės juk natūraliai gina savo teritoriją :) nesu specialistė šioj vietoj, bet daryčiau turbūt taip.
SabinaB (2011-10-26) (foto)
As irgi katukus laikau atskyrai, bet maniskem tai sokas, viena snypscia ant ju, vakar jau kai prie snukucio jai atnesem tai bande letena pakelti, tai baisu, kad nesuzalotu, na o kita bando sleptis ir nezinau, kaip cia pasielgus. Ar isleisti juos ir leisti patiem susipazinti? Nes tie katukai tokie mazuciai, o maniskes tai karvutes tokios.
Myxsider (2011-10-26)
esmė ta, kad ne iš pirmo susitikimo, bet labai greit pripažino :)
Myxsider (2011-10-26)
aš narve laikiau pirmą dieną. o kai išleidau, pirmas naktis ramiai nemiegojau. nes katukai mažiukai, o mano katinas dičkis ir vienu letenos mostu būtų galėjęs juos sužaloti, vis papykdavo vieni ant kitų. bet praėjo diena kita ir jis jau juos prausė, draugiškai pešėsi ir pan.. gal kad katukai labai meilūs - jie patys prie jo lindo, glaustėsi, už uodegos, ausų tampė... tai ir Lakis "susilydė".
SabinaB (2011-10-26) (foto)
As cia gal truputeli ne i tema, bet norejau pasiteirauti, kai jus atneset situs katukus ar jusu katinas juos iskarto pripazino?
Myxsider (2011-10-26)
dėkui, Erunia :) tikiuosi,viskas bus gerai. liko dar viena mažiukė, ak, kad ir jai taip gerus namučius suradus..
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2011-10-26) (foto)
Sveikinu:)
Myxsider (2011-10-26)
ką tik išsinešė jauna mergina :) gyvens Vilniuje, bute. Sakė,kad tėvai Švenčionėliuose turi katę, tenais ji sterilizuota,tvarkinga, mylima. Ir mergina sakė,kad nori ir čia, Vilniuje, katės, būtent katĖS. Nežinau, kiek ji gera ir atsakinga bus šeimininke.. Prisirišom mes jau prie Nairos, sunku kitais pasitikėt, ypač kai tiek prasirginėjo. Lakis sunerimęs šiunkštinėja, kur ji prapuolė...o draugas liūdi ir kitų katyčių nebenori :))
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2011-10-26) (foto)
Naira pasidovanojo? :) Ar gyvens Vilniuje, ar kazkur kitur? Papasakokit :)
Myxsider (2011-10-24)
platinau, tik rimtų norėtojų nesulaukiam :( su nuotraukom komplikuota, nes fotikas sugedęs, o dar nepavyko savaitgalį pasiskolyt. bet bandysiu kaip nors atnaujint albumą. jei tik tai padės :)
Colomba (Lesė) (2011-10-24)
Myxsider, o kituose tinklapiuose platinote? :) Galima dar naujų nuotraukų padaryti. :)
Myxsider (2011-10-24)
ir kodėl vis dar niekas šito grožio nenori :(
Myxsider (2011-10-17)
Susiskambinom ir nuvažiavom visgi į Rekso kliniką. Paskyrė daktarė antibiotikų dozę dviem savaitėm. bus ramiau :) ir taip dažnai serga, baugu,kad neįsisirgtų
Myxsider (2011-10-16)
eh, kytikų pagalvėlė šalia lango, tai gal tas ir prisidėjo. bet šitos mazgės prie mano Lakio visada šildosi:) jis didelis katinas - tai joms abiem vietos į jį įsikniaubt užtenka: ir šilta, ir nupraustos ir pamyluotos būna..murkia tada visi trys laimingi :)
Judita 1 (2011-10-16)
Mano kiekvieną rytą prašo atidaryti trumpam langą,kai pradėjo čiaudyti,pasakiau viskas,jokių langų.
Myxsider (2011-10-16)
na pas mus nėra šalta, bet galėjo prie praviro lango ir supūsti.. aš pati linkusi manyti,kad tik peršalimas :) dar labai tikiuosi,kad kita mažylė nepradės čiaudėt. ir ryt vis tik pasikonsultuosiu su daktarais bent per tel. Naira tai taip taškos, kad net pačiai nemalonu,kai naktį atsliūkina ir apči! ant veido padaro..
Judita 1 (2011-10-16)
Čia tik peršalimas,mano katė taip čiaudo,šalta,pas mus dar nešildomas butas ir patiems šalta.
Vikikute (2011-10-16)
Na, rinotracheitui būdingas ašarojimas ir akyčių pūliavimas, nors kartais būna ir tik snargliavimas/čiaudėjimas. Iš esmės čia panašiai kaip žmonėms gripas...
Myxsider (2011-10-16)
hmm.. ir vėl adatos tada laukia :/ o turi rinotracheitas kažkokių specifinių požymių?
Edda (Gyvunugloba.lt) (2011-10-16)
Kai parsiveziau Viki is grindos, mano Krupce uzsikrete nors ir buvo skiepytas. Tiesiog persirgo lengvesne forma, bet be antibiotiku neapsiejom.
Myxsider (2011-10-16)
išgąsdina, kai netikėtai ant nugaros užšoka ir bando užsiropšti :) tai taip ir telpa - šikniukas slysta, vis pasitaiso.. :D gaila, kad tik rimtų norėtojų neatsiranda.. bet jau meilenybė kokių reta, nebūčiau patikėjusi tada, kai tik gavau jas, kad ši tokia meili pataps :) dieną aktyvesnė buvo, dabar aptingusi, nesuprasi ar dėl ligos ar iš katiniško tingumo, čiaudo ir taško viską aplink nuo vakar.. Kita kytė - Minė- tai nuo pat pradžių niekuom nesirgo, o šita jau trečią kartą ligotis bando..skambinsiuos ryt, klausiuos, gaila, kad tik popiet :(
Colomba (Lesė) (2011-10-16)
Čia tik mano nuomonė ir aš galiu labai grybauti, bet manau, kad ir skiepytam gali, tiesiog žymiai lengvesnė forma. O gal kur sušalo, orai dabar bjaurūs, šalta. Jeigu katė aktyvi, valgo, manau nieko baisaus nėra, bet bent jau telefonu pasikonsultuoti su veterinaru galima. :) O Naira tikrai paaugusi. Svarstau, kaip telpa ant pečių. :D
Myxsider (2011-10-16)
na, su temperatūra-sunkiai mum sekasi tą baisų tyrimą patiems pasidaryti :) bet reiks pamėginti. ačiū ;) em, bet, jei skiepyta kartą, čia koks rinotracheitas jau būt negali?
Colomba (Lesė) (2011-10-16)
Aš prieš tai pamatuočiau temp., tada ryt skambinčiau vetams ir klausčiau, nešti ar ne. :)
Myxsider (2011-10-16)
ačiū už komplimentus ;) dar Naira labai mėgsta ant peties įsitaisyti, tik jau sunkiai ten betelpa. ir dar labai sirgt mėgsta :( Sakot, nereik ryt skubėt lėkt pas vetus?
Colomba (Lesė) (2011-10-16)
Myxsider, mano katinas irgi pradėjo. O Naira labai išgražėjusi. :)
Myxsider (2011-10-16)
Patarkite kas: Naira gausiai čiaudo, ar tai gali būt paprastas peršalimas?
Myxsider (2011-10-08)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3VLcLH97eRw eilinis nesveikai juokingas Simon's Cat filmukas :) pas Jus tap nebūna? :)
Myxsider (2011-10-08)
Kuo labiau auga, tuo darosi gražesnės ir meilesnės sesutės. Jau nebe pasišiaušę pūkų kamuoliukai, kokie beveik prieš mėnesį atkeliavo :) Visada labai domisi,kas kompiuterio ekrane vyksta, kartais bando duot į kaulus mano katinui :) Nors šis vis tiek jas pasigauna, prispaudžia letena ir prausia.. prausia :) Gaila tik man Lakio: kiek pavyko per rugpjūtį numest svorio, tiek dabar dvigubai ataugo nuo skanaus vaikiško maistelio :D
Myxsider (2011-09-25)
kad tas maistas joms mažiausiai rūpi, keisčiausia,kad mano kycius - storas ir didelis - sukelia daug mažiau triukšmo lakstydamas, negu šitie kaulų vyniotiniai :) banditės mažos :)
Colomba (Lesė) (2011-09-25)
Myxsider, aš tai įpratus, atsikeliu 5 ryto, duodu maisto ir miegodama grįžtu į lovą. :D Tikiu, kad bus sunku jas atskirai dovanoti. :)
Myxsider (2011-09-25)
Nesupyko ;) Jis baisiausiai pyksta 4-5h ryto, kai jos keliasi ir laksto pirmyn atgal per kambarį,per lovą, galvą, tada baisiausiai piktas pro miegus burba "daugiau JOKIŲ globotinių nebus.." bet atėjus rytui, šitos rainiukės jam vėl būna pačios mieliausios, gražiausios, kurias gaila bus atskirai dovanot :D
Colomba (Lesė) (2011-09-25)
Myxsider, Jūsų draugas tikiuosi nesupyko dėl telefono. :) Jos tik bandė leisti jam ilgiau pamiegoti... :)
Myxsider (2011-09-25)
oi padraikos mažos. palikau savaitgalį vienus su draugu, tai vargšas paskaitas pramigo: bedūkdamos padraikos tel numetė, akumas iškrito :D šiaip paaugusios kaip reikiant kleckės, pafotkint reiks, pasirodyt visiem, kiek paaugom :)
Myxsider (2011-09-15)
na kolkas miega daugiau negu sesutės :) bet šiandien ištraukė kateterį, temperatūra normali, tai kaip ir viskas gerai šiai diena :)
Colomba (Lesė) (2011-09-15)
Naira atsigavo? Labai smagu girdėti. :)
Myxsider (2011-09-15)
Naira - panašu, kad atsigavusi, o per tuos sirguliavimus, tai dar ir meili patapo: priprato ant rankų būt, greit murksuot pradeda :)
Myxsider (2011-09-14)
Nuo vakar vakaro ėst pradėjo :) Aš vakar supanikavau ir dar kartą į Rekso kliniką nutempiau, nes jau visai silpnai pasirodė, o darneišėjo man jai temperatūros pamatuot. Bet dabar jau lyg ir atsigavus, dar gal ne tokia judri, bet jau prie dubenėlio grumtis bando :)
Colomba (Lesė) (2011-09-14)
Myxsider, kaip Naira laikosi?


Comments can be left by signed-in users only.


Statistika Online: 140

News

05.03 Saldi porelė ieško namų su šeimininku
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)
11.18 Kai vienas lauke - ne karys
11.11 Labai reikia namų... (1)
11.10 Apie tai, kas neaišku ir neapibrėžta arba dar vienas iššūkis... (2)
10.04 Katytė Tija ieško nuolatinių namų
09.16 Tokia Uodegytės be uodegytės istorija... (5)
09.10 Čipė ir Deilas: burundukų kelionė namo (namai rasti, parama... (17)

Comments

Evelina1987 (23:31) >>
Katinas jau namie. Ačiū neabėjingėms žmonėms!!!
Vyta (15:55) >>
Ir dar viena foto noriu pasidalinti . Tai tiems kas buvote kartu su istorija Nulepausis ir Mona....
Vyta (15:50) >>
Visus tuos metus nuo 2013 m. Gile gyveno Kruonyje. Visa laika bendravome su seimininke. liepos 7 d....
Bestblogsan (10:29) >>
also visit my net web page - https://www.bestblogsandart icles.com
Myxsider (10:01) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 2013-03-04 - 2022-07-08
Myxsider (9:57) >>
Visos gražios istorijos turi pradžią ir pabaigą. Eiva 20213-04-03 - 2022-07-08.
Alinakiu (17:32) >>
Labai dėkoju p. Violetai už paramą, jau visi pinigėliai surinkti, skola padengta. Be galo...
Vyta (14:26) >>
Kokia sena istorija, ir kaip liudna kad ji baigesi labai blogai...
Sandra0193 (23:35) >>
Pabėgo Naujininkuose, Brolių g.
Villi (9:36) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.138394
Villi (9:30) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.140572
Villi (9:29) >>
Atnaujintas skelbimas to pačio šuns http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.141118
Villi (19:58) >>
RUDIS vis dar laukia naujų namų