LT | EN | RU | LV | PL | EE    Leedu | Läti | Eesti
 
 
 
Add news   

Katytė dingo be žinios, kuomet buvo atiduota į Faustas globą

Šiandien bevedžiojant Sonį prie mūsų atbėgo baltai ryžas katinėlis, matosi, kad jaunas labai draugiškas ir mielas. Kadangi jau taip yra, kad negaliu praeiti pro gyvūną, kuris pats prašosi pagalbos, kreipiuosi čia, nors vilties mažai, bet gal? 

Išsiaiškinau, kad jis buvo priglaustas vienos močiutės, kai jis buvo paliktas prie jos durų, tačiau močiutė yra vyresnio amžiaus, pati augina pekinuką ir dar prižiūri kitą katytę, todėl nebegali rūpintis ir šiuo, todėl išleido į lauką..

Na o socialus, gražus katinėlis taip ir glaudžiasi.. Ne jam benamio duona.. Gal atsiras kas galės priglausti? Arba pagloboti iki pasidovanojimo? Pažadu savo pagalbą dėl skelbimų platinimo ir šeimininkų paieška, o gal kuri prieglauda sutiktų priimti po savo vardu? Bet dabar svarbiausiai globa..

 

865622787 


Lisatud: 2014-06-13 | ajakohastatud: 2014-07-21
News ID: 39126
Announcement views: 14065

« tagasi

Kommentaarid

Skaja (2014-08-01)
Manyčiau, kad Kukusas iš Pakruojo buvo nepalyginamai gudresnė, kai labai greitai po atvežimo iš Grindos padovanojo ne sveiką šunelį ir iš karto pamiršo, kam padovanojo, be abejo, iki šiol neprisimena. Tačiau ji turėjo puikią atmintį, prašydama paramos voljerams ir kt., o kai tikslas buvo pasiektas, tai ir pažadai dėl grindinukų užgeso. Iki šiol to šunelio ieškome... Tada, atsimenu, kai šunelis buvo ,,padovanotas", ir bandžiau atkreipti dėmesį į tokio ,,padovanojimo" miglotumą, išsiaiškinti viešai tiesą, palaikytojų praktiškai nebuvo, priešingai, ne mažai šios globėjos užtarėjų buvo, o komentarai administratorių buvo panaikinti. Išvada: kol palaikomas nesąžiningumas, tol egzistuos tokios prieglaudos, kaip Faustas (net vien nuo pavadinimo negera darosi), o Grinda taps geriausia, saugiausia, atitinkamai - pavyzdingiausia prieglauda. Akivaizdu, kad Fausto galimybės nesutampa su noru išgelbėti visos Lietuvos gyvūnus, todėl, manyčiau, būtų tikslinga ,,pasidalinti" šios prieglaudos globoje esančiais gyvūnais su kitomis prieglaudomis/globėjais (juk pasiūlymai tokie iš kitų prieglaudų/globėjų buvo). Tokiu būdu būtų sumažinta naujai įsikūrusios prieglaudos finansinė našta, būtų išgelbėta ne mažai gyvūnų.
Katinukas (2014-07-29)
Gaila.kai taip elgias vadovė.
NeRamune (2014-07-29) (foto)
Pataisiau naujenos pavadinimą, kuris šiek tiek labiau atitinka tikrovę.
NeRamune (2014-07-29) (foto)
Reiktų pasiprašyti į Fausto "globą" :)))) Atjaunėjimas garantuotas :D
Modeliukas (2014-07-29)
O, kaip Šarlotė atjaunėjus :)))) ! Ko gero, pavadinimą naujienos keist reiktų - pvz. " Likimas nežinomas", nes " Saugi Fausto globoje" - atsiprašau... Jau tokio triuko nesitikėjau nė pro kur :))). Gerai, kad Šarlotė ne kokia juoda ar rainė, senai Neramunė "įrodymus" būtų gavus. O čia bėda - retas spalvų derinys , ne taip paprasta rasti panašią ;).
Lapke (2014-07-29) (foto)
Turbūt ne veltui daktarai primygtinai rekomenduoja per tokius karščius būtinai galvą kepuraitėm dengt...
JustinaG (2014-07-29) (foto)
na Daiva, na jau tikrai gal užteks.....
DaivaVa (2014-07-29)
Kasutaja kustutatud kommentaari
MarinaK (2014-07-29)
Belmonte žaidžia du kačiukai, vienas, rainas su baltu, sveikas, kita smulkesnė raina ir su ašarojančiomis akytėmis. Ne ypatingai bailūs , galima ir pagauti. Krūvos turistų ir poilsiautojų, bet visiems nusispjaut. Gal kas gali priglausti? Man "užkirto" dėl to, kad lb panašūs i mano Silveriuką. Rašau šioje temoje, nes populiariausia :-) priglauskit ką?:((((
DaivaVa (2014-07-29)
Kasutaja kustutatud kommentaari
NeRamune (2014-07-29) (foto)
Tai va, kad susisiekti neįmanoma. Daivai rašiau žinutę, kada grąžins katę (nes nekelia), neatašė, ši "giminaitė" irgi neatrašė, o kai skambinau telefonas išjungtas, na nuo rydienos skambinsiu intensyviai, tačiau esmė yra ta pati, tegul grąžina katę ir viskas.
DaivaVa (2014-07-29)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Cherry (2014-07-29)
DaivaVa, tai kad Audronė rašė priešingai: gyvūnų globa - ne verslas. Ir jokios užuominos, kad kas nors manytų kitaip.
RITA11 (2014-07-29) (foto)
NeRamune, gal geriau paskambinkite Daivos Bukauskienės vyrui ir paprašykite, kad duotų jo sesers telefono Nr. arba Jums jinai perskambintų. Taip greičiau surasite galus. Sėkmės.
Fotas (2014-07-29)
Na gal ne verslas,bet pragyvenimo šaltinis tai tikrai,kaip kitaip paaiškint vši kūrimosi vajų .Sakysit meilė ,noras padėt ,taip kol nėra paramos ,kai pasirodo pinigai meilė pasibaigia ir prasideda anie blogi šiti geri ,o va tie iš vis pabaisos Okad katė ne ta tai faktas kaip blynas ir kam tada siūst kitos katės nuotraukas?
NeRamune (2014-07-29) (foto)
DaivaVa, tai jei jūs pripažįstate, kad su manim susisiekė tikrieji Šarlotės šeimininkai, tai kodėl jie atsiuntė kito katino nuotraukas? Ir beja, kaip susisiekti su jais, jei telefonas išjungtas? Ar čia kažkas gal nusipirko kortelę, "trumpam" patapti Šarlotės "šeimininkais". Jei aš klystu aš rytoj ir poryt bandysiu prisiskambinti dėl Šarlotės ir paprašyti jos tikrųjų nuotraukų ir ne tik, o kad man ją atiduotų.
DaivaVa (2014-07-29)
Kasutaja kustutatud kommentaari
DaivaVa (2014-07-29)
Kasutaja kustutatud kommentaari
NeRamune (2014-07-29) (foto)
"Laba diena. Esu Ledi (buvusi Sarlote) seimininke. Per pora savaiciu tiek mes, tiek ypac vaikai prie katytes prisirisom, todel nusprendem negrazinti. Galim uztikrinti jai puikias salygas, kas matyt ir buvo Daivos tikslas. Pridedame nuotraukas. Labai tikimes, kad dabar jau paliksite musu seima ir artimuosius ramybeje." Nurašiau kokią žinutę gavau su nuotraukomis. Nebereikia sekti pasakų, jei katytė gyva sveika, grąžinate man, o jei ne, tai nu dėl Dievo meilės, prisipažinkite, nes kaip galima tikėti ir pasitikėti organizacija, kuri nepripažįsta ir nemato savo klaidų?? O jūsų pilstymai iš tuščio į kiaurą.. kiek galima tą patį per tą patį?? Kas puola Daivą? Buvo paprašyta grąžinti katę, kurios nu niekaip negali grąžinti.. Kodėl? Kam siųsti kitos katės nuotraukas jei Šarlotei viskas gerai? Aš tik vieno nesyprantu, kam daryti tokias nesąmones.
Audrone66 (2014-07-29)
Na baikit jūs su tuo žalos pridarymu - jau senokai Fausto komentaruose vis bėdavojamasi, kad kažkas jiems daro žalą, kad paramos negauna dėl netinkamų komentarų.. Žalą darotės patys sau, negalėdami atsakyti į elementarius klausimus ir sukdami ratais-kvadratais. Niekas nesako, kad esate piktybiški kenkėjai - gal per daug užsimojote, neįvertinot savo galimybių - gyvūnų globa ne verslas, kurį gali planuoti, prognozuoti - tai kaip lavina, kurią reikia atlaikyti. Niekas nenori iš jūsų atimti duonos kąsnio, tiksliau alkanos burnos, bet darykit išvadas. Kaip NeRamunė viename komentare rašė - garsiai gelbėjat, o toliau neaiški tyla....
Angelina (2014-07-29)
Daiva,pro ta mesmale praejo turbut visi,nezinau ,gal kam ir pavyko to isvengti,va butent ,gana tai eskaluoti ir greitai visi viska pamirs.Suprantu ,nes ir as buvau jusu vietoi,buvau isizeidusi ir nenorejau suteikti informacijos del kates ,nerejau pasiusti velniop.Bet,supratau ,kad viskas baigsis ,kai pateiksiu irodymu ,kad su kate viskas tvarkoje,ir nusiunciau ta info ir dabar reikalui esant informuosiu ,nes su seimininke gan artimai bendrauju iki siol ,nuolat esu informuojama ,kaip katei sekasi ir gaunu jos nuotraukas ,pilnas facebookas.Gerai butu ta ir is jusu puses,nes nezinojimas yra pats baisiausias dalykas.Juk kate paeme Daivos vyro sesuo ,tai tikrai keista ,kad taip sudetinga gauti info ,ir dar keisciau ,kas idejo kito katino nuotraukas ir kam to reikejo?
DaivaVa (2014-07-29)
Kasutaja kustutatud kommentaari
DaivaVa (2014-07-29)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Nenis (2014-07-29)
Jėzus,tai grąžinkite tą Šarlotę!!!!!!Juk buvo žadėta praeitą savaitgalį Ramunei ją grąžinti.Kas vėl nutiko?Juk buvo pasakyta,kad ją paėmė Daivos giminaičiai.Tai kokios bėdos?!!
DaivaVa (2014-07-29)
Kasutaja kustutatud kommentaari
DaivaVa (2014-07-29)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Angelina (2014-07-29)
Daiva ,nu tikrai ,cia ne ta kate .tai akivaizdu.Visalaik buvau jusu pusei,nes tas prividuriotos palutes ,ar pinigai ,tai tikrai kvailiste ,pati globojau ,sterilizavau ,dovanojau ,zinau ,kiek viskas kainuoja,daug maciau ir kitur ,nes truksta ranku sutvarkyti viska .ir katinai iseina ,pabega ,mirsta ,zusta ir visur ir pas visus ,taigi tie puolimai irgi kaip ir ..... Bet sita istorija su Sarlote ,neskani.Jau geriau butu tiesa pasakyti ,kokia ji bebutu ,jus daugelis suprastu ,bet dabar,nu ,nezinau ,
DaivaVa (2014-07-29)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Nenis (2014-07-29)
Būtų juokinga jei nebūtų graudu...Sakykite ką norite,bet tai tikrai ne ta pati katė
RITA11 (2014-07-29) (foto)
Gerb. DaivaVa, po Jūsų komentaro prisiminiau Linkolno žodžius pasakytus daugiau kaip prieš pusantro šimto metų "Galima kvailinti dalį žmonių visą laiką, galima kvailinti visus žmones tam tikrą laiką, tačiau negalima kvailinti visą laiką visų žmonių"...
Rita R. (2014-07-29)
DaivaVa, Jūs mane žinote: aš jokių nusistatymų ar nuoskaudų Faustui niekada neturėjau, tad matyti tai, ko nėra, neturiu jokio pagrindo. Pati turiu ryžiką katiną Kvazimodą - deja, bet ten, kur balta, ir lieka balta, nepriklausomai nuo to, kokioj jis pozoj bebūtų :(
Moiros (2014-07-29)
Administrator kustutatud kommentaari
Goda Smilgė (Naminukai) (2014-07-29) (foto)
Nu Daiva, bet rimtai, kodėl visi iškart mato, kad katytė ne ta, o Jums net skaičiuojant dryželius- ta ir viskas? Garbės žodis, bandau žiūrėt nešališkai, nes tiek pat su Ramune, tiek su Daiva reikalų esu turėjus ir nei su viena nesusipykus, bet šioje situacijoje... Nu rimtai, atsiųstose nuotraukose ne ta katė (o dar greičiau- katinas...)!
DaivaVa (2014-07-29)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Edda (Gyvunugloba.lt) (2014-07-29)
Kaip ziuri, taip matai. Kaip tiki, taip yra. O kad katė ne ta pati, tai ir visiškai durnam aišku ;-)
DaivaVa (2014-07-29)
Kasutaja kustutatud kommentaari
NeRamune (2014-07-29) (foto)
O kas belieka?? Katytė, kuri turėjo būti saugi, dingo be žinios, Fausto vadovė visais būdais stengiasi išvengti atsakymo, kas nutiko katytei. Tai logiška, tai, kad tiek aš tiek kiti žmonės turi teisę paklausti, tai kur tikroji Šarlotė ir sulaukti tiesos, o ne tokių vaikiškų išsisukinėjimo ir gumos tempimo. Man asmeniškai gaila, kad dėl tokių organizacijų kenčia kitos, kurios taip nesielgia ir yra sąžiningos ir tikrai gelbėja gyvūnus, o ne daro biznį ir tikisi, kad niekas čia nieko nesupranta.
Rita R. (2014-07-29)
Zet, šitoj istorijoj svarbu ne logiką ir tiesą, o katę surast. Jos likimas net ir iš šalies žiūrint yra svarbus.
Rita R. (2014-07-29)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Zet (2014-07-29) (foto)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Rita R. (2014-07-29)
Šarlotės dešinys antakis baltas (tai ypač gerai matyti pačioje pirmoje jos nuotraukoje), o šito katuko abu apelsininiai. Tikrai ne tas pats gyvūnas :(
NeRamune (2014-07-29) (foto)
Zet, žinutė ir nuotraukos yra mano telefone, beja kaip ir telefono numeris. Tikrai nebenoriu pradėti su policija, bet tai, spėju būtų kaip įrodymas, melagingo pranešimo, nežinau.. Iš tiesų, tokių cirkų man neteko matyti, kad Šarlotės nebėra jau išvadas galima pasidaryti 100%.
Zet (2014-07-29) (foto)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Goda Smilgė (Naminukai) (2014-07-29) (foto)
Zet, nelabai supratau, ką tokiu komentaru norėjot pasakyti, nes man atrodo, kad jei žmogus prisistato Šarlotės šeimininku tai ne šiaip belen koks žmogus iš šalies, o toks, kuris suinteresuotas, todėl nu blemba... Nesipykim su logika :)
NeRamune (2014-07-29) (foto)
Zet, tai sakot, kad yra žmonių, kurie neturi ką veikti ir siuntinėja tokio pobūdžio žinutes šiaip sau?:))) Ir prisistatinėja Sarlotės šeimininkais ir siunčia katytės foto?:)))) Nu joooo.... jau pas mane fantazija ne tokia laki :D
Zet (2014-07-29) (foto)
Kasutaja kustutatud kommentaari
NeRamune (2014-07-29) (foto)
Iš to, kas vyksta, tai pati Daiva nežino kur Šarlotė ir bando apgaudinėti, bet čia plika akimi gi matosi, kad kačiukas nuotraukose yra max 4mėnėsių, o katytė, kuriai ieškojau pagalbos apie 2 metukai. Aš nelabai suprantu, nejau Daiva galvoja, kad visi aplink esantys žmonės bepročiai?
Sniegute (2014-07-29)
Jai jus atpazintumete Sarlote,tai tada as prasyciau ja parodyti gyvai savo akim..... Ir tada jus pasakytumet ar ji ar ne...
NeRamune (2014-07-29) (foto)
Cia man parase nezinomas numeris, prisistate kaip Sarlotes seimininkai ir idejo sias "Sarlotes" nuotraukas.
Zet (2014-07-29) (foto)
Kasutaja kustutatud kommentaari
NeRamune (2014-07-29) (foto)
Rita11 mano pirma mintis ta pati buvo, beja naujenas gavau iš numerio ir paskui už valandos, kai man neatrašė, kada galiu atgauti katytę, bandžiau pasiskambinti ir telefonas jau buvo išjungtas, tai spręskit patys..:)
Goda Smilgė (Naminukai) (2014-07-29) (foto)
hm, nu jo, spalvos tokios, bet mano akim snukelis tai ne tas. Ne man vienai taip atrodo? Ta prasme net giliai nenagrinėjant juk matyt, kad ir iš pirmos nuotraukos Šarlotės paaukiai yra balti ir ryžas šalmelis kairėje pusėje eina maždaug iki antakio, o kito katinėlio ir po akim ryžos dėmės ir "šalmelis ryžas" kairėje eina iki pat akies... Ar čia jau man kuku? :D
AisteIgn (2014-07-29)
visų trijų skirtingas dėmėtumas. bet kuriuo atveju, pas Šarlotę daug daugiau baltos spalvos, negu pas tuos du. O tie du irgi skirtingi.
NeRamune (2014-07-29) (foto)
Kasutaja kustutatud kommentaari
RITA11 (2014-07-29) (foto)
Pagal mane tas kačiukas yra iš šios naujienos: http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.69621
Moiros (2014-07-29)
Administrator kustutatud kommentaari
Goda Smilgė (Naminukai) (2014-07-29) (foto)
Palaukit nieko nebesupratau, o tos paskutines nuotraukos kur namie kačiukas prie ko čia jis ir Šarlotė? Šarlotės vaikas ten ar kas?
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-07-29) (foto)
Būtų linksma jei nebūtų graudu.. Melas dengiamas melu...
NeRamune (2014-07-29) (foto)
Kaip žinia, birželio mėnėsį ieškojau pagalbos katytei iš Ukmergės ir tuo metu "pagalbą"suteikė Daiva iš Všį Faustas, štai "pasigrožėkite" kaip katytė per porą mėnėsių atjaunėjo, iš subrendusios katės, atvirto į 3-4 mėnėsių kačiuką, pasikeitė ir kailio rainumas. Štai kokia "puiki" Fausto globa, gyvunai nesensta, o jaunėja:)
NeRamune (2014-07-28) (foto)
Kadangi yra besidominčių, rašau viešai. KATYTĖS NEATGAVAU, kaip buvo viešai rašyta.
NeRamune (2014-07-24) (foto)
Labai įdomu, ar vadinti žmones viešoje erdvėje bepročiais neturint to patvirtinančio psichiatro išrašo nėra garbės ir orumo pažeidimas? Beja, kaip suprantu katytė bus šeštadienį grąžinta? Kaip jau buvo parašyta, norėčiau, kad Daiva prieš grąžindama nufotografuotų, katytę, kad visi galėtų įsitikinti, kad katytė visgi "gyva ir sveika"(?)
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Tiesiog makabriškai atrodo "Katytė saugi Fausto globoje" kai ji dingusi be žinios.. O kur dingusi visi žino. Man tik norisi nors kiek sąžiningumo tiek man, tiek kitiems ir tegul ši organizacija sąžiningai informuoja kas katytei nutiko. Tik tiek prašau. Ar čia labai daug?
Goda Smilgė (Naminukai) (2014-07-22) (foto)
Nu panos/ moterys, kam rašyt tą patį per tą patį, aš manau, kad visi čia tiek skaitantieji tiek prašinėjantys tų nuotraukų, jau suprato, kad nebus jų, viskas. Kaip ir pačios katės. (Jei klystu, atsiprašau, bet sekant šią istoriją iš šalies tai vienintelė besiperšanti logiška išvada). Todėl, Ramune, patariu ir tau, nešvaistyt tuščiai energijos, nes manau ir pati nebetiki, kad tai turės kažkokių rezultatų.
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Kiek man žinoma Singlo irgi negrąžinate ir dar daug kitų gyvūnų. Kodėl Dainai negrąžinate jos kačiukų, kurių prašė? Kodėl Singlo neatiduodate? Kodėl neatiduodate man katytės? Žmonės mato ir atsirenka kuo tikėti, kodėl Godai į Naminukus vežiau ne vieną katytę, problemų niekada nebuvo, žinau kad padovanota ir žinau kam. Kodėl Sosuose kiek vežiau tiek žinojau kam padovanota, arba Neringa irgi informavo, o čia vienintelis atvejis, kai piktybiškai nėra teikiama informacija. Tai protingib žmonės, manau užduos klausimą sau, KODĖL?
Nenis (2014-07-22)
Dievaži...jei katė tikrai padovanota,tegul tie žmonės padaro katytės nuotraukų ir atsiunčia.Tuo labiau,kaip supratau,kad jie DaivosB giminaičiai.Kažkaip labai jau neįtikinamai ši istorija nuskambėjo...
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Judita 1 (2014-07-22)
Jei tie žmonės protingi,tegu atiduoda katytę Neramunei ir baigsis visas detektyvas,o dabar situacija tik aštrėja ir kam to reikia?
Kata (2014-07-22)
Gražiai praignoruotas racijos balsas :) Oi, merginos/moterys, kiek jums dar daug mokytis, ir kaip nevykusiai kol kas jūs tai darote. Gaila. Bet sėkmės - globojamų gyvūnų labui.
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Aš žmoniškai bendravau, beveik mėnėsį laiko ir katytės nemačiau nuo pat nuvežimo pas Daivą. Jei katytė būtų gyva seniai būtų grąžinta, nereikia čia pasakų pasakot, ne mažų vaikų forumas.
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Kokius čia marazmus pilstot?? Ką kačių maža, kad šitos atgauti nebeįmanoma? Žmonės nedurni, mato kokia čia "organizacija"
Kata (2014-07-22)
... ir tuo tarpu Jūs suvokiate, kad tai jokios reikšmės neturi. Gaila, kad neatsakėte į mano mandagiai užduotą klausimą. Patikėkit manim, jei šio gaisro neužgęsinsit, pasekmės gali būti labai ne kokios. Ir ne dėl NeRamunės kaltės - ji, bet kokiu atveju, tik vienas įpykęs žmogus. Jūsų oficialios pozicijos ir reakcijos kaip organizacijos nėra, o privalėtų būti. Tai verčia daug racionaliai mąstančių žmonių daug kuo abejoti Jūsų veikloje. Negi to norite?
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Tai jūs gi pareiškėte, kad jau nebenori tie žmonės teikti informacijos, ar kaip čia man suprasti? Duokit tų žmonių kontaktus, arba kad katytė būtų šeštadienį pas mane.
Judita 1 (2014-07-22)
Daivava,jūs klystate,nes kaip tik tada galvojasi,kad kažkas negerai,jei nenori žmonės telefonu pabendrauti..jei neturi ko slėpti.Kažkaip keista viskas.
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Sakau viešai, kol nebus man grąžinta katytė gyva ar mirusi, nenurimsiu. Rašysiu ir skambinsiu visur kur įmanoma, kol nebus man grąžinta šita katytė.
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Pasakų nesekit, Daiva pažadėjo gi, kad savaitgalį atveš katytę, tai dabar jau nebenori atiduoti? Čia tokia nauja istorijos versija?? Nu žinot.
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Kata (2014-07-22)
DaivaVa, atleiskite, kad kišuosi ne į savo reikalus, bet man, kaip visiškai nešališkam stebėtojui, labai norisi paklausti: kodėl nesuteikiat informacijos NeRamunei apie šią katę? To nepadarymas situaciją blogina diena iš dienos. Suprantu Jūsų užsigavimus ir įsižeidimus, bet turite visos mąstyti ne kaip pavienės asmenybės, o organizacijos atstovės, ir suvokti, kas tai organizacijai, o ne Jums asmeniškai, yra geriau. Vienintelės rimtos viešosios savanoriškos organizacijos investicijos yra reputacija. Tai kodėl tada?
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Kiek jūs galit tą patį per tą patį, pasakykit visiems, kad katytės nebėra gyvos, kam čia nusišnekat, kiek galima?? O jei yra gyva kur ji yra???
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Judita 1 (2014-07-22)
Reikėjo iškart parašyti katytės šeimininkų telefoną,Neramunė būtų paskambinusi ir viskas būtų aišku.Ir nebūtų tų diskusijų..
Gruodinukas (2014-07-22)
omg, na kiek galima.
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Nes pasitikėjau, kad jai bus geriau, kad ras gerus namus. Ir ne vienam gyvūnui taip radau namus, nuostabius. Tikrai nežinojau kokiam žmogui atidaviau katytę, ir tikiuosi ši mažytė man atleis.. Tikiuosi, kad ir kaip skaudu, bent Kruopytė yra saugi pas Eriką, gal ir buvo šios katytės misija tokia, išgelbėti kitus gyvūnus.. Nežinau, bet už tai niekada gyvenime neatleisiu, kad šitaip melavote, dar dabar prisimenu, kaip Daiva su šypsena man sakė kokia Šarlotė graži, ar čia normalu????
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Moiros (2014-07-22)
Administrator kustutatud kommentaari
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Aš daugiau neturiu ką su tokiu žmogum, kalbėti. Šlykštu. Ir dar teigiate, kad gyvūnus mylite, ar žinote, kad ši katytė buvo nuostabi, meili ir jauna. Žinote? Kad patikėjau Daiva, kad pasirūpins, pasirūpino. Net palaidoti negalėjau, nes nežinojau, kad jos gyvos nėra. Šlykštūs pooelgiai, už tokius dalykus gal žmonės ir nenubaus, bet gyvenimas nubaus. To ir palauksiu. Šiaip normalų žmogų bent sąžinė graužtų, už tokius poelgius.
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Esat aferistės abi su Daiva, žodžių neturiu. Pražudėt jauną nuostabų gyvunėlį, tikrai nieko gero aš jums nelinkiu, lazda turi du galus.
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Pasakysiu taip, kol kas dar neįsitikino, kad šitos katytės nebėra gyvos, tai nežinau kokių dar įrodymų reikia. Nes jei būtų kažkokie žmonės, tai tikrai atsilieptų ir atiduduotų man katytę, arba nufotografuokite naujuose namuose. Kur ji yra?? Kam jūs meluojate, po galais?? Ar sąžinės turite? Aš dėl šitos mažytės baigiu ašaras išverkti, nes man ji yra svarbi ir aš dar turiu mažytę viltį, kad ji gyva, bet po tokių marazmų, matau, kad viltis tik durnių motina.
Moiros (2014-07-22)
Administrator kustutatud kommentaari
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Bet vis dar nieko neparašėte kur mano katytė? Tiek visko rašotė, bet pagrindinio klausimo neatsakote. Man jūsų pasiteisinimai neįdomūs, man įdomu kur yra šita katytė?
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Kai žmonės aukoja sąskaitų reikia visiems, ne man vienai, kam buvo paskirti Biržų 500Lt? Kuriuos paimėte, bet katytės ne?Čia kiek yra žinoma, tai man natūralus klausimas kyla lyginimo lentom pinigų yra, o kačių maistui ne? Tai kaip čia gaunasi?
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Rašėte rašėte bet ir neparašėte kur katytė?
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Moiros (2014-07-22)
Administrator kustutatud kommentaari
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Ir kodėl Singlas, nors buvo prašoma nuvežti parodyti veterinarui jis nebuvo nuvežtas? Man pareiškėte, kad visiems viskas gerai, taip gerai, kad veterinarinė rado vieną lavonėlį kačiuko.
NeRamune (2014-07-22) (foto)
"VšĮ Gyvūnų globos namai "Faustas" "Fauste" siuo metu vienas letine liga sergantis gyvunas - Flinas (virusine leukemija), siuo metu Vilniuje jam kaip tik atliekami issamus tyrimai, kad butu galima planuoti tolesni gydyma. Visais gyvunais yra rupinamasi. Ne Ramune yra blokuojama, nes tai piktybiskai organizacijos atzvilgiu nusiteikes zmogus - jos iniciatyva praejusia savaite su smeizikiskais ir nepasitvirtinusiais kaltinimais apsilanke policija, veterinarine tarnyba ir gamtos apsaugos inspekcija." kurioje vet klinikoje gydomas Flinas? Ir jei organizacijoje yra viskas labai gerai, tai kodėl taip bijomasi policijos ir veterinarinės? Juk jei viskas gerai, tai super, atsigesit kavos ir išsiskirstysit, bet kad ne viskas gerai, tai kam čia meluojate????
Aldona T. (2014-07-22) (foto)
Nuo šiol apsipirkti galima tik Neramunės viešųjų pirkimų kontoros leidimu :) Gerai, kad vakar spėjau nusipirkti kavos virimo aparatą, nes leidimą vargu ar gaučiau. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu...
NeRamune (2014-07-22) (foto)
"VšĮ Gyvūnų globos namai "Faustas" Miela Daiva, as nesileidziu i apkalbas ir privaciu pokalbiu viesinima, todel negaliu pakomentuoti issamiai Jusu replikos. NeRamunei buvo pazadetos nuotraukos is vakaro, taciau jau ryte sulaukiau policijos su kumsciais i duris ir grasinimais uzdeti man antrankius...buvau informuota, kad gautas skundas is NeRamunes, kad uz kate pareikalavau 600 Lt...nezinau koks kitas zmogus dar noretu po to draugiskai bendrauti....as ne." o va pakomentuokite kada aš reikalavau 600?:))) Kad jau užblokavote, tai ir pilate pamazgas, ot organizacija:)
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Beja, dar nei karto man nebuvo taip, kad nesidomėčiau savo nuvežto gyvūno likimu ir nei karto nebuvo tokio kaip šis. Gyniau Daivą, nes tikėjau ja, net negalėjau pagalvoti, kad žmogus gali būti toks melagis, žiūrėti į akis ir meluoti. Kai paklausiau kaip katytė ji man akis išsprogdinusi sakė, kokia ji graži ir panašiai. Ar negėda???? Kur ta katytė po galais? Gal jau prisipažinkit? Nenurimsiu kol nesužinosiu kur katytė ir ne tik į policiją eisiu, o dar ir daugiau. Kol nebus man grąžinta katytė.
NeRamune (2014-07-22) (foto)
6. Kitą dieną nuvykus su policija jau durys buvo atidarytos ir pasakyta, kad prieš dieną niekas nebuvo atvykę:))) Turbūt veterinarinės pareigūnas išėjo pasivažinėti, bet ne pas Daivą, nes jo matai nebuvo, čia absurdas dar vienas iš Daivos. 7. Rasta vienas kačiukas negyvas tarp gyvų ir 8 ar 9 šunys ir šuniukai rusyje (Daivos teigimu laikomi ten kol tvarkosi), tačiau kiek aš buvau tai je irgi buvo laikomi rusyje, turbūt dažnai tvarkomasi? Ar gal tiesios šunys laikomi rusyje?? 8. Šiai dienai Daivai trečią kartą yra duotas laikas, kai jis turi visus gyvūnus išgabenti į vVilnių, kur jos teigimu ji turi prieglaudą, tai kur Daiva ta prieglauda Vilniuje ir kur dėsite gyvūnus? Kurių neatiduodate? 9. Nuvykus pastarąjį kartą užkliuvo akis už naujos lyginimo lentos, kurios kaina gal 150lt, čia smulkmena, bet jūs kam ją naudojate prieglaudoje? Šiaip įdomu, visgi tai žmonių aukoti pinigai. 10. Dėl pinigų policijos pareigūnui buvo pasakyta, kad jūs jų nematėte:) Ir aš labiau linkusi tikėti policijos pareigūnu, o ne jumis. O šiaip, tai man tik įdomu ir ne man vienai, kad jie buvo išleisti? Gydymui? Juk nebesilankote vet.klinikose? Kodėl? Maistui? Gal sąskaitas faktūras pateikite, o ne čekius? Nes čekių aš irgi galiu pasirinkti ir pateikti.
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Tokio melo, kokį pilstote čia tiek Fausto puslapyje seniai nesu skaičiusi ir mačiusi, kadangi jau esu prie kompiuterio viską išdėstysiu, gal kam bus įdomu sužinoti, nuo ko viskas iš tiesų prasidėjo. 1. Jau seniau pastebėjau, kad Daiva_B labai vangiai deda skelbimus globotinių ir kažkaip labai stebuklingai jie dovanojasi ir kas įdomiausia, kad labai viešai būdavo parašoma, kad imu šitą gyvūną, bet labai jau neviešai rašoma apie tolimesnį jo likimą. 2. Vėliau Daiva apsitvarkė ir mažiau rašydavo savo kilometrinių komentarų ne į temą ir jau šiek tiek, nors nedaug, bet (laiko trūkumas gal?) pradėjo skelbti apie kai kuriuos gyvūnus ir aš vėl patikėjau, kad žmogus visgi daro gyvūnams, nes tikrai tiek gyvūnų ima ir pan.. Na nesu s..a kaip kad mane apibūdinate savo puslapyje:) 3. Tada parašiau pagalbos prašymą šiai katytei, kurią įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio, o ji mane.. Deja jos istoriją miglotai, bet žinote.. Jos nėra, o kur ji yra žino tik Daiva, mano mama apsiverkė, kai pasakiau, jai, kaip ir man, sąžinė graužia, kad atidavėm į nežinią, kažkoks košmaras, eiti kiekvieną dieną pro jos vietelę ir žinoti, kad jos nebėra.. Niekam to jausmo nelinkėčiau. Daiva man suko į vatą dėl jos nuo pat nuvežimo pas ją. Nuotraukų neturi laiko padaryti, pamatyti negaliu, nes ji išėjusi pasivaikščioti, o paskui, kai paprašiau, kad atiduotų, nes noriu pasiimti pas save, o STEBUKLE, katytė PADOVANOTA. KAM??? KAIP???? per vieną dieną, be nuotraukų, be skelbimo ir panašiai. Pasakom jau seniai nebetikiu. 4. Kadangi tą dieną trūko kantrybė, nuvykau į policiją rašyti pareiškimą dėl katytės ir sužinojau įdomių faktų apie Daivos veiklą, kad ji jau seniai yra nelegali, o legali ir nebuvo, kad policija ir veterinarinė Ukmergėje jau seniai buvo pasakiusi, kad leidimo prieglaudai nėra. 5. Nuvažiavus patikrinti pirmą kartą Daiva neatidarė durų, nors mašina buvo prie namų. Šunų nebuvo(kaip paskui paaiškėjo ji juos laiko rusyje).
Moiros (2014-07-22)
Administrator kustutatud kommentaari
Vaivaa (2014-07-22)
tai gal prie to pačio galima ir kontaktą žmogaus,kuriam padovanota ši katė?manau baigtųsi visos kalbos
DaivaVa (2014-07-22)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-07-22) (foto)
Išties tiek melo ir nesamonių šiuo metu ten rašoma, o liūdniausia, kad atsiranda daugybė tų, kurie kabinamus makaronus puikiai suvirškina ir prašo dar ir dar...
NeRamune (2014-07-22) (foto)
Dar naujausiomis Faustas ziniomis as negana to, kad susargdinau Daiva dar pasirodo is jos reikalauju 600litu uz kate:)) nu pasakykit is kur pas zmones fantazija laki tokia?:) tiesiog labai supyko zmogus, kad neiseis lygintuvo naujo prie lyginimo lentos nusipirkti,beja kam prieglaudoje lyginimo lenta isvis??:) ir dar nepigi..mhm.. tikriausiai vel kokia terapija katineliams Daiva vykdo.
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-07-22) (foto)
Tureti ziniu, zinoti, kaip laikosi tavo buves globotinukas, yra be galo svarbus dalykas. Pagalvojau, kaip jausciausi jei nezinociau del savo kieminukiu, pvz. Mamuko, turbut issikraustyciau is proto... Todel taip svarbu butu sulaukti ziniu is tu naujuju seimininku
NeRamune (2014-07-21) (foto)
Žinot tai buvo nuostabi katytė, kuri turėjo šansą. Sąžinė mane graužia, kad patikėjau šitai.. laikas atskleis kas ir kaip. Niekada nepuolu šiaip, bet šis kartas tiesiog siaubingas. Meluoti į akis, slapstytis ir pan.
KeriFiesta (2014-07-21)
Kasutaja kustutatud kommentaari
JustinaG (2014-07-21) (foto)
Nesuprantu tik vieno, juk klausiama kur Šarlotė, kaip ji, galbūt galima susigrąžinti, ar pakalbėti su naujaisiais šeimininkais, o atsakymas "Daiva susirgo per jus", "pažiūrėkit į savo veiklos ataskaitas, kur jos", "mus nori sužlugdyti", "visi prieš mus nusiteikę" ir t.t. Ir taip po kiekvienu paklausimu apie gyvūną. Manau ne tik ML ir Neramunei rūpi Šarlotė kaip ir kiti gyvūnai esantys jūsų globoje. Nematau tame nieko blogo, kad rūpinamasi ir teiraujamasi. Atsakytumėt ir visi nurimtų :)
DaivaVa (2014-07-21)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Cherry (2014-07-21)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-07-21) (foto)
Su savo puslapiu išties galit elgtis kaip norit, tačiau su beglobiais "išgelbėtais" gyvūnais tikrai nevalia elgtis taip, kaip elgiates.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-07-21) (foto)
ML puslapis yra atviras visiems, tiek reiškiantiems pretenzijas, jei tokių atsiranda, tiek besidomintiems, niekas nėra blokuojams ir metamas lauk. ML visų ieškančių namų gyvūnų yra patalpinti skelbimai, visi paramos prašymą sudėti į vieną bendrą. Veiklos ataskaitos yra pateiktos už visus veiklos metus. Daivai sveikatos, tik kažkodėl visai nenustebau, kad "susirgo".
DaivaVa (2014-07-21)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-07-21) (foto)
Nepavyko ir nepavyks, nes Šarlotė niekam ir niekur nepadovanota. Nežinau tik, kaip žmonės taip apsimelavę gali ramiai miegoti ir kur jų pačių sąžinės.
Cherry (2014-07-21)
Tai taip ir nepavyko sužinoti, kam padovanota Šarlotė? Kaip Jolanta ir rašė, kas gali būti paprasčiau, nei brūkštelėti apdovanotojo numerį, juolab, tie apdovanotieji lyg ir giminės. Visi įtarinėjimai, bent dėl Šarlotės, bus panaikinti, o ir pykčiai liausis.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-07-21) (foto)
Ir aš jau su tuo susiduriau. Labai liūdna, tiek gyvūnų pririnkta...
NeRamune (2014-07-21) (foto)
Faustas blokuoja savo psl net uz klausimus kaip jauciasi katineliai, tiesiog nuostabi organizacija:)
NeRamune (2014-07-15) (foto)
Dėl katytės į Daivą buvo kreiptas ne vieną kartą, bet nuo tada kai nuvežiau jos jau nemačiau. Buvo žadėta, kad neišleis į lauką kol pripras, paskui buvo pasakyta, kad katytė išeina ryte ir grįšta vakare, todėl negaliu pamatyti. Tai spręskit patys ar katytė dar yra. O ta žinutė man galutinai įrodė,kad kažkas negerai, tik klausimas kam meluoti išsisukinėti ir pan..
Dailenaa (2014-07-15)
Tie kas abejuoja legalumu VšĮ gyvunu globos namai "Faustas" įveskit VMĮ tinklapije įmonės koda tarp paramos gavėjų... Surasyt be problemu :)
Cherry (2014-07-15)
Tos viešos skalbyklos ne tik konkrečiai organizacijai kenkia, bet meta šešėlį ir visiems kitiems. Kaip sakydavo mano močiutė, nežinau, ar jis arklį pavogė, ar iš jo, bet kažkas su juo negerai. Iš šalies žiūrint, nelabai svarbu, as ką pasakė ar padarė, Faustas ar Mefistofelis, bet kad gyvūnų mylėtojai atrodo paplaukę, tai tikrai.
Jolanta Sapezinskaite-Venciuviene (2014-07-15) (foto)
nu blyn,skaitau ir netikiu savo akim-kiek briedo,kiek pastangu ideta,kad kivircytis.Fausto merginos-siaip jau rimtai,imeskit besidominciam zmogui tel.nr seimininku kates.ir viskas-santykiu aiskinimasis baigsis.ar nuotraukas idekit is nauju namu.juk suprantat,kad atsakineti zodziais i zodzius-beviltiska.taip,zinau-niekas niekam nieko neprivalo.bet sitas puolimas bus baigtas tik tada,kai bus faktai.visoms kitoms,rasinejancioms bile rasineti-yra teisiniai budai,kad kazka irodyti.nustokit gyvent viduramziu laikais.jei svajojam apie tai,kad pilieciai laikytusi istatymu-pirma patys ju turim laikytis.
Vesta (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-07-14)
Gal jau baikit, toks vaizdas, kad cia besilankantys neturi ka veikt, tik ieskot priekabiu, isliekit savo energija geriems darbams.
P.nijole (2014-07-14)
Idomu, labai idomu, teskite...
JutaB (2014-07-14)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Vesta (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-07-14)
Moterys, neskalbkite skalbiniu viesai, tam yra kitos priemones, niekam cia neidomu kas ka padare ne taip, puslapis skirtas gyvunu gelbejimui.
DaivaVa (2014-07-14)
Kasutaja kustutatud kommentaari
DaivaVa (2014-07-14)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Moiros (2014-07-14)
Administrator kustutatud kommentaari
DaivaVa (2014-07-14)
Kasutaja kustutatud kommentaari
DaivaVa (2014-07-14)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Zet (2014-07-14) (foto)
žinot ką, Juste?
Judita 1 (2014-07-14)
O nuvažiuoti iki sodybos?Į FB parašyti,galvoju,kad atiduotų,nes ten ir taip katinėlių begalės,kaip suprantu.
JustinaG (2014-07-14) (foto)
Agne, tau geriau žinot ;)
Zet (2014-07-14) (foto)
Skaja, jūs apie Pečkiną?
Zet (2014-07-14) (foto)
kreiptis elektroniniu paštu, Justina etc. O dar geriau būtų įsiskaityt į tai, ką parašė Kerifiesta ir keletą dienų luktert
Skaja (2014-07-14)
Kadaise vienas Grindoje esantis gyvūnas irgi sulaukė pagalbos, kuomet mes Gyvybės vagonėlių vardu nuvežėme šį gyvūnėlį vienai iš globėjų, kuri paskui prieglaudą įsteigė. Gyvūną ieškome iki šiol ir niekur nesurandame, nors paieškos pastangų daryta ne mažai. Įstaiga ,,Faustas" tikrai įsteigta, veikianti, nėra mistinė (statusas ,,neregistruotas" reiškia, kad neregistruotas išregistravimas ir t.t.), todėl tikiu, kad jei katytė gyva, pavyks ją iš šios įstaigos atsiimti. O šiaip, nesąžiningumas anksti ar vėliau vis tiek išplaukia į paviršių.
JustinaG (2014-07-14) (foto)
Judita1, juk FB aiškiai parašyta pačios Daivos: "Kuriam laikui dingsiu iš eterio. Nebūsiu pasiekiama telefonu, jei skubu ar svarbu prašau rašyti daiva@faustogloba.lt" - tai kaip tiems kurie nori atsiimti?
Judita 1 (2014-07-14)
Atsiimkite savo gyvūnus,Neramune,pasiskambinkite dėl katytės,gal ji gyva ir sveika,nereikia burti.Kur ji tiksliau yra?Kas čia darosi?
Levute (2014-07-14)
mmrina jei tau kvepia kazkas tai mezinau, bet policija man netoli, galesim ten susipazint, nori? as su apgavike daiva neturiu niekp bendro
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-07-14) (foto)
https://www.facebook.com/pages/V%C5%A1%C4%AE-Gyv%C5%ABn%C5%B3-globos-namai-Faustas/5 70849866334017?fref=ts sėkmingai trinami "nepalankūs komentarai" ir paliekami "palankūs", o "nepalankių komentarų" rašytojai eliminuojami iš FB puslapio. Taip jau kažkuri organizacija darė, ir tai nėra normalu. Ne tam kuriama VŠĮ, kad slėptis, tikrai ne tam.
KeriFiesta (2014-07-14)
"Pilnatis - tai kūrybinė branda. Būtent per pilnatį žmogus sužydi fiziškai ir emociškai. Dauguma tampa energingais, bet ir nervingais, aktyviais, netgi agresyviais. Kuo arčiau pilnaties piko, tuo daugiau žmones linkę nusikalsti, netgi žudytis. Apie tai byloja liūdna nusikaltimų statistika. Labiau skubama, daugiau padaroma klaidų. Šiuo metu nereikia priimti svarbių sprendimų. Dabar ne laikas kreiptis į įvairias instancijas. Netrukdykime vieni kitų be svarbaus reikalo..." Čia ne mano mintys, bet labai norėčiau, kad tai būtų pagrindinė šių pašaliečiui tiesiog sunkiai suvokiamų diskusijų priežastis. Iš šono viskas atrodo daugiau negu blogai:(.
Balta katyte (2014-07-14)
Pagal VMI galiojančius įstatymus įmonė privalo užpildyti formą FR0791, nurodant visus padalinius, kuriuose įmonė vykdo veiklą. Šiuo metu VMI puslapyje yra nurodyta tik VšĮ Gyvūnų globos namai "Faustas" įregistravimo vieta, automatiškai perkelta iš Registų centro duomenų bazės.
MarinaK (2014-07-14)
Teisinis statusas neįregistruotas <- čia nieko bendro prie VŠĮ regsitravimo neturi. Įstatai įregistruoti? įregistruoti. paimkit bet kokį veikiančios įmonės išrašą, visur bus "teisinis statusas neregistruotas". statusas gali būti "bankrutuojantis", "restrukturizuojamas" , pan., šiuo atveju čia ne prie ko.
Guste.mi (2014-07-14) (foto)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Guste.mi (2014-07-14) (foto)
atlikus nemokamą paiešką registrų centre radau štai tokią info, prašymas įregistruoti pateiktas, tačiau kažkodėl nėra įregistruota- 303255571 Viešoji įstaiga Gyvūnų globos namai "Faustas" Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Žemynos g. 17-14 Viešoji įstaiga Teisinis statusas neįregistruotas - http://www.registrucentras.lt/jar/p/index.php?pav=faustas&kod=&sav=&sta=&for=&p=1
MarinaK (2014-07-14)
buveinės adresas skiriasi nuo veiklos adreso, dažniausiai. regsitracijos adresas - tik laiškams ir t.t., virtualus, o dirbk tu kur nori, nors šiauliuose. čia aš nieko neginu, tiesiog aiškinu, kaip yra, nes nemėgstu, kai rašo ko nežino.
Megi (2014-07-14)
Merginos, moterys, ar jus jau visai adekvaciai nebesugebat mastyt ir suprast, ka darot? Zmones, tokie kaip as, kurie ateidavo i si psl su VIENINTELIU tikslu-padet labiausiai to reikiantiems, paremt GYVUNUS dabar atbaidyti to noro. Slykstu ir tiek. Ir nereik vel pradet badyt pirstais. Bendraukite asmeninem zinutem. Jus dergiat sita www. Jus visos skriaudziat beglobius savo srutu pylinejimu viesai. Pazabokit savo ego, principus, tvarkykites uz uzdaru duru, nes taip besielgdamos viena nuo kitos niekuo nesiskiriat. Ir nereik pradet: norim, kad visi zinotu. Patikekit, daugeliui nusispjaut jusu pjautynes, cia ateinama padet tuo, kuo gali tiems, kuriems labiausiai reikia, kurie tik nuo musu priklauso. Atsibuskit ir sustokit.
Cherry (2014-07-14)
NeRamune, suprantu Jūsų nerimą, pati esu patyrusi, bet juk nebtūinai toji partrenkta katytė turėjo būti Šarlotė? Gal panaši katė, nors irgi gaila. O tai, kad organizacija registruota Vilniuje, o gyvūnai laikomi Ukmergėje, sodyboje, kuri nėra oficialiai registruoti globos namai - tą juk visi žino.
NeRamune (2014-07-14) (foto)
Nežinau, parašiau kaip man sakė. Bet man tas mažiausiai rūpi, man katytė rūpi.
MarinaK (2014-07-14)
yra įmonės kodas, RC duomenimis , įregistruota , na čia jau neapsigausi, NeRamunė. Tai, kad policija ar veterinarija neturi duomenų, gali būti tik dėl to, kad duomenys ilgai "plaukia" iš vienos įstaigos į kitą. Bankuose kartais po pusę metų nemato, kad direktorius pakeistas ir panašiai. Kas liečia Šarlotę, čia jau kitas klausimas, gerai būtų pamatyti nuotraukas bent jau.. nes čia jau kvepia Levute... :))))
NeRamune (2014-07-14) (foto)
Dar kartą kartoju, man taip pasakė, ne pati sugalvojau, o iš principo aš nieko nebesiaiškinsiu, tą paliksiu atsakingiems žmonėms. Jei būtų iškart pasakyta, kad katytė dingo, nebūčiau nieko sakiusi ir rašiusi, o jei ji yra ir yra padovanota į Šiaulių rajoną, tai duokita adresą ir telefono numerį tų žmonių.
Aldona T. (2014-07-14) (foto)
Į Strasbūrą! Pirmyn!!!
Aldona T. (2014-07-14) (foto)
Jedna baba povedziala...
NeRamune (2014-07-14) (foto)
Man taip pasakė VMVT ir policijoje tą patvirtino, kad tai nėra įregistruota įmonė. Nežinau kodėl taip sakė. Niekada iki tokio lygio nėjau, bet šito aš taip nepaliksiu, kol neišsiaiškinsiu visko iki galo. Nebent bus grąžinta katytė.
JustinaG (2014-07-14) (foto)
Keista, nes Registrų centre lyg ir yra informacija jog įregistruota http://www.registrucentras.lt/jar/p/pav.php?pav=faustas&tip=1&p=1
NeRamune (2014-07-14) (foto)
Šiandien jau buvau policijos komisariate, pranešiau apie įvykį. Nors dėl katytės nieko pasiekti nepavyks, nes nėra kaip įrodyti, bet aš dar pamėginsiu gauti tų įrodymų. Beja, sužinojau įdomių faktų, kad VŠĮ Faustas nėra įregistruotas, taigi tai ne Všį, tai sakė VMVT. Kaip suprantu Daiva turi patalpas Vilniuje kur bus išvežti gyvūnai, bent ji taip teigė VMVT atstovams. Iš tiesų tokio apsimelavusio žmogaus dar nėra tekę sutikti.
Aldona T. (2014-07-14) (foto)
Siūlau pradėti rinkliavą melo detektoriui nupirkti. Kad tik nesugestų dėl didelės apkrovos... :)
Katinukas (2014-07-14)
Manau,kad suteiks geresnes sąlygas,be melo.
Bitė-Maja (2014-07-14)
Teisingai darot, susirinkit visus jums rūpimus gyvūnus, nes dabar, tikriausiai, ir pas save įstengsite suteikti puikias sąlygas. Gal tuomet galėsite FG žmones palikti ramybėje. Tiesiog bjauriausia "raganų" medžioklė. Nejau manote, kad taip viešai skalbiant purvynus kuri nors pusė gali pasirodyti teisioji? Deja, deja... Net ir "puolančioji" pusė neliks švari - taip sakant, visi tame pačiame... Baisu, kuo pavirto GG.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-07-14) (foto)
Fausto vadovė Daiva_B ir jos pavaduotoja DaivaVa, jūsų globoje yra kačių iš kaupėjos, dėl kurių "sulaukiau pagalbos" taip visi džiaugėmes, ir kurios įkeltą prašymą taip aršiai kritikavote http://gyvunugloba.lt/lt/help/news.39218 ML vardu prašau gražinti atgal visas/-us paimtas. Tame tarpe ir Žibūtę su vaikais. Jau tikrai šito visko gana.
Modeliukas (2014-07-14)
Jei tai klaida ir ji padovanota, tiesiog Daiva turėtų nurodyti kontaktus Neramunei, kur dabar yra katytė. Visi kaip visi, o tokius pinigus paaukojęs žmogus turi teisę domėtis gyvūno likimu.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2014-07-14) (foto)
Neramune man skambino prie kelias valandas, sakė, kad turi info, jog Šarlotė nutrenkta mašinos..
AisteIgn (2014-07-14)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Alina.V (2014-07-14) (foto)
Dana, kas cia vyksta??? Pati puikiai suprantate. Smegenu plovimas ir tiek.
Dananav (LGGD, Vilnius shelter) (2014-07-14)
KAS ČIA VYKSTA????????
DaivaVa (2014-07-14)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-07-14) (foto)
Tai gal galetu tie giminaiciai atsiusti katytes foto?
NeRamune (2014-07-14) (foto)
Va kokią žinutę šiandien gavau, nors buvau prašiusi atiduoti man katytę.
NeRamune (2014-07-14) (foto)
Nebėra gyvos.. O man iki šiandien dar meluoja, kad jai viskas gerai. "Sveiki Ramune, gaila, kad siek tiek prasilenkem, kadangi sakete kad isvaziuojate atostogauti, tai kazkaip maniau, kad niekas nedega....siandien pas mane suvaziavo visas seimos desantas - mama, vyras (nors jau senokai kaipo ir balansuojam ant skyrybu ribos), vyro sesuo su seima - cia jie man toki siurpriza sugalvojo padaryti.....nebegaliu stumti seimos i sona, ypac kai patys atvaziavo pas mane...zodziu buvau pastatyta pries fakta ir istempta ilsetis....kadangi nervai istampyti iki galutines ribos puse dienos prablioviau, kita puse mobilizavausi ir deliaujausi mintis, kaipo is viso sito sh islipti....zinau kad bus eiliniai puolimai kur cia prapuoliau, bet kazin ar begali buti blogiau.....man reikia ramiai tvarkyti gyvunus ir viska idealiai susitvarkyti su visais popieriais ir t.t. nuojauta kuzda kad artmiausiu laiku galime sulaukti ko tik nori - ir mokesciu inspekcijos, ir darbo inspekcijos ir dar nezinia ko...kiek zinau Daina tuo grasino jau pries savaite, kai dar apkabinusi mane guode, kad man reikia pailseti....todel as uzsibarikaduoju keletui dienu, kad ramiai be nervu tampymo galeciau salia gyvunu prieziuros susitvarkyti su visais skelbimais, su visais dokuemntais ir t.t. Siom dienom pasakyta net seimai man netrukdyti, todel jokiu lankytoju nei fiziskai ir telefonu nepriiminesiu....man reikia pabuti vienai, nes mane isvampyravo iki krastutinumo....o as noriu dirbti sita darba, tam turiu mobilizuoti jegas...dabar kas liecia Sarlote - laikiau ja vargse uzdaryta pora dienu, kad parodyti Jums (nes buvo pora sykiu, kad ir nakvot neparejo), o siandien ja isikatino vyro sesuo. Jie jau seniai norejo gyvuniuku, suns nori tik veislinio, o va katytes paprase manes ta proga, kad jau uzvaziavo...is pradziu norejo maziuko, bet pasiuliau imti suaugusia kate, nes jau susiformaves charakteris ir t.t.. Parekomendavau Lusiuke ir Sarlote, issirinko Sarlote. Jai tikrai ten bus labai gerai. Jie gyvena Siauliu rajone
Modeliukas (2014-07-14)
Kas nutiko Šarlotei :(( ?
NeRamune (2014-07-14) (foto)
Galima pakeisti į likimą, dingusi be žinios, informuoju, kad dėl šios katytės kreipsiuosi visur kur įmanoma, kad meluojate, nes katytės nebėra. Ačiū už "gerą darbą". O tiems kas aukoja Faustui, linkiu apsigalvoti, beja kam paskyrėte tuos 600 litų, kuriuos gavote?
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-07-14)
Sveika Ramune, nepavyko, nes sms tau issiunciau su paskutiniais telefono resursais. Jungtinės giminės pajėgos iškėlė ultimatumą - arba bent dieną pailsi arba keliauji į ligoninę :-) Pažiūrėjom "Miegančią gražuolę" Taujėnų dvare, pavakarieniavom ant žolytės ir sutikom saulėlydį prie Laimės žiburio. Simboliška sakyčiau...Parašysiu tuoj pat tau emeilu ar FB.
NeRamune (2014-07-13) (foto)
Kadangi negaliu susisiekti, ar galiu ryt atvažiuoti Šarlotės?:)
NeRamune (2014-07-08) (foto)
Ok, tik smalsu kaip atrodo dabar:)) Jau įsivaizduoju kokia karalienė:)
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-07-08)
NeRamune, ikelsiu ir Sarlote siandien arba veliausiai rytoj, einu per failus pagal abecele :-)
NeRamune (2014-07-08) (foto)
Kaip laikosi Šarlotė?:)
NeRamune (2014-06-27) (foto)
Mažutė pagaliau sulaukė savo.. Ačiū pats didžiausias ir nuoširdžiausias Daiva, nesitikėjau, kad ji taip greitai sulauks savo eilės.. Taip gera dabar eiti pro tą vietą kur ji būdavo ir žinoti, kad ji nebešąla, kad yra paglostyta. Ir jei tai katytė, tai ačiū Dievui, kad spėjom laiku, nes būtumėm rinkę su kraiteliu.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-06-27)
Sarlote vakar sterilizuota Nemezyje, kelsim dovanojimo skelbima.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-06-25)
Beje, nuotraukoj vsisikai nesimato jos grozio. Ji labai ispudinga.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-06-25)
NeRamune, turbut nezinot, ar katyte sterilizuota? Vesiuos ja ryt i Nemezi, paziuresim, jei ne nescia - sterilizuosim.
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-06-22)
Hehe, tai aisku :-)
Modeliukas (2014-06-22)
Rainos :)))))))?????
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-06-22)
Danguole, nepatikesi, ryte rekiau - valioooooooooo, turesiu biski ryzos spalvos :-) Nes vakat akeliavo keli mazyliai, is triju skirtingu vietu, spekit kokios spalvos :-)))
Modeliukas (2014-06-22)
Retenybė. Daiva, keičiasi spalvos prieglaudėlėj ;) ?
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-06-22)
Katytė :-) Šarlotė. Pasiguldžiau šalia, murkia prisiglaudus.
NeRamune (2014-06-22) (foto)
Is tiesu nezinau:) ar katyte ar katinukas.. nemoku atskirti lyciu:)
Modeliukas (2014-06-22)
Spalvų :).
Modeliukas (2014-06-22)
Čia katytė? Retas spavų derinys katytėms.
NeRamune (2014-06-22) (foto)
Aciu Daivai_B katyte jau saugi:)
NeRamune (2014-06-15) (foto)
Pivonija, bet nemanau, kad tas pats kur Kreksliuose buvo, nes sis uzaugintas kaimynes.
Dailenaa (2014-06-14)
o kuriame čia rajone katinelis? Krekšliose toks panašus apie kelis menesius vaikščiojo...
NeRamune (2014-06-14) (foto)
Parasysiu rytoj kaip seksis! Aciu labai uz pagalba!
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-06-14)
Ramune, butu labai gerai, manau per ta laika bent 2-3 suaugusias padovanosiu, tada tikrai ir patikrinciau Vilniuj ir paimciau
NeRamune (2014-06-14) (foto)
Daiva, Aciu, kad pasidalinote! Katinelis labai draugiskas, galvojau pas save nesti(cia Ukmergeje), taciau as vis dar saviskiu nepaskiepijusi ir jos dar nuo Sonio kencia, bijau rizikuoti. O pas veterinara Ukmergeje? Tai tas pats kas nieko.. plius be tyrimu nieko nenustatys:( jei tai butu laukinukas dar taip sirdies neskaudetu. Mama sake rytoj bandys nueiti pas ta moteriske, kuri buvo priglaudusi. Gal sutiktu bent menesi ji pagloboti. P.s. atsiprsau, kad "sveplai" rasau, bet telefone nera lietuvisku raidziu.
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2014-06-14) (foto)
Gal bent jau nuvezti ji pas vet, kad patikrintu jo sveikata? Jei nevalgo, gal jam kazkas yra, baisu del apnuodijimo...
Daiva_B (Gyvūnų globos namai „Faustas“) (2014-06-14)
Ir pas mane jau sausakimsa, gal tikrai kas i namu globa paimtu? einu FB paieskosiu tavo zinutes, bandysiu paprasyti Fausto Fb, sunku tuos globejus rasti, bet kai jau maldauju kazkam padeti buna, kad atsisaukia zmones
NeRamune (2014-06-14) (foto)
Pakelkit prasau! Jau antra diena jis nieko nevalgo ka nesu, nors zinau, kad niekas kitas nemaitina! Ir toks liudnas atrodo. Nebezinau ka daryti:((
NeRamune (2014-06-13) (foto)
Vėl ėjome su Soniuku ir mažiukas sedėjo po balkonu pamatė mane ir pradėjo bėgti,ir kažko išsigando..:( Nunešiau valgyti, bet nevalgė, norėjo tik, kad glostyčiau.. Toks nerealus katinas, o toks nelaimingas.. Ir taip nori žmogaus. Jaučiuosi kaip išdavikė, kad negaliu jo paimti:(
NeRamune (2014-06-13) (foto)
Taip Aiste, jis kol kas labai švarus ir gražus, nors jau gyvena lauke kelis mėnėsius.. Ir labai draugiškas, nors buvo alkanas, pirmiausiai norėjo būti išglostytas ir tik tada pradėjo valgyti:)
AisteIgn (2014-06-13)
ta balta tiesiog šviečia (kol kas)


Kommentaare saab vasakul logis sisse kasutajatele.


Statistika Siseloginud: 143    

Uudised

03.24 Argas (1)
03.16 Sudraskytas kačiukas. Vilnius.
03.10 Skaidiškių sterilizacijos (7)
03.07 Pagalba Druskininkuose
03.03 JONAVA. Žavingoji Tutsi dairosi šeimininkų
03.03 Naujokėlis ligoniukas Gugucė smaragdinėm akim (parama gauta,... (12)
03.02 Rekia patarimo - blogi katės kepenų rodikliai (pralaimėjom) (8)
03.02 Pilkas katinas prie Kalniečių
02.23 Katinas galimai su sulaužytu žandikauliu (užmigdytas) (1)
02.17 Gal kas esate pirkę ir naudoję šią gaudyklę (3)

Kommentaarid

Audrone66 (10:07) >>
Pralaimėjom... Liko Virbac Nutri-plus cat pastos beveik pina tūtelė, papildų Hepatiale forte,...
Mune58 (17:32) >>
Vilmante, gal reikėtų sulašinti Fyprist. Jis nuo išorės parazitų ir nebrangiai kainuoja 3-3,5...
Wilmante (14:33) >>
ačiū labai Violetai Č. - 20 eur, Gugucė skolos nebeturi:) Bet užtat turi erkių.... Šiandien...
Wilmante (16:12) >>
Dorytė šiandien pagaliau sterilizuota, jaučiasi gerai. Reikėjo palaukt po vaikučių, paskui...
Birmanukas (20:56) >>
Admin'ai, naujiena nebeaktuali, galima ištrinti. Ačiū.
Wilmante (13:39) >>
Stebuklų būna, Reksiukui nusimato namai:) Žmonės dar tik kasdien atvažiuoja pažindintis,...
Wilmante (8:34) >>
Vakar buvau nuėjus ir kalbėjau su apsaugos darbuotoju. Ten yra dar vienas vidutinio ūgio rudas...
Wilmante (8:12) >>
ir sakome didelį dėkui Elenai A. (27 EUR). Gugucė man atleido už "įkalinimą", kartais...
Wilmante (8:08) >>
gastroliantas penktadienį pagrąžintas šeimininkams:)
Birmanukas (5:47) >>
Trepsytė :). Kokia džiugi žinia, širdutė turės prie ko prisiglausti. <3
Birmanukas (5:33) >>
Pasiskambinkite į kitas klinikas, paklauskite, kiek kainuoja sulašinimas, jei kateteris jau...
Wilmante (14:44) >>
ačiū labai labai Lilijai M. už 30 eur Gugucei, mūsų skola aptirpo:)
Wilmante (8:16) >>
Gugucė vakar parėjo:) Vakare pavalgė ir sausiukų, ir inkstukų, atsigulė tarp dviejų mano...