LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
Add new   Print   

Adopted pet

Description:

Dovanojama mama Maja (apie 3 metų amžiaus) ir jos dukrytė Špokutė (apie 3 mėn. amžiaus). Taip jau nutiko, kad jos liko be namų. Priežastis - ne alergija ar emigracija, tiesiog Maja atsivedė šuniukų. Tada visus supakavo ir išvežė. Gerai, kad ne į mišką. Mažoji sveria 1,2 kg, o mama - apie 4. Tėtukas, kaip įprasta, nežinomas.

Features: untrained, playful, can live inside only, friendly, vaccinated
Pet species: dog
Number of pets: 1
Breed: Crossbreed
Sex: female
Sexual activeness: not neutered/ spayed
Age: 1-6 months
Height category: small (up to 30 cm above rigde)
Hair type: smooth-haired
Color: beige, white
Locality: Lithuania, Vilnius City, Vilnius
User: Cherry

Advertisement ID: 97143
Posted: 2015-12-21 | updated: 2016-01-08 | deactivated: 2016-01-08
Announcement views: 11449
Previous pet status: Waiting for adoption

Comments

KeriFiesta (2016-02-09)
Comment deleted by user
Cherry (2016-02-08)
Gal KAS GALĖTŲ PAGLOBOTI KURĮ NORS (šaukiu didžiosiomis raidėmis, bet vilties neturiu visai). Neturiu jokių variantų, juk visi žinom, kaip sunku globą rasti net ir benamiams (kurie labiau nuskriausti). Pati esu kalta, nereikėjo laukti. O ir Muką staigiai kastruoti turbūt dar labiau rizikinga. Padėtis be išeities.
Dinka (2016-02-08)
Vetai pataria beveik 2 mėn laukti...sužinojau ant savo kailio, nes visur kalba apie mėn. Mano "varlės" viena surujojo kokių 7 mėn. , palaukiau gerą mėn jau po rujos , o rujojo 3 sav. , antra nesurujojo ir nuvežiau sterilizuot...deja mažoji kraujavo žiauriai, ir atsigaudinėjo labai sunkiai, su vete iki nakties bendravom, o skambinau ne aš bet vetė labai pergyveno.....buvo bemiegė naktis.... tikrai kitą kart laukčiau tuos 2 mėn. :( Tai gal triusikėliai aprengt (kiek žinau kažkas tokio yra)
Friske (2016-02-08)
Gal galima bandyt globos bent jau 3 savaitėms paieškot? Gaila, kad maniškė bjauri su šunimis :(
Cherry (2016-02-08)
Taip, suprantu, Polio-mama, Friske, taip būtų racionaliausia ir saugiausia, bet bėda - kaip (kur) tą laiką išlaukti viename bute be durų? Neparašiau dar? Neturiu nieko, kas paglobotų vieną ar kitą. Visiškai nieko.
Friske (2016-02-08)
Jei gerai atsimenu, kales mėnesiui po rujos praėjus sterilizuot galima.
Polio-mama (2016-02-08)
Cherry, tiesiog neuždelskite su sterilizacija. Baigsis ruja, palaukite minimalų būtiną palaukti laiką, kol visos rujos metu išsiplėtusios kraujagyslės grįš į normalią būseną (nežinau, kiek laiko reikia laukti su kalyte, katei toks terminas yra savaitė po rujos pabaigos) ir sterilizuokite. Toks būdas būtų lengviausiai įgyvendinamas ir racionaliausias. Šeštadienio užrašymas, deja, jau nuplaukė.
Cherry (2016-02-08)
Žinau, Nijole, todėl jaučiuosi patekusi į kampą. Jos vaikams dar tik kokie 4 mėnesiai, įsivaizdavau, kad vėliau ta ruja galėtų būti ir laukiau, kad ji užtikrintai sustiprėtų po vaikų. O išvežt nei vieno, nei kito neturiu, pas ką.
P.nijole (2016-02-08)
Siaip jau, rujos metu ir sterilizuoti negalima del pavojaus nukraujuoti...
Cherry (2016-02-08)
Turiu problemą, gal kas ką patartų. Vakar Maja surujojo, o sterilizacijai užrašyta tik šeštadieniui. O Mukas nekastruotas. ką daryt? Tikėjausi, kad vėliau ta ruja turi būti. Atskirti - jokių galimybių, o Muką skubiai kastruoti tokiame amžiuje (15 metų) baisoka.
Cherry (2016-01-08)
Ot varna. Tik dabar supratau, kad pati galiu pakeisti statusą.
Cherry (2016-01-04)
Comment deleted by user
KeriFiesta (2016-01-04)
Štai kaip gerai susiklostė gražuolyčių likimas :). Sėkmės Špokutei, o Majai jau sėkmė garantuota :).
Dinka (2016-01-03)
:)
Cherry (2016-01-03)
Išsivežė mano mažąją gėlytę į naujus namus. Mamai Majai šeimininkė patiko, tai ji ir išrinko. O Maja irgi turi namus. Pusė bėdos, kaip kažkada sakė Blogiukė Vynalėja. Pas mane.
Cherry (2015-12-31)
Jau artėja metų pabaiga, tai neskambins norėtojai įteikti dovanėlę ar padaryti staigmeną. Atsifutbolinom. O mažylei ausytės stojasi, tik viršūnėlės dar nulinkusios. Mama Maja tai kaip ir rado namus. Pusė bėdos, kaip kažkada sakė Blogiukė. Tik nereikia dar keisti statuso, nes mažylė tebelaukia tobulų šeimininkų.
KeriFiesta (2015-12-30)
Maniškė, kai manęs nebūna, kažkokiu man nesuprantamu būdu atsiduria ant normalaus stalo (įtariu, kad prasibruka per pristumtas prie stalo kėdes) ir ten sutvarko viską. Deja, dabar jau nieko neberanda :(. Kai aš namuose - mergina pavyzdinga :D.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-12-30) (foto)
gal sparnus turi? :)
Cherry (2015-12-30)
Galėsim patikrinti. Jai ant stalo užšokti - vieni juokai. Balerina gi. Elfas.
KeriFiesta (2015-12-30)
Oi kaip tiktų Maja Bruknei - iš namuose laikomo maisto nedaug kas liktų :D :D :D.
Cherry (2015-12-29)
Nusipirkau pistacijų. nedaug. už porą eurų. Parsinešusi nutrenkiau maišelį kažkur į kampą, nes laukiau atvažiuojant Justinos paimti lauknešėlio į Uteną. Po kiek laiko girdžiu - įtartina tyla ir neįprastas traškėjimas. Nueinu į kambarį - visi keturi šunys tyliai triauškina. Grindys nusėtos lukštais. Tkrai ne mažoji paisdarbavo, o mama Maja. Tai ir dėl kumpio be reikalo mažąją būsiu apkaltinus. Maja pasirūpino.
Cherry (2015-12-29)
Tas klausimynas tai, ko gero, ir bus tas pats šunų psichologės Viktorijos sudarytas, o mano šiek tiek supaprastintas :) Ten yra klausimų apie būstą, alergiją, skiepus, maistą, sterilizaciją, emigraciją, kas bus, jei užaugs ne toks, kokio tikėtasi, jei susirgsi, numirsi... ar kiemas aptvertas, ar namiškiai neprieštarauja... Apie viską pagalvota :) Tik buvo atvejis, kad klausimyną užpildė tarpinnkė veterinarė (viską teisingai), o šuniukas nukeliavo į tokios Zitos iš Mažeikių vaiko auklės namus, ir dabar net nežinau, kaip jis gyvena. Įgriuva. Kitaip tariant, provalas. Bet šiandien niekas neatvažiavo, skambino, bet telefonas sukvailiojo, nesujungė.
Gruodinukas (2015-12-29)
su pasimetusiais lengviau bendrauti, negu su tais, kurie viską "žino geriau", nes "turėjo jau VIENĄ katę/šunį":) aš tada pati daug daug kalbu:D kita vertus, jei paskatini pamąstyti apie dalykus, apie kuriuos žmogus net nepagalvojo, pvz., o ką darysit per atostogas, tai jau geriau tegu atšąla, pamąsto ir jei sugalvos, bando dar.
GiRa (2015-12-29)
Noriu pasisakyti iš kitos pusės, man kaip norėtojai pernai irgi buvo sunku, taip mykiau, kad negavau iš foto įsimylėtos katytės. Norai buvo kuo geriausi, bet jau taip nesisekė nieko pasakyt, veblenau kažką, kikenau, tikrai pasirodžiau nerimtai. Šiaip ne taip iš trečio karto parsivežėm mylimuką namo. Jūsų dauguma apie gyvūnus žino daug visokių smulkmenų, mums, tik susilietusiems su šiuo pasauliu lengva nusišnekėti. Tik noriu pasakyti, kad lengva suklysti ir vieniems ir kitiems ;).
IlonaKolit (2015-12-29)
Aha, labai sudėtinga su taip dovanojimo pokalbiais. Man tai kažkas iš čia (GG) atsiuntė klausimyną. Tai jei nesiseka kalbėtis (nepatinka pokalbio eiga ar pan.) paprašau el.pašto sakydama, kad atsiųsiu klausimėlius, kad būtų paprasčiau bendrauti. Žinoma, kad ne "aukso viduriukas", kad gan nesąmoningai atrodo iš šalies ir gan dažnai atkrenta norėtojai, kartais gal ir visai nieko žmonės.
Cherry (2015-12-29)
Tikra tiesa, KeriFiesta. Tarsi kas suparalyžiuoja liežuvį ir atima mąstymo dovaną. Net mano klausimynas nepadeda, nes raštu viskas atrodo kaip paprastas testas, o jie niekada nebūna labai intelektualūs, tačiau žodžiu skamba gana idiotiškai. Gerai, jei pašnekovas neapsisprendęs, galima pasiūlyti pagalvoti dar. Bet naudingai čia Dinka patarė paklausti, ką norėtojai gali pasiūlyti šuniukui. Turbūt reikia atidėti viską iki po Naujų metų. Griežtai :) (Kaip aš pavydžiu jaunoms, drąsioms ir išmintingoms).
KeriFiesta (2015-12-29)
Kai pats su savimi šneki, tai tiek gudriai tekstą sudėlioji, arba kai prie kompo sėdi ir rašai :D. O kai reikia akis į akį...dingsta žodžiai, o jei dar pašnekovas su turtinga kalbos dovana, tai išvis nebesugebi nieko, net paties būtiniausio paklaust. Yra tokia žmonių kategorija, kuriai ir aš priklausau. Oi kaip suprantu Cherry :(.
Dinka (2015-12-29)
Cherry, tikrai daug skambina, paklausia kažko ir sako kur atvažiuot pasiimti...va tada jau šneki tu, palaukit, kadangi man šio gyvūno gydymas, nuparazitimas, globa, vitaminai, žaislai, ir pan. kainavo daug meilės, laiko ir aišku pinigų, tai norėčiau žinoti, ką jus planuojate pasiūlyti gyvūnui ? skiepysit kas met (paskui galima paaiškint kad nebūtinai kas met...) čipuosit? vaikai? alergija? užsienis ?, ar žinot kad tai atsakomybė bent 15 kai metų? Bus privaloma pasirašyti sutartį (kur pasižadėsite rūpintis, neskriausti , neišmesti, kastruoti ir pan.) Be to karts nuo karto pasidomėsiu kaip jums sekasi....jei vis tiek norės atvažiuoti, tada jau žiūri į akis, kaip bendrauja su gyvūnu....tikrai nuojauta daug pasako... Beje Gi dovanojau neseniai šunę (antrą per savo gyvenimą) Skelbiu lt buvo tik komentaras "noriu", dažniausia tokius komentarus ignoruoju, bet tąsyk atsakiau... " norinčių daug, o ką Jūs siūlote šuniui? " ir atsakė " siūlome gyvūnus myulinčius šeimininkus, didelę aptvertą teritoriją vienkiemyje, voljerą šiltą būdą..." tada jau parašiau pasiskambinkit :) ....atvyko patys iš raseinių raj.... po poros dienų jau vežėsi šunę į svečius......negali visų iš pirmo sakinio atmesti..... reikia bendrauti. Sėkmės mamulka fantastinė... jei nepadovanosi per šventes paklausčiau vyro krikškatėvių, jie savo ale pekinuką palaidopjo, tikrai ir gydė ir slaugė ir ant rankų nešiojo ir visur kartu...., porą kart vos nepaėmė, kai rado laikrašty straipsiuką kad ieško namų beglobiukai, manau norėtų...o kad mylėtų galėtum būt rami (bet per šventes turiu ladotuves..tikrai ne iki gyvūnų dovanojimo bus, prie kompo ir tik po naujų greičiausia prisėsiu)
Gruodinukas (2015-12-29)
:D nežinau recepto. sakau, kad pirma reiktų susipažinti, ar jums tiks katė, ir ar katei tiksit jūs, na ir aš norėsiu žinoti, kaip, kokiom sąlygom gyvens mano globotinis. bet ne visada taip sklandžiai išeina. kartais kad ir su šypsena, bet lepteliu, kad ne sandėlis, kur "dar turime".
Cherry (2015-12-29)
Gruodinuk, o tai kaip šnekėti su tokiais, kurie nori atvažiuoti "pasiimti"? Jaučiuosi visiškai beviltiška. Šiandien visiškai netinkamas variantas pažadėjo atvažiuoti. Sakė, pasižiūrės, ir jeigu jiems patiks, pasiims sausio 31. Tikiuosi, adreso nepasakiau. Nes buvau praradusi kalbos dovaną.
Cherry (2015-12-29)
Audrone, jau vien prisiminus stres1 su Magdute... Gerai kad tada dviese buvom. Ir Magdutė pati nusprendė.
Cherry (2015-12-29)
Ačiū, It. Tai čia ir bėda, kad visai nemoku šnekėtis su žmonėmis, visai neišmanau derybų meno, bijau įžeisti. Šiandien dviem atsakiau, jaučiausi bjauriai. O žmonės klausia, kada galima atvažiuoti PASIIMTI. Nes jei jau atvažiuoja, tai tik pasiimti. Ketvirtadienį buvom svečiuose (elgėsi pavyzdingai), išėjom porai minučių į balkoną, tai ji verkė (cypsėjo) visą tą laiką, nors buvo kambary ir žmogus, ir šuo. Įgriuva.
Gruodinukas (2015-12-29)
o taip, tiek kartų jau kalbėtasi, bet kai išgirstu ragelyje "ar turite, kada galime pasiimti", taip ir pakimbu:))) bet būna ir blogiau, kai ateina gyvai, pvz., į prieglaudą, ir matai, kad NE, bet žmogus visiškai nesupranta, nesutinka ir nenori išeiti. telefono ragą bent padėti galima mandagiai atsisveikinus.
It (2015-12-28)
Tikiu, kad neramu... Pabandykit norėtojams paaiškinti, kad mažas šuo greičiau lūžta, ir skausmo slenkstis pas jį gerokai žemesnis, nei pas didesnį šunį, ir savisaugos insktinktai gali būti stipresni. Ir kad vaiką reikės labai labai mokyti, kaip elgtis su šuniuku. :) O tada jau bus aiškiau, ar pasiruošę žmonės, ar ne. :)
Cherry (2015-12-28)
Tai kad niekas neskolina. O man jau kraujo spaudimas užkilo į katastrofines aukštumas. Daktarai sako, gal nuo oro slėgio, o man atrodo. dėl Špokutės. Viskas, tikrai paskutinė.
Audrone66 (2015-12-28)
Oi Cherry, gudriai čia sugalvojot su tel. Nr. "paskolinimu" :) :) Man irgi kartais atrodo, kad 100 kart geriau globot, balutes ir didesnius dalykėlis tvarkyti, nei su su norėtojais kalbėti...
Cherry (2015-12-28)
Skambina norėtojai, bet vis nesu tikra, kad brangenybei, turbūt meistriškai atbaidau. Tai "mamai š kaimą", tai nori garantijų, kad neaugs didelė... Rytoj atvažiuoja žmonės susipažinti, bet vaikutis mažas, pustrečių metų, o brangenybė pati dar tik tokio amžiaus, bet mėnesiais. Abu kvailiukai. O mažoji tobula. Kaži, ar jau gerai mamą sterilizuoti?
Cherry (2015-12-23)
Gal kas nors galėtų paskolinti savo numerį, kurį galėčiau įrašyti į skelbimą? Kad kas nors profesionaliau atrinktų norėtojus? Aš jau bijau atsiliepti į nežinomus skambučius. Aš praradau įgūdžius. Šiandien skambino vaikas, fone buvo girdėti suaugusio žmogaus balsas, tikriausiai liepė vaikui pačiam viską susitvarkyti, jei jau leido turėti šuniuką. Vaikas klausė, kada galėtų pasiimti, o kaip jam pasakyti, kad renkuosi, ar tiks mano brangenybei... Tai aš kaip tas strutis - galvą į smėlį...
Dianita (2015-12-23)
Mažylė graži kaip ir visi mažyliai, bet jau mamkos grožis, nereali.. taip tiktų mano senjorui į kompaniją žaisti su kamuoliais :)
Cherry (2015-12-23)
Rytoj ir pradėsim :) Šituo metų laiku nelabai daug naudos (socializavimosi prasme) iš maklinėjimo tamsoj, nebent į kokį prekybcentrį nusineščiau. :) Teko redaguoti vieną knygą apie mažų šuniukų elgesį ir auklėjimą, ten taip ir rašyta: kuo daugiau žmonių, kiekvieną dieną kvieskitės svečių, paprašykite, kad nors praeiviai pakalbintų ir skanų kąsnelį paduotų. Dabar jau turbūt beveik mėnuo, kai ji pas mane ir nemato jokio kito žmogaus. O rytoj eisim į svečius.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-12-23) (foto)
visiems vaikams nauja patirtis ir įspūdžiai yra neįkainojami :)
It (2015-12-23)
Siekiant apsaugoti nuo ligos galima nešioti ant rankų, krepšelyje ar užantyje. Ir nedaryti ilgų išėjimų, kad mažę nesušaltų. :) Tačiau, iš tiesų, pas mus įsigalėjęs įprotis nesocializuoti šuniuko iki skiepo ir dar porą savaičių po jo daro labai didelę žalą, kurią gali būti pakankamai sunku ištaisyti. Tokio amžiaus šuniukui reikia kuo daugiau naujų teigiamų patirčių - žmonių, vietų, kvapų, garsų ir t.t. :)
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-12-23) (foto)
ar ne per anksti iškart po skiepo?
It (2015-12-23)
Cherry, būtinai. :) Jai dabar pats tas amžius socializacijai, ir aplinkinius pradžiuginsit, ir mažiukei neįkainojamą paslaugą padarysit. :)
Cherry (2015-12-23)
Ačiū, mums labai smagu, kai giria. mamytė Maja ne tik graži, bet ir tobulo charakterio. Bet ir mažoji bus gražuolė, tik dar nelabai matyti. Jau dabar nosytė darosi riesta, kaip mamos, o akys tokios truputį išsišovusios. Šeštadienį mažę vežiau skiepytis, tai iš pradžių išnešta į lauką drebėjo kaip epušės lapelis, taip buvo baisu, o dar visi aplinkiniai prašo leisti paglostyti, bet kol nuvažiavome, kol parvažiavome, jau buvo susipažinusi ir aplaižiusi mažiausiai 15 žmonių. net neįtikėtina, kiek žmonių toks mažas padarėlis priverčia sustoti, nusišypsoti ir papasakoti apie savo augintinius. Gal reikės per šventes daugiau pavaikščioti, tokią socialinės terapijos akciją surengti.
ErikaPa (2015-12-23)
Na ir grozis tos mamytes. Ech, kaip ji man primena is paauglystes laiku mano Aza, kiek su ja pievu ir krumynu kartu isbraidyta... Butu tusti namai, tikrai nesusilaikyciau nuo sios kumpiu gurmanes :). Turbut dabar naktimis sapnuosis.
It (2015-12-22)
Labai graži kompanija. :) Turiu įtarimą, kad mama prie čihuahua gulėjus. :)
Cherry (2015-12-22)
Taip tai taip, aš irgi rinkčiausi kumpį, tik kaži kaip pilvukas sureaguos. Ir Mukučiui įdrėskė į nosį šiandien vaikškai bestrakaliodama.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-12-22) (foto)
naudingus įgūdžius reikia ugdytis iš mažens :):) o ir liaudies išmintis byloja: 'Vok, vok ir suvoksi' :):)
KeriFiesta (2015-12-22)
Nori būti tvirtuolė, o ne paliegusi sveikuolė :D. Šiek tiek skiriasi natūralus kumpis ir grikių makalynė :).
Cherry (2015-12-22)
Pirmoji mažylės vagystė. Nugvelbė iš krepšio šmotą virt/rūkyto kumpio ir pusė sugraužė. Dabar net kreiva akim nežiūri į sveikuolišką grikiuų-kalakutienos-morkų-kalcio ir vitaminų makalynę. Kas norėtų mažajai vahilkai suteikti idealius namus?
KeriFiesta (2015-12-21)
Jei gaila, tai ir neatiduokit. Aš tai irgi tokio pat proto, kai jau ką priglaudžiu, tai suvisam- negaliu būti laikina globėja, nes man vis atrodo, kad niekas kitas taip nemylės kaip aš pati. O iš tiesų juk yra tikrai ne taip - daug nuostabių žmonių mylinčių ir tinkamai prižiūrinčių gyvūnus.
Spiritus_flat,_ubi_vult (2015-12-21) (foto)
ooo... Koks grožis :)
Cherry (2015-12-21)
Baisiausia, kad tą lėlytę man jau gaila atiduoti.
KeriFiesta (2015-12-21)
O jau gražumas tos Majos :). Pati kaip lėlytė, o ir vaikučiai nepaprastai gražūs. Gerų ir šiltų namučių visiems :).


Comments can be left by signed-in users only.


Statistika Online: 121

News

07.09 Koncervai katems
07.01 papildas Hyaloral sanariam katem/sunim . Gal kam?
06.23 JONAVA. Dovanojama šunytė (Pasiliko sau)
06.22 JONAVA. Dingo šuo
06.08 Globa RASTA Globos ryžam katinėliui (11)
06.05 TIUTĖ ir SIMUTĖ (papildyta) (9)
06.03 Atiduodu maistą katėms (6)
06.02 Dingo katytė Ausyte , Vilnius Kapsų g Grizo (1)
05.25 Arnikos bėdos (18)
05.12 JONAVA. Ieškomi namai katytei Pilkei

Comments

Wilmante (17:29) >>
ačiū labai Linai R. - 50 eur. Simutė labai stresuoja palikta klinikoj, pyksta, į maistą...
Alusia (17:48) >>
Irene, 2 savaičių manau tikrai pakaktų, jei ji stresuotų anksčiau paimčiau paleisti,...
Irene (16:11) >>
Alusia, o kiek laiko reiketu perlaikyti? Ji laukinuke? Stacionare negalima butu perlaikyti?
Wilmante (14:38) >>
tiesa, dar darė vakar echoskopą, visi organai pagal amžių kaip ir nieko, išskyrus inkstų,...
Wilmante (14:31) >>
dėkui, Alusia,kad domitės, pas mus nieko gero, vakar Simutę nuvežėm į stacionarą, kasdien...
Alusia (12:12) >>
Aš duosiu priemones, maistą, kraiką tik pagelbėkite su vieta, prašau
Alusia (10:56) >>
Probleminiame kieme atsirado galimai nėščia katė, labai, labai ieškau pagalbos perlaikyti ją...
P.nijole (19:33) >>
Mindrajos puslapyje pakomentuota taip: Mirė 2020.06.24.
Vyta (13:39) >>
neblogai sakyciau :)
Kukusas (11:57) >>
Kažkaip liūdnokai skamba likimas nežinomas. Gal vis tik kam nors įdomus jo tikrasis likimas....
Alusia (10:20) >>
:)
Polio-mama (10:09) >>
Taigi, čia pastelinė marmurytė :)
Alusia (14:06) >>
Čia Ex Žaibo, silpniausio Arnikos kačiuko video, dabar ji Sagutė, suklydau aš, galvojau visi...