LT | EN | RU | LV | PL | EE    Leedu | Läti | Eesti
 
 
 
Add news   

Senuosiuose Trakuose priklydęs šunelis (Sulaukė pagalbos)

Laiškas:

"
"Senuosiuose Trakuose jau kuris laikas valkatauja sis neeilinio grozio sunelis. Šuniukas šlubčiuoja, jo kojytė sužeista. Jis neagresyvus, kiek bailokas, bet kantriai ir ramiai su maisteliu galima prisikviesti artyn. Buvo atklydęs su raudonu antkakliu, bet dabar jam nusegė, nes dirželis per stipriai veržė kaklą. Atrodo gan jaunas.

Mūsų daugiabučiuose yra nemažai globojamų katinų, bet didesnio šunelio neturime galimybės priglausti, dėl to jam tenka klaidžioti po lauką. Kaimynai pradėjo piktintis jo nuolatine draugija, todėl bijome, kad jo nenuskriaustų.

Labai tikimės,kad jusu visu deka jis bus pastebetas ir išgelbėtas nui bedalio kasdienybės.

Del suniuko kreiptis į Ireną 868364809 arba Viktorija 868648973."

Lisatud: 2013-12-01 | ajakohastatud: 2013-12-02
News ID: 37085
Announcement views: 8195

« tagasi

Kommentaarid

DaivaPu (2013-12-05)
Ačiū, Aiva, labai skaudu dėl Tobiuko buvo, gal pagaliau ir jam laimė nusišypsojo, nuostabus šuniukas :)
Daina1 (2013-12-05)
Aiva, ačiū labai labai :) Balzmas dūšiai. :)) Na labai dėl jo širdį sopa. Sėkmės Tobijasui , bučis į gražią noselę. :)
Aiva (2013-12-05)
Viskas čia yra ir bus gerai:)
Judita 1 (2013-12-05)
Gal nuo dabar jo gyvenimas pasisuks kita vaga ir jis bus laimingas.
Aiva (2013-12-05)
Naujienos iš Tobio - šuneliui viskas gerai, naujieji šeimininkai jį myli, nupirktas naujas antkaklis ir pavadėlis, įrengtas voljeras. Vakar Jadvyga - o ji pasiruošusi numirti dėl kiekvieno gyvūnėlio, jei kas dar to nežino, sutiko naująjį šeimininką Tobį bevedžiojantį ir tikrai sakė, kad ėjo abu tokie laimingi - ir Tobis ir šeimininkas. Dėl datų nustatymo - neturime įpročio vesti kalendoriaus kada koks gyvūnas pas mus atsiranda, taigi prašome nekaltinti mūsų kažkokiais sąmokslais, jei negalime labai tiksliai pasakyti kada Tobis pas mus atsirado. Dėl bendravimo su naujais šeimininkais - pasiteirausiu jų, ar jie sutinka, kad jų kontaktai būtų dalijami, jei sutinka - perduosiu Jumaritai. Dėl dovanojimo sutarties pasirašymo- kas 2013-12-01 šunelį padovanojo?
Jumarita (2013-12-04)
Jokių :(
Daina1 (2013-12-04)
ar yra kokių žinių apie Tobijasą?
Skaja (2013-12-03)
Irgi manau, kad šiuo atveju jokios sutarties pasirašymo negali būti. Būtų puiku, jei Jumarita ir Viktorija M palaikytų tarpusavio ryšį dėl Tobiuko. Sėkmės, Tobiuk!
DaivaVa (2013-12-03)
Vat man irgi keista, du kartus dovanotas ir du kartus nesekmingai ir praktiskai per viena menesi, kas negerai? todel butu labai gerai, kad jumarita galetu gauti kontaktus tu zmoniu, kurie pasieme dabar ir susitikus aptarti kokie planai toliau, kad ir vel nebutu skelbimo panasau pobudzio, kad vel vaiksto sunelis po tuos trakus nelemtus
NeRamune (2013-12-03) (foto)
Nieko nenoriu įžeisti, bet du kartus šunelis buvo padovanotas ir abu kartus atsidūrė gatvėje.. Niekas nuo to neapsaugotas, bet jau po pirmo karto reikėjo išvadas daryti.. Tikrai nuostabus šunelis ir aš manau, kad toks turėtų augti namuose, o ne voljere ar prie būdos.
DaivaVa (2013-12-03)
Laba diena, paskaiciau komentarus, noriu pastebeti, kad Kerian nebuvo oficiali globeja, cia Jumaritos sunelis buvo, manau ji turetu teise zinoti kur jis iskeliavo ir pas ka dabar gyvena, tuo labiau, kad gal ir gydyti ji reikia
Justė (2013-12-03)
Jei kąnors ir gali padaryti šioje situacijoje, tai tik Kerian kaip šuns globėja.
Viktorija M (2013-12-03)
Na dabar jau susiklostė tokia situacija, kad jis kaip ir nepadovanotas, o jų pačių surastas ir priglaustas. Tai nemanau, kad jie dėl savo "radinio" norės dar pasirašyti kažkokius įsipareigojimus ar jausis kažkam atskaitingi dėl šuniuko, kuris ilgą laiką niekam nereikalingas sėdėjo po jų langais. Jei būtų kas atvykęs jo paimti tuo metu, kaip žadėjo, būtų visai kita šio šuns istorija. Bet gi patys matom, kaip susiklostė aplinkybės ir dabar yra kaip yra. Ir aš taip pat negaliu eiti pas juos ir prašyti, kad jie prisijungtų prie šio puslapio ir pabendrautų (na sutikus juos galiu pasiūlyti tą padaryti). Nesijaučiu nei savininkė to šuns, nei turinti kažkokių kitų įgaliojimų žmones versti duoti ataskaitas apie priglaustą šunį. Aišku, jam name būtų geriau ir kiekvienam šuniukui palinkėčiau gyventi nuosavam name su puikiais šeimininkais. Bet ne visada ir patekę į nuosavą namą šunys būna laimingi, kaip ir šiuo atveju, Tobis, kaip suprantu, buvo jau atiduotas į nuosavą namą ir net draugais aprūpintą. Bet visi matom, kad iš to puikaus namo jis sužalotas atsiduria gatvėje vos ne tą pačią dieną ir net niekas jo neieško. Tai niekada negali būt tikras, kur gyvūnėliui bus geriau.
Jumarita (2013-12-02)
Kol rašiau, parašė ir Kerian
Jumarita (2013-12-02)
Viktorija, Ačiū labai jūms už viską, kad tiek padėjote mūms. Negaliu nusiraminti, jau tiek daug jis prisikentėjo, kad be sutarties mes jo nedovanosime, nežinau ar Kerian dovanojo jį su sutartimi, nes ji taippat dingo. Tobiukui ieškojom namų, kas jį galėtų laikyti namuose, matėm, kad jis nepakenčia vienatvės, labai bijo vyrą, todėl mergaitės ir vežė jį pas Kerian, nes ji. pasiūlė globą, kol atsiras kas priims jį į savo namus. Voljieras tikrai būvo ir Ignalinoje, tačiau ieškojome namų. Tad dabar nežinau mergaitėms kurią dieną reik važiuoti sudaryti dovanojimo sutartį, jeigu jį tie žmonės nori priimti į savo namučius. Būtų labai gerai,kad jie prisijungtų, kad galėtume pabendrauti ir susitarti, daugiau sužinotų apie šunelį. Tobiukas sužalotas, tad pirmiausia reikia gydyti. Dabar reik žinoti kada ir kokiu adresu važiuoti dėl šunelio ir kada gali mus priimti.
Kerian (2013-12-02) (foto)
Sveikos. Neturiu aš jau jo šeimininkų kontaktų, kadangi telefonas dingo su visa informacija. Mano tevai juos žino. Pabandysim paieškoti kontaktų. Kai aš šnekėjau su jais, jie man sakė kad jis jiems nutrūko, nors kaip man sakė statys jam voljiera ir prie grandinės bus tik 1 dieną. Tie žmonės savo mašinos neturi, todėl išmesti iš mašinos jo negalėjo. Gal kas ji paemė, pažaidė ir išmetė. Na dabar tai tik jam vienam žinoti. Ryt dar bandysiu susisiekt su buvusiais šeimininkais, plaklausiu kaip ten viskas ištikro buvo. p.s. mano numeris bus toks pats kaip ir anksčiau, ryt jau tūrėtų būti padaryta nauja kortelė su senu numeriu.
Viktorija M (2013-12-02)
Ačiū visiems neabejingiems, kurie rūpinotės ir palaikėt. Tikėkimės dabar jau baigėsi šunelio kelionės ir bėdos. Aš iš savo pusės galiu pažadėti domėtis juo, kaip gyvena ir kaip jam sekasi. Galėsiu parašyti po kiek laiko apie jį, jei ką sužinosiu ar kas pasikeis, būtinai pranešiu. Žinoma, įdomu būtų sužinoti, kada ir kam jis buvo padovanotas. Kitoje šio šuns nuorodoje randu, kad lapkričio 24 dieną rašo, kad jis turės puikius namus ir pan. Kaip tik tą dieną, kai aš pirmą kartą jį mačiau jau prie mūsų namų. Išeina, kad vos ne tą pačią dieną jis buvo išmestas. Bet sužinosim, ar ne - dabar jau mes nieko nepakeisim. Galim tik palinkėti didžiulės laimės ir sėkmės šiam Ignalinos gražuoliui :)
Justė (2013-12-02)
Labai gaila šuns... Ar jis buvo dovanotas su sutartimi? Jei taip tai turėtų būti kontaktai. Manau apdovanotieji turėtų pasiaiškinti/ atsakyti kodėl šuo bastėsi, sužalotas ir kodėl kažkas matė kaip jį išmetė iš automobilio, kodėl neieškojo.... Juk bent kokia atsakomybė turėtų būti šioje situacijoje... Šiandien Tobis, kitą dieną kitas Kalėdinis žaisliukas gali papulti į tų pačių žmonių rankas.
Fiesta (2013-12-02)
Mergaitės, aš iš Kerian komentaro supratau, kad ji pametė savo telefoną (aparatą) su visa informacija. Blogiau nebūna :(.
Judita 1 (2013-12-02)
Parašys čia Kerian,kai prisijungs.Svarbu,kad Tobio reikalai susitvarkytų.
Daina1 (2013-12-02)
kodėl reikia jieškoti sąmokslo teorijų. Gal Kerian savo telefą pametė, o jei tų žmonių telefoną pametė irgi nenuostabu- gal žmogus neturi galimybių kaupti buhalterines knygas. O popieriaus lapas gali nuslysti už stalo ar dar kur...
Judita 1 (2013-12-02)
Svarbiausia,ka bus prižiūrėtas ir nereiks bastytis,nes gali kas nuskriausti.Kad tik tie žmonės būtų geri.O Kerian kaip tyčia,pametė telefoną ,kai tik Viktorija M pakvietė atvažiuoti.Bet gal prie kompo prisijungs?
Jumarita (2013-12-02)
AČIŪ AČIŪ AČIŪ !!! Negaliu apsakyti džiaugsmo... :DDD Tik nesuprantu, kodėl Kerian nepaskambino ir nepasakė, kad nenori jo globoti, kodėl ir kas sužalotą, užveržtu kakliuku taip, kad neįmanoma būvo to dirželio atrišti, teko nukirpti... vėl išmetė iš mašinos, kaip ir Ignalinoje (tada irgi žmonės matė, kaip išmetė jį, tik tuomet jo nesužalojo) Pati džiaugiuosi, bet verkia širdis dėl jo patirto nepelnyto smurto...UŽ KĄ ??? UŽ KĄ ??? Kerian, prašau, parašykite čia telefono numerį kam būvote padovanojusi Tobiuką, labai visi lauksime. Viktorija, parašykite man a.ž. tų žmonių, kurie dabar priglaudė mažiuką, kad nekartočiau klaidų, nes kainą tenka sumokėt bejėgiams. Manau visi norėsine padėkoti tiems žmonėms ir Dievui, kuris išgirdo mūsų prašymą. Galėsime pasiteirauti kaip jiems sekasi su šuneliu. Tik labai gaila, kad Tobiukas negalės gyventi namuose, jis taip gražiai elgesi...kraipo galvytę, kai kas ateina...o kaip jis myli kitus šunelis, kaip gražiai žaidžia su jais...Taip norėčiau, atsiprašyti jo. paglostyt jo sužeistą kojytę...Jaučiuosi labai kalta :((( Ačiū, brangiosios mergaitės, kurios būvote kartu jo džiaugsme ir pergyvenote dėl jo likimo. Visgi, rašydama apsisprendžiau ieškoti jam namučių, kur Tobiuką priimtų gyventi namuose, nes jaučiuosi labai nuskriaudusi jį, kad nepadariau pradėto darbo...
Daina1 (2013-12-02)
Jurmaritaaa!!! Tobijasą priglaudė!!! Jetau jetau, kokie geri žmonės!Ačiū labai.
DaivaPu (2013-12-02)
Kaip gerai, kad Tobiukas saugus! Viktorija, parašykite į až sąskaitą, kur galima prisidėti prie Tobio išlaikymo.
DaivaVa (2013-12-02)
Aciu tiem geriesiems zmonems. Jumarita be galo apsidziaugs perskaicius sia zinute, nes ji jau vargse vakar taip sielojosi
Viktorija M (2013-12-02)
Na va, grįžtu su tokiom žiniom: išsiaiškinau, kad šuniuką priglaudė vakar vakare žmonės iš tos laiptinės, prie kurios jis vakar ir tupėjo. Jie turi netoliese esančiuose ūkiniuose pastatuose gan nemažą voljerą. Ten jį ir apgyvendino. Kalbėjau dabar su jais, jie nusiteikę laikyti jį, prižiūrėti ir niekam nebeatiduoti. Beje, jie pasakojo, kad jų pažįstamas, dirbantis degalinėje netoli Senųjų Trakų, matė, kaip šunį išmetė iš mašinos. Jau tada jis bėgo ant trijų kojyčių, vadinasi jau sužeistą išmetė. Tai tokios naujienos. Tikėkimės, kad daugiau šuniukui neteks klaidžioti ir ieškoti sau šeimininkų.
DaivaVa (2013-12-02)
nu parasiau as kerian zinute, paprasiau, kad paieskotu Tobio, juk jis is esmes tai ja pazista, manau turetu prie jos eiti, taip pat paprasiau prisijungti gg puslapyje ir informuoti ka planuoja daryti. daugiau nezinau kaip padeti, gaudyt sunu as nemoku, nes as apskritai ju bijau:(
Mune58 (2013-12-02) (foto)
Daivava, jos facebuk"as čia https://www.facebook.com/KerianArt?ref=hl
Viktorija M (2013-12-02)
Šiandien jo dar nemačiau, bet jei jam nieko nenutiko ar kas nepriglaudė, jis turėtų atbėgti pavalgyti į mūsų kiemus. Kai turėsiu minutėlę, dar išbėgsiu paieškoti. Dėl laiko kiek jis čia- ar kas prideda, ar ne, negaliu atsakyti už kitų pasakymus, galiu tik pasakyti, kada aš pirmą kartą atkreipiau į jį dėmesį, tai buvo lapkričio 24 diena. Vakar tikėdamasi, kad atvažiuos jį paimti, sakiau tai ir gretimo namo kaimynams, prie kurių laiptinės jis tupėjo, prašiau nepabaidyti jo, kad nereikėtų ieškoti. Tai kurį laiką jis ten ir buvo, jam kauliukų buvo padėta pagraužti, kad tik pabūtų vietoj. Bet vakarop jis jau kažkur nubėgo.
DaivaVa (2013-12-02)
feisbuke kerian neradau, reikia tikru matyt duomenu
DaivaVa (2013-12-02)
Nu gaila Tobiaso Kingo, gal Kerian galima rast per koki facebuke, kas zinot jos tikrus duomenis, paprasyt, kad ji kuo skubiau ten sulakstytu, juk ja suniukas pazista, vis lengiau prisileistu
Mune58 (2013-12-02) (foto)
o kodėl jam ieškoma globa (jeigu atsiras), ar Kerian nepriims jo atgal?
DaivaPu (2013-12-02)
Kaip čia reikalai? Gabriele, ar pavyko Tobį rast? Kiek gi gali jo nesėkmės testis?
Daina1 (2013-12-02)
man tai kažkaip galai nesueina... padovanotas prieš 9d, o laksto jau 3čia sav. Bet žmonės mėgsta ,,pasunkinti,,situaciją ir pridėti dienų.Apdovanotuosius reikia apskųsti policijai- juk turėjo globėjos kontaktus, galėjo pranešti, kai šunelis pabėgo. Nieks už tai per galvą neduos- visko gi būna... Pagal aprašymą , jo elgesį- tai tikrai Tobijasas Kingas... Šuneli šuneli, ir kaip gi tau pagelbėti, kur tave priglausti ? ...
DaivaVa (2013-12-02)
o vagoneliuose kazin jam vietos neatsirastu?
Jumarita (2013-12-02)
Gal dar įlindo kur nakčiai...jis juk ten jau trečia savaitė...nebent labai primušė,juk rašė Viktorija,kad girdėjo moteris,kai mušė jį,kad lojo po langais :( Netikiu,kad jis pats toli bėgioja,per beveik 3 mėnesius Ignalinoje,jis niekur ir nenubėgo,vis grįždavo atgal ten kur jį atvežė. Tad ir čia tik atvežtas ir paliktas,nes jis nepaprastai protingas ir nelaksto pats. Už ką jį taip,juk laikiukas gali tik kokią vištą nuskriausti :(((
Mune58 (2013-12-02) (foto)
vargšas šunelis, gal jis keliauja atgal link Vilniaus?:(
Jumarita (2013-12-01)
Telefonas tai atsiras, bet Tobiuko ten jau nėra :(
AisteIgn (2013-12-01)
Taigi dingo telefonas
Jumarita (2013-12-01)
Išjungtas :(((
Levute (2013-12-01)
O nepaprasciau telefonu?
Jumarita (2013-12-01)
Na reikia laukti Kerian kada prisijungs
Viktorija M (2013-12-01)
Nuo Aukštadvario atstumas tai pakankamai didelis šuniukui, apie 30 km. Sunku pasakyti tiksliai kada jis pas mus atsibaladojo, aš pati jį pastebėjau, man atrodo, praėjusį sekmadienį. Bet kita kaimynė sako, dar ankščiau jį matė. Nežinau, kas čia ir kaip nutiko.
Jumarita (2013-12-01)
Viktorija, kiek laiko jis ten ? Juk Tobis antrą kartą būvo padovanotas prieš 8 dienas kažkur į kaimą prie Aukštodvario (aš supratimo neturiu vietovėse kur kas...gal jūs žinote ar tolimas atsumas), o man Irena sakė, kad jis ten jau trečia savaitė... Betgi viskas atitinka, netgi į vardą reguoja...
Jumarita (2013-12-01)
Kaip šiandien liūdna :( jo dar nedomino kalytės,tik bevedžiojant žmonėms šuniukus,jis visaip juos vyliodavo žaisti... ir žinoma,kad tai erzina tų šunelių šeimininkus :(
Viktorija M (2013-12-01)
Kol kas su manim niekas nesusisiekė. Stebėjau jį, maitinau, bandžiau kviesti. Į Tobio vardą reaguoja, bet neina kartu, be to neturiu net kur jo vestis. Dabar buvau išėjus į lauką, jo nebemačiau. Vėliau bandysiu pažiūrėti kur jis ir gal pasiūlysiu, paviliosiu po balkonais, ten yra kažkokia užuoveja, bent nuo lietaus ir vėjo pasislėpti. Svarbiausia, kad nelotų ir niekas nemuštų jo. Pastebėjau, kad mėgėjas bėgioti šalia vedžiojamų mažų šunyčių (tikriausiai kalyčių), tai gali ir toliau iš paskos nusekti.
Skaja (2013-12-01)
Taigi skelbime tel.Nr. yra pateikti. Juk galima buvo paskambinti ir sužinoti, kur šunelis yra. Be to, kitame Viktorijos skelbime yra jos el.paštas: viktorijama@gmail.com Ar per mažai info, kad buvusi globėja sužinotų, kur yra jos buvęs globotinis? Nuo Vilniaus S.Trakai netoli visai.
Jumarita (2013-12-01)
Kerian negalėjo paimti šunelio,nes ji nežino kur jis randasi :( Jei būtų važiavusi,tai pasiteirautu kur jį rasti...
Jumarita (2013-12-01)
Viktorija, jeigu dar pamatysite,parašykite, nežinau ir ką daryt, esu perdaug toli...Ignalinoje negirdėjome jo balso. Jis būvo ten daugiau nei 2 mėn. Vyrų jis siaubingai bijo...O į patalpą,ar automobilį galima būvo nunešti tik ant rankų, bet dabar jau nežinau :(((
Skaja (2013-12-01)
Kerian juk žemiau rašė, kad važiuos šiandien gaudyti. Gal šunelis jau Vilniuje?
Gruodinukas (2013-12-01)
jei jį po dienos kitos perimtų kas nors, gal kas suteiktų vietelę Vilniuje. reikia aiškumo.
DaivaVa (2013-12-01)
tai reikia DaivaPu imt ir vaziuot gaudyt, bet kur mums ji paskui padet
Viktorija M (2013-12-01)
Panašu, kad jam ir šią naktį teks nakvoti lauke :( Apklausiau ką galėjau, bet niekas neturi kur priglausti, o jei ir atsirastų, nežinau net kaip jį parsivesti, nes jis labai atsargus ir kai arti būni, pasibaido nuo kiekvieno judesio. Nebent kas nors su kalyte priekyje eitų, gal pavyktų nusivilioti. Kojytė jo jau kiek geriau, palyginus, kai matėm jį pradžioje. Pamaitintas šiandien, tai nebadauja. Bet blogiausia yra tai, kad naktį jis labai loja po langais ir girdėjo moteris, kaip jam kliuvo nuo kažko dėl to lojimo. Nežinau nė ką daryti... Dabar apėjau kiemus, jo nesimato.
DaivaVa (2013-12-01)
atvezem vadinasi i miesta valkataut:(
DaivaVa (2013-12-01)
paskaiciau komentarus, tai jis buvo padovanotas ir pabego. Vargsas suniukas, ignalinoj nors niekas nesumuse
DaivaVa (2013-12-01)
jis? o tai kaip cia taip atsitiko? o globeja ka?
Jumarita (2013-12-01)
Jis, Daivute...:(
DaivaVa (2013-12-01)
Cia gi ne tobiasas?
Jumarita (2013-12-01)
O kaip del Tobiuko? Gal kas gali iš lauko jį paimti? Jis sužalotas juk :(
Jumarita (2013-12-01)
Negalėjo net pasakyti taip...Juk pareiškimo gal dar neparašėte? Jie privalo,kai pareiškimą parašai, juk nežinote,gal telefoną kas pavogė. Aš visad gražinu kai randu.
Cherry (2013-12-01)
Jei telefonas pamestas, neužsiims, jei pavogtas - gali atrasti pagal kažkokį aparato numerį. Man berašant pareiškimą policijoje, vienas žmogus, nusipirkęs vogtą telefoną turguje ar internetu, buvo iškviestas, kad grąžintų. Aš buvau parašius, kad pamečiau, tai neieškojo.
Tipsiukas (2013-12-01)
Ne, nu čia geras, kad tik gerai viskas baigtusi. Vargšas mažius.
Mune58 (2013-12-01) (foto)
šitiek laiko šunelis pabėgęs, o šeimininkai nesistengė jo ieškot, nebuvo paskelbę apie jo dingimą:(
Kerian (2013-12-01) (foto)
policija neuzsiims sake tokiu dalyku
Jumarita (2013-12-01)
Policiją - norėjau parašyt...
Jumarita (2013-12-01)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Jumarita (2013-12-01)
Kerian, kreipkitės į polisiją, nesvarbu, kad tlf. išjungtas visviena ras, jei turite jo dokumentą.
Judita 1 (2013-12-01)
Tai tie" šeimininkai "net padoraus antkaklio Tobiui neturėjo,jei taip smaugė kaklą...
Daina1 (2013-12-01)
mažuti tu mažuti, kodėl tau taip nesiseka :(((
Viktorija M (2013-12-01)
Ir paimkit kokį antkaklį su pavadėliu, nes jo antkaklis nukirptas buvo, kadangi labai veržė kaklą. Jei neturit galimybių paskambinti, parašykit man privačią žinutę, susitarsim kur ir kada susitinkam.
Viktorija M (2013-12-01)
Atvažiuokit į Senus Trakus, aš parodysiu kur jis dabar yra. Jo negaliu nei pririšt, nei saugot.Dabar girdžiu loja vėl po langais. Kuo greičiau atvyksit, tuo geriau.
Kerian (2013-12-01) (foto)
nežinau net ką ir daryt, matyt bėdos krūvom vaikšto - pamečiau savo telefona. Matyt kazkas rado, nes jau išjungtas :'''''((((((((
Jumarita (2013-12-01)
Skambinau abiem duotais nr. tačiau nieks neskambino joms :((( Ten jau trečia savaitė jis bėgioja aplinkui...Sakė, kad jam reikalinga skubi pagalba, kojytė prakirsta ir dabar jis laukuti...nieks nesiteiravo, o žmonės nusiteikę piktai... Padėkite kas galite, praįau...
Judita 1 (2013-12-01)
Jis prie būdos buvo pririštas?:(( Nes nuosavas namas.
Kerian (2013-12-01) (foto)
Skambinau, sake nutruko ir pabego. Nors turejo jam voljiera pastatyt. O iki Senu Traku atklydo :(
Judita 1 (2013-12-01)
Ar jau skambinote šeimininkams,ką sakė?Ar jis buvo padovanotas į Senuosius Trakus,ar atklydo?
Kerian (2013-12-01) (foto)
Reikia ji cipuoti. Vaziuosiu sen jo gaudyti. Ar galetu kas suzinot ar butu galimybe ji nemokamai sucipuoti? Zinau kad su Grindos sutartimi tai imanoma
Judita 1 (2013-12-01)
Kaip čia Tobis atsidūrė?Nabagėlis ir kojytė sužeista..
Jumarita (2013-12-01)
Dieve mano, kodėl taip jam nesiseka...Kojytė prakirsta... :(((
Kerian (2013-12-01) (foto)
Tikrai Tobiukas. Tuoj skambinu seimininkam
Lorrim (2013-12-01)
Gal kas turi Kerian telefoną. Reikia skubiai skambinti kad ji sužinotų ar nepabėgo dovanotas jos šunelis. Kada žmonėms galų gale daeis kad kiekvienas šunelis turi turi pakabuką su informacija kieno jis yra.
Justė (2013-12-01)
Labai panašus į Kerian globotinį http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/user.7012893;g.62707


Kommentaare saab vasakul logis sisse kasutajatele.


Statistika Siseloginud: 164    

Uudised

11.08 Gyvūnų Tematikos Straipsnių Vertimas iš Anglų į Lietuvių...
03.23 Prašau pagalbos padėti palaidoti katinuką (pagalbos nebereikia,...
03.03 Gal kam reikia?
02.07 Liūdna naujiena
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)

Kommentaarid

Neba (3:01) >>
16 metų mažutė sulaukė, pats geriausias šunelis buvo...
Waddenis (16:09) >>
Labai geras, galiu paimti. Dabar, tiesą sakant, neturiu tam laiko, nes plėtoju savo verslą ir...
Waddenis (16:08) >>
Labai geras, galiu paimti. Dabar, tiesą sakant, neturiu tam laiko, nes plėtoju savo verslą ir...
Asta29 (12:15) >>
Tiems, kas buvo Ajai neabejingi... O jūsų tiek daug.... Šiandien 2024 m. liepos 8 d. 00:33...
Waddenis (12:52) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:51) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:49) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
KaylyTittensor (17:46) >>
Legal casinos offer a safe and regulated gaming experience....
Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?