LT | EN | RU | LV | PL | EE    Leedu | Läti | Eesti
 
 
 
Add news   

Rastinukė Baira, reikalinga fin. (Grįžo namo)

2013-07-20
Vilniuje Bajoruose rasta Vokiečių Aviganės kalytė. Apsilankius veterinarijoje mikročipo neradome. Kalytė tą savaitę rujojo. Pasidarėme tyrimus, ištraukėm erkes ir nublusinome. Kalytė sveika, babezijoze neužsikretė, tad beliko ieškoti šeimininkų. 

Neatsiradus šeimininkams kalytė bus dovanojama. Bairai apie 4-5 metai, kaip Vokiečių Aviganei tai visai nedaug. Labai paklusni ir taiki su šunimis, labai domisi katėmis, bet nerizikuojame kiemo katėmis ir neprileidžiame arti. Tad ar sutaria su jomis garantuoti negalime. Mes turime 2 metų berniuką, tad galime garantuoti, jog su vaikais sutaria. Tačiau kaip ir visi, nerekomenduojame vaikų palikti su augintiniais be priežiūros. Ją pavadinome Bairą ir į šį vardą jau ima reaguoti. Valgo gerai, tačiau dar kiek sukūdusi. Namuose labai rami, perdaug nelenda į akis, bet mėgsta retkarčiais reikalauti dėmesio. Nieko negraužia, niekada namuose nesulojo net ir paskambinus į duris. Nors loti moka. Labai mėgsta miegoti lovoje, bet neleidžiame mes, retkarčiais guli ant svečių kambaryje esančios sofos. Palikta namuose nedainuoja, nepridaro, visuomet reikalus atlikinėja lauke ir kenčia. Išeinant niekada nebėga pro duris, klauso kai sakai "fu". O grįžus namo ji visuomet džiaugsmingai pasitinka. Išėjus į lauką niekada nesirauna, nesiplėšia. Bėga ristele, ir palaukia. Gatvėje visiškai ignoruoja visus žmones, niekada nebuvo prie kažko priėjus. Šunimis domisi, bet taipat niekada nebėga, jei prieina arčiau visada apsiuosto ir eina toliau. Klauso kai pakvieti, tačiau nerekomenduojame ir patys nepaleidinėjame net ir šunų aikštelėje. Komandų nemoką, bet pati žino ką daryti. Labai nuostabi šunytė. Net gražiai laukia kol bus užsegtas pavadėlis. Tiesiog gyvenimo palydovė. Kaip sakoma nors prie žaizdos dėk. Visiškai jokios agresijos. Nuosavame namuose netinkama auginti kaip sarginis šuo. Jis visiškai nerodanti balso todėl nuostabi gyventoja bute. Tokia nuostabia kalytę dovanotumėme tik labai geriems žmonėms, susipažinus ir kurie pasirašytu dovanojimo sutartį bei periodiškai praneštu kaip sekasi. Kadangi vis dar tikimės sulaukti tikrūjų šeimininkų, dabar galimą su ją susipažinti ir (ar) rezervuoti.

2013-07-23 Labai dėkojame, jau nepirmą kartą mums neabejingai likusiai, Aistei !! 
Už paaukotus pinigėlius, pakartotinai konsultavomės vet. klinikoje. Dar kartelį pasitikrino čipo, dėja, jo tikrai nėra. Pagaliau Bairai RAMYBĖ, gavo lašiukų nuo blusų, dabar naktį bus ramu visiems  
Beje, gavome pakartotinį kursą vaistukų neskanių, vis dar viduriuojam... Na, ir dabar turime vitaminų, kuriuos gersime vos tik susitvarkys pilvukas! Stiprinsim kaulus, gerinsim kailį, sakė, padės netik Bairai pasijusti geriau, bet ir sustiprins organizmą !!! 
Dar kartelį labai labai AČIŪ!__________________________________________

Taipogi, reikalinga finansinė parama maistui ir vitaminams organizmui atstatyti.
Reikalingi skiepai bei sterilizacija !

Dėkojame už pirmuosius 150lt kurie tiesiog ištirpo per savaitę ir vet. apžiūras.

____________________________________
Norintiems padėti finansiškai:
SEB bankas : LT28 7044 0600 0790 0729
Gavėjas : Gustina Buivydaitė
Paskirtis : Bajoru kalytei 

____________________________________

Norintys perduoti linkėjimus skambinkite 860220671, taipat labai laukiame šeimininkų skambučio !!!!


Globėja - Gustina


                                                             Facebook paskyra :  

 

     https://www.facebook.com/pages/Džika-Aš-už-Prieglaudinukus/164231743717904

 


                                                                                                            


Lisatud: 2013-07-16 | ajakohastatud: 2013-07-29
News ID: 35015
Announcement views: 8152

« tagasi

Kommentaarid

Skaja (2013-08-08)
Baira, tu jau grįžai namo? Glomy, bent kartais pasidomėkite, kaip Bairai sekasi. Aš, greičiausia, irgi tokioje situacijoje analogiškai pasielgčiau. Buk laiminga, Baira!
Birzai (2013-08-07)
Džiaukis mieloji, kad Baira vėl patenkinta, laiminga. Kad ir kaip jai buvo gera su Tavimi, bet širdelėje visvien buvo meilė tiems, su kuriais gyveno...jei likimas lems, susitiksite, jeigu ne, tai žinosi, kad jai viskas gerai. O dabar paimk tą mažių iš Grindos, išblaškys visą Tavo liūdesį, užsimirši, taip kaip man Rika nebeleidža tiek liūdėti dėl mirusios Pūkės. Na, o su maisteliu naujokui, kiek galėsime, tiek padėsime. Tam grindinukui labai reikia Tavęs.
Glomy (Lesė) (2013-08-07) (foto)
Nežinau kaip pavadinti dabartinius jausmus. Bet P.Vaida vakar atvyko su šeima susipažinti. Baira labai akivaiždžiai apsidžiaugė, taipat kaip pasitikdavo mane po darbo.. Buvo labai nesmagu, net nesitikėjau tokios jos reakcijos. Pasirodo Naida (tikrai jos toks vardas) ne jų šuo, tiksliau jos vyro, po skyrybų ji liko pas ją, kol vyras gyvena nuomojame bute. Sakė, kad ji vis dar liūdi nes jo nebėra. Paaiškino, kad kai vyras važiuos gyvent pas gimines, pasiims šunį, nes jis ją myli labiausiai. Nuvažiavome apžiūrėti kur gyvena.. Baira tikrai turi nemažą kiemą ir volierą. Džiauksmingai lastė... Net nereagavo kai kviečiau aš.. Lojo ant kiekvieno praeivio, kaip tikra sargė.. Sutarėm, jeigu Bairos nepasiims, ją atiduos man kaip nuolatinei šeimininkei.. Dar vakare skambinau, telefonu girdėjau jos lojimą... Išties skaudoka, po tiek įtarinėjimų, vis dėl to jie įrodė esą šeimininkai, ar bent jau tie žmonės kuriuos Bairą gerai pažįsta. Noriu padėkoti visoms kurios likote neabejingos, P.Rasai už pirmają pagalbą, Birzai ir Aistei už finansinę paramą, DaivaiPu už maistelį kurio dėja Baira neparagavo :( Ir visiems kitiems kurie palaikė. Ačiū. Na, Linkiu ir Bairai visko ko geriausio, galbūt dar susitiksime... Jeigu galimybės leis, gelbėsim grindukus... Labai trūksta tų slystančių kojų mano namuose :((( Manau bus ir tų kurie peiks, bet supraskit, kad ir kaip man buvo skaudu, aš negalėjau jiem pasakyti ne... Jie įrodė.. Šuo pažino.. Nenoriu verkšlent, todėl nebepasakosiu jausmų.... Dar kartą ačiū..
BenignaB (2013-08-07) (foto)
Taigi parasiau,kad galiu duoti maisto.Beje galiu duoti katininio maisto Felidea,nes buvo ispardavimas,uzsakiau 7kg.,bet mano needa ne pro kur(su zuvimi).Jei reikia rasykite i AZ.
Birzai (2013-08-07)
Ar Baira soti, ar kas padėjo su maisteliu?
Daina1 (2013-08-05)
Glomy, viena puiki moteris perdavė jums pinigėlių Bairos maistui. Paskambinkite man 867311030
Talskute (2013-08-05)
Glomy, pasilikit sau, tokia faina kalytė, jei tik turit sąlygas - būtinai. Jau vien paskaičius visą istoriją, palaikau tik jus. Jaučiasi, kad tikrai ją mylit. Dėl maistelio manau, tikrai bus pagalba.
VynaLeja (2013-08-05)
teisingai,ner ko ten su tais "seimininkais" kalbet.pagal istatymus,dwi sawaites praejo,seimininkai neatsirado.nrm seimininkai iskart butu atleke.
Glomy (Lesė) (2013-08-05) (foto)
Na mielieji ir mielosios.. Vakar kaip žinia buvo sekmadienis. Skambučio VĖL nesulaukėm. Išlaukėm, maisto atsargas suvalgėm. Dabar sausiako neturim visiškai. Tad, su "šeimininkais" telefonu nebekalbėsiu, jei jau taip reikia šuns susiras. Man jau nusibodo laukti kada jie teiksis pasirodyti. Dabar prašymas vienas VALGYT
Judita 1 (2013-08-03)
Aš ir viliuosi,gal tai ir yra jos namai:))
VynaLeja (2013-08-03)
viskas,dvi savaites praejo. Šeimininkai neatsirado. Db galima Bairai ieskot namu :) bet,lb tikiuosi,kad ji jau gywena tuose sawo namuose.
Judita 1 (2013-08-03)
Glomy,perskaičiau viską,tai ne jų šuo,jokiu būdu jiems neatiduokite.Pažiūrėkite,kiek neatitikimų,nors gerai viską išmoko ir sudėstė visą istoriją.Labai tikiuosi,kad Bairą pastebės ir ji turės puikius, naujus šeimininkus.Ji tokia nuostabi.
Skaja (2013-08-03)
Viskas jau aišku. Negaiškite, Glomy, savo laiko, neeikvokite savo sveikatos. Visai nėra prasmės susitikti. Tegul ir toliau skaito, kas čia parašyta, ir parodykite geriau jiems mandagiai ,,špygą taukuotą", nes jie Jums jokių išlaidų, susijusių su Baira, nepadengs ir net paėmę šunį niekada jo nemylės. Ar verta su tokiais susitikti?
MarinaK (2013-08-03)
neatiduokit!! palikit sau. jei tikrai myli ir nori susigrąžinti - versis per galvas, suras įrodymų, ir t.t. jei ne - tokia čia ir meilė, vis vien Bairai bus geriau su jumis. ir numerį jų įrašykit, jeigu netrukus jie pradės ieškoti kitų "pabėgusių" šunų.
AisteIgn (2013-08-03)
Taip, garantuotai skaito, datos cia visos surasytos, ir dar isimint nesugeba
Daina1 (2013-08-03)
pasiskaitė mūsų komentarus ir bando susidėlioti sau palankią situaciją. Skiedžia ir tiek. Glomy, nerašyk viešai apie šuns bruožus, o senesnius aprašymus ištrink. Mes sekėme tavo ir Bairos istoriją, visi žinome kas ir kaip. Ištrink, tegul patys kuria kokia yra ,,jų ,, kalė.
AisteIgn (2013-08-03)
Visiski makaronai, tik nepasikabinkit ant ju, arba SUO NE TAS. Po sitokiu makaronu be irodymu jau niekaip neatiduociau. Ir seimininkas, kuriam rupi suo, tikrai nenutyletu, kad sutinka saskaitas apmoketi, ir pasivazinejimus atidetu, ar bent pasiulytu islaikyma apmoketi. Pilva kad paglostytu ne vienas pazystamas suo megsta, cia visai joks pozymis ar irodymas, jei nera dokumentu jokiu ir nuotrauku, suo tikrai ne ju.
Micky (2013-08-03)
iš komentarų abejoju ar visgi tikrieji šeimininkai :D o dvi savaitės po šeimininkų ieškojimo praėjo ? jai taip, tai manau, jai tik norite, pasilikite Bairą, ir jai kaip matau gerai ant sofkutės isitaisius miegot, ir jum kaip supratau ji prie širdies, abi laimingos, o jai baira net neeagavo i tuos ale šeimininkus, tai nemanau kad tai jie...
Daina1 (2013-08-03)
:DD GUDRUČIAI!!! Glomy, apie kalės būdo bruožus nerašyk viešai! JIE SKAITO MŪSŲ KOMENTARUS IR IŠ JŲ BANDO SUPASAKOT KALYTĖS cHARAKTERĮ! PAimk iš klinikos gydymo ir priežiūros išlaidų išrašą! Tu esi privatus asmuo ir jie privalo tau padengti išlaidas!
Aldona T. (2013-08-02) (foto)
Glomy, nesinervuokit ir paskaitykit AŽ
Glomy (Lesė) (2013-08-02) (foto)
Taipat užsiminiau jog buvome vet. klinikoje, darėmes brangius tyrimus ir t.t. atsakiau, kad ją norėjom sterilizuot ir dovanot geriems žmonėms, o jei nesidovanotu pasilikti sau. O ji tik tylėjo, kol neužklausiau kažko, tik nebepamenu klausimų eilės.. Labai išblaškė.. Taipat ji patvirtino jog paglostyta gulasi ant žemės ir pilvuką verčia. Kažkur esu minėjus berots tai.. Kas man nesuvokiama, kad ji vos nepapjovė "kaimynų" šuniuko ir dar kaimyna sukandžiojo... Baira??? Arba Baira apsimetinėja.. Arba nebesuprantu jau nieko..
Glomy (Lesė) (2013-08-02) (foto)
Dabar nežinau nuo ko čia pradėti.. Skambino vėl berniukas. Pasakė kad atvažiuos pasiimt šuns. Atskaičiau didelę litaniją apie tai jog negalima taip elgtis ir t.t. Jis perdavė telefoną motinai, beje kažką šnabždėjosi. Tikėjausi išgirsti visišką melą, bet kuo toliau tuo labiau apstulbau.. Paklausiau, kada dingo, sakė beveik prieš mėn. Sakiau, kad sūnus jos sakė kad praeitą penktadienį, kodėl nesutampa ? atsakė kad jis buvo stovykloje. Iškarto pasiteisino kodėl ji tokia nereaguojanti į visus - kai buvo maža, ji sunkiai kovojo su kirminais, sakė gulėjo po lašelinėmis gal tai paveikė psihiką. Kūda ji visada, nes per karščius neėda. Paklausiau kodėl vakar neatvažiavo, sakė kad sūnus negrįžo namo iki 10vakaro, o kai grįžo liepė paskambinti ir atsiprašyti. Pasiteisino, kad vaikas nemoka tipo kalbėti kaip reikia, todėl paklaidino. Paskambino apie 7 vakaro. Kalbėjo labai įtikinamai, net nežinojau ką daugiau atsakyti. Paklausiau apie nuotraukas ir pasą, sakė kad paso nebeturį, o apie nuotraukas negalėjo prisiminti... Sakė kad ji labai agresivi su mažesnio ūgio šunimis, labai keista, nes ji 8h per dieną praleidžia viename kambaryje su mano Džika. Dar sakė kad labai sargi, ir visada loja, kai kasnors eina šalimais kiemo. Turėjau išvažiuoti, todėl pasiūliau atvykti ryt ryte, bet jie irgi pasakė išvykstantys todėl Baira dar lieka iki sekmadienio... Patarkit kasnors.. Gal galėsit kartu susitikt? Nes, aš net nebežinau ką galvoti.. Kai užsiminė, kad per karščius neėda, pasakiau kad pas mane visada ėda košę, o ji patvirtino kad ji labai mėgsta jas.. Na gal man paranoja, bet jie gal skaito.......... HELP !! Nerimauju nerealiai... Nenoriu suklysti.. Klausiau kodėl per tiek laiko neieškojo šuns, sakė kad pirmas dvi savaites ieškojo, tik internete nedėjo skelbimų. Sakė kad buvo visose prieglaudose, pasakiau, kad jei buvo Lesėje turėjo pasakyti kad ji pas mane...Jie sakė kad internete kaimynai rado jos skelbimą ir visi gali patvirtinti kad tai jų šuo.. Nieko neužsiminė, kad patys matė.
Skaja (2013-08-02)
Jau dabar, Glomy, pasidarė aišku, kad jokių įrodymų ar parodytų tinkamų Bairos gyvenimo sąlygų nesulauksite. Manyčiau, kad jau net neverta iš vis galvoti apie tokius ,,šeimininkus". Jau net jei nesugeba (o gal net nesiruošia) pamatyti savo šuns ir susitikti su jo globėja - blogas ženklas. Net neverta galvoti apie susitikimą. Baira pas Jus, Glomy, pažino daug elementarių dalykų, būtinų šuniui, yra puikiai prižiūrima, mylima ir laiminga. O jei jie Jūsų horizonte pasirodys, pareikalaukite išlaidų, susijusių su Baira, atlyginimo, tada tikrai dings visam laikui. Džiugu, kad kalytė pas Jus!
Vesta (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2013-08-02)
Kovo men pas mus buvo papuolus VA kalyte http://lese.lt/lt/padovanoti/g.15404 , bet į Baira visai nepanaši. Buvo labai kuda, seimininkas guodėsi, kad visiskai nestoreja, nors ėda daug.
Daina1 (2013-08-02)
o dienų ,,sutapimą,, galima ir čia paskaičius suskiesti.
BenignaB (2013-08-02) (foto)
Galiu jums duoti sauso maisto Canidae.Jei reikia parasykite i az.
Daina1 (2013-08-02)
žinoma , kad prašyk. PANOS!!! PAS GLOMY AVRALAS!!! KAS GALI SAUSIAKO PAFUNDYTI???
Glomy (Lesė) (2013-08-02) (foto)
pas mus problema dar viena.. Nebeturim sausiako, šiandien algos ir aš negavau. Riesta. Net nežinia ką daryt, ar verta prašyt ar ne ;/
Glomy (Lesė) (2013-08-02) (foto)
Aldona, aš vis galvoju apie tokia mintį, kad jei ateis laikas susipažinti su jais ir/ar nuvykti, pasikviesti kanors iš čia, kad drąsiau gal net gi, ir taip - dvi galvos geriau už vieną. VynaLeja, man ši mintis kirba taipat... Negaliu patikėti kad toks šuo gyveno voliere net 5metus... Namuose ji tokia tyli ir santūri ! Pas mane būdama ji sužinojo ką reiškia pavadėlis rankose, dabar jau iki lubų šokinėja iš džiaugsmo. Sužinojo ir kad svečių kartais ateina, maniškė jau išmokė ją burbtelt kai kasnors prie durų... Na tikrai ji visiškai ne sargas, ji palydovė... O tiksliau kilimas prie lovos :D Mėgstamiausia jos veikla per dieną - miegoti arba sekioti, ir kai nieko nėra miegoti lovoje... Tiesą sakant, net nežinojau kad ji lovoje miega nes niekada neužtikau, bet plaukų kamuoliukas viską išduoda :)
VynaLeja (2013-08-02)
paziurejus i trecia foto,tai net negera.tokio kudo VA nesu macius.matosi,kad kai atsimindawo,tai tada ir pamaitindawo. As nepersu jums sawo nuomones,bet as pati,jos neatiduociau tokiems "seimininkams"
Aldona T. (2013-08-02) (foto)
Glomy, nesikankinkit taip. Su vaiku daugiau nereikia net kalbėti. O jei apsireikš suaugusieji, reikalaukit dokumentų, skiepų paso. Matau, kad Jūs jautrus ir minkštas žmogus (čia komplimentas, jeigu ką :), tai jei reikėtų pagalbos bendraujant ir aiškinantis, parašykite čia. Neabejoju, kad susidarys palaikančių grupė.
Glomy (Lesė) (2013-08-02) (foto)
Šeip realiai ir logiškai pamaščiau sau. Jis sakė kad penktadienio naktį ji prasigraužė narvą ir pabėgo. O ji rasta ir yra penktadienio naktį, tiksliau ji atėjo į kito namo teritorija, susipažino su ten buvusiu jaunimu ir jai jų kompanija patiko - liko visai nakčiai prie durų, tai man apie ją pranešė šeštadienio ankstų rytą. Šeip sau šuo iš voljiero neprasigraužia ir neina pas kaimynus nakvoti.. Berniukas užsiminė, jog ji jau nepirmą kartą pabėga. Sakė kad jau buvo ją iš prieglaudos pasijėme.. Reiktu sužinot pas ką ji buvo. Man atrodo kad papraščiausiai sedėdavo volijiere, kartais pavalgydavo ir nebuvo vedžiojama. Pvz pas mus, ji nesuprasdavo ką reiškia į rankas paimtas pavadys... Dabar jau iš laimės iki pat lubų šokinėja... Nežinojo ką reiškia svečias, o dabar jau ir suburba kažką panosei kai rakinamos durys... Na sakau, ji labai atsigavo... Pirmą syki ją pamačius maniau kad ilgą laiką badavo... O pasirodo tik vieną para išėjo, ir svarbiausia naktį rymojo prie uždarytu durų.. Net, jei jie ir įrodytu kad ji tikrai jų, baisu kad vėl pabėgs.. Matomai per porą savaičių ji prie mūsų priprato labiau nei per 5 metus gyvendama su "turėtojais", atsiprašau, bet nesiverčia liežuvis jų vadinti šeimininkais... Jei mano šuo būtu dingęs aš pati skambinčiausi, prašyčiau suskaičiuot kiekvieną žilą plaukelį, kad sedėdama darbe tikrai žinočiau jog mano šuo atsirado...
VynaLeja (2013-08-02)
Tikrai ten ne ju suo.naudojasi waiku,kad gaut nesterilizuota VA. Ir maitinama ji tokia kuda nebutu. Jei tai butu mano mylimas suo,tai iskart buciau atlekus,o ne waika siuntinejus ir laiko wis nerasdama.jei suo necipuotas,tai net neatiduociau tokiems "seimininkams"
JusteB (2013-08-02) (foto)
o ir šiaip, kiek šunų esu mačius, šunys su džiaugsmu reaguoja į bet kokius, net blogų blogų blogų blogiausius šeimininkus, nes šunys yra šunys :)
JusteB (2013-08-02) (foto)
man rodos čia išvis šiaip vaikas šuns užsimanė, tėvai neleidžia, tai galvoja parsives ir tiek :)
AisteIgn (2013-08-02)
nesinervinkit, kol neprisistatys tėvai ir nepamatysit šuns reakcijos į juos, neverta net skirti laiko mintims apie juos. jei čia būtų jų mylimas šuo, jau seniai būtų prisitatę. o kol kas užsiima kažkokiu keistu psichologiniu teroru, kas man labiau panašu į tų sukčių, kur iš pensininkų ir vaikų pinigus vilioja, metodiką.
Daina1 (2013-08-02)
paklauskite ar apmokės išlaidas, tai atšoks moment.
Glomy (Lesė) (2013-08-02) (foto)
Vakar apie 10h nakties vėl skambino berniukas. Sakė gali jau atvažiuot pasiimt šuns. Pasakiau, kad dirbanti ir tikrai naktį nemandagu skambinti, paprašiau paskambinti po darbo. Skambučio dar nesulaukiau. Nervina, kad "mama" neatsiliepia...
Virgau (2013-08-02) (foto)
Glomy,ne ameriken nuvaziuot reikia.Imat chebryte,kalyte ir draugiskai nuvykstat paziuret i vieta.Ten ir pamatysit kokiom salygom galimai gyveno Baira,ar atpazysta "gimtus namus",jei jau su seimininku atpazinimu problemos.Nu blyn,dar tokio VA atstovo nesutikau,kuris neparodytu pozymiu apie kazkada matyta asmeni,nekalbant apie seimininkus.Mano VA 4 men buvo,kai kaimynas koja paspyre,na susitiko netycia po metu kai mes atostogavom,o "maziuka" drauge vedziojo.....nebetesiu,tai buvo pakankamai seniai,kaimynas dar ir dabar slitineja....bet VA SPARDYT NEBERODO NORO.
Skaja (2013-08-01)
O jei jie ir tikrieji, kuo ir aš abejoju labai, ir atsilieps, Glomy, pareikalaukite išlaidų, susijusių su Baira, padengimo!
Daina1 (2013-08-01)
ir nuo šlapinimosi krauju irgi išgydėme. Laikykis , Glomy, tai ne jų šuo, jaučiu , kad ne jų.Skiepų pažymėjimo pareikalauk, tegul pasako, kokie jos pomėgiai, kokie trūkūmai- šeimininkas apie savo augintinį žino viską apie savo gyvūną, iki nagų spalvos, iki dantų kreivumo, kaip ausis kelia, kaip uodegą makaluoja- viską viską! Surenk egzaminą, ko tai jie neskuba savo numylėtinės paimti. KAi mano spaustanosė atsirado- lėkiau susiskolinusi pinigus su taksu, kad tik greičiau, kad tik man ant rankų, viską apie ją radėjams išpasakojau, net ko jie nebuvo pastebėję. O čia... ne jų tai kalytė, ne jų!!!
Judita 1 (2013-08-01)
Baira tikrai verta gerų,protingų šeimininkų,ko ir linkiu.
Daina1 (2013-08-01)
ne jų ten šuo, arba visai tai mamai nereikalingas šuo. Savas šuo, kad ir badavęs, neglostytas ,pas savo šeimininką veržiasi, jei muštas, kitaip reaguoja, o čia visiškai jokios reakcijos! Tiesiog norėta paimti užaugintą nesterilizuotą kalę. O jei tai jų, kuo aš juodai abejoju, tai dzin jiems tas šuo buvo, nereikės šerti ir valyti... Bus kaip su mano kicke Perlute- mes jieškojom, bet niekur neskelbėm, mes atvažiuosim, kada neaišku, jūs privalote taikytis prie mūsų ir išlaikyti mūsų katė, kol galų gale baigėsi tuo , kad ,,mes atradome savo katę,, nors viską viską apie katelę žinojo. O ji taip liūdėjo, laukė... Na ir trauk juos devinios- dabar mylima ir glostoma ir ja džiaugiamasi :) Taip ir su Baira , manau bus. Bus mylima ir išglostyta ir branginama :)
Judita 1 (2013-08-01)
Šuo visada pažins savo šeimininkus,nors ir kiek laiko būtų praėję,tai faktas.Nei į tariamą savo vardą šuo nesureagavo,vaikas net pavadėlio neturėjo...visa tai sako vieną...
Skaja (2013-08-01)
Rimta, Jus, Glomy, globėja, ko nepasakysi apie, galimai, dabartinius šeimininkus, o gal ir visai nėra jokių šeimininkų. O Jus skambinote to berniuko telefonu?
Glomy (Lesė) (2013-08-01) (foto)
Bandžiau skambinti.. Išjungtas. Na, visko būna, bet jei negali atvykti pranešti būtina....
Glomy (Lesė) (2013-08-01) (foto)
Skaja. Aš esu globėja. Globoju šunį kuris yra rastas. Į kiekvieną panašų skambutį reaguoju vienodai - pakviečiu susitikti. Privalau aprodyti šunį, nes toks tikslas, surasti tikrus šeimininkus. Berniukui šeip ar taip atidavus nebūčiau. Aš nesakau juk kad tikrai atiduosiu... Kaip matot, jau pusę 8h o skambučio iš jų nebesulaukiu... Laukiam. Nors žadėjo 6-7h vakare mama po darbo atvažiuos. Kai atvažiuos mama, bus kita kalba... Prisirišau prie jos, tiksliau, kaip minėjau prisirišom mes visi... Ir Baira atsigavo.. Nors galimas daiktas jog ji gyveno pas juos, tiesiog niekas jos neprižiūrėjo apart maisto ir vandens padavimo... O pas mus ji tikrai jaučiasi šuniu...
Skaja (2013-08-01)
Įdomu, kaip tas berniukas gabentų Bairą į Bajorus be antkaklio, pavadėlio ir net be automobilio? Glomy, rašote, kad jie atvažiavo..., jie patvirtino... Su kuo berniukas atvažiavo ir kas būtent patvirtino? Visai nepanašu, kad berniukas šis būtų Bairos šeimininkų sūnus ar anūkėlis. Kaip be būtų, be rimtų įrodymų Bairos atiduoti negalima. Šuo negali neatpažinti savo buvusio šeimininko, tuo labiau, praėjus tokiam trumpam laikui.
Angel (2013-08-01) (foto)
Jei gyvūnas nečipuotas, tai niekas jo 'nepririša' prie šeimininko. Todėl neprivalote jo atiduoti žmonėms, į kuriuos gyvūnas nereaguoja. O jei ir jų, tai gal tėvai turi kokių nuotraukų?
Glomy (Lesė) (2013-08-01) (foto)
Akiniai, mes jau matėme tą skalbimuką. Susisiekė jie pirmesni su mumis. Ne jų manoji Baira :(
Dinka (2013-08-01)
Kad būtumėt matę, kaip džiaugėsi šunius, kai parodžiau jam Voveruška- Snaigutę http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.59131 tikrai nekilo abejonių, kad tai jų katytė, o kadangi šunius atrodė prižiūrėtas, panmaitintas, švarutis gražutis , antkakliukas su šeimininkų kontaktais., grąžinau Voveruška, sakė į kiemą nebeleis, antkakliuką pakabins ir artimiausiu metiu paskiepys
Akiniai (2013-08-01)
Gali būti vardas Berta. Jei atsišaukia ir turi tatuiruotę ausyje, skambinkit ankstesniame skelbime nurodytais numeriais.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-01)
Tegu turi irodymus, foto, skiepu pasa ir pan.
Glomy (Lesė) (2013-08-01) (foto)
Šiandien sulaukiau skambučio iš berniuko. Jis droviai paklausė ar mes radome šunį, ir pasakė kad iš jų dingo vokiečių kalytė vardu Naida. Tiesiogiai, kalbėdama telefonu pašaukiau ją vardu, bet ji neatsilepė.. Paprašiau jų atvažiuoti ir apžiūrėti ją. Jie sutiko ir po poros valandų atvažiavo. Vos tik išėjom iš laiptinės Baira nė kiek nesureagavo. Prabėgo ir tiek. Paklausiau ar tikrai ji jų šuo, o jie tik dar kartą patvirtino. Klausiau kokiomis sąlygomis buvo laikyta, kada dingo ir ar ieškojo. Jis atsakė jog dingo penktadienio naktį, (Baira rasta šeštadienį, 20d.) Gyvena Bajoruose volierė. Maitinama gerai. Nors paklausiau kodėl ji tokia kūda, jis atsakė kad ji visada tokia buvo. Papasakojau kad buvome vet. klinikoje ir namuose tikrai lepinama yra. Labai mylima pas mus, atsigavus, su kiekviena diena ji vis linksmėja. Pastebėjau kad berniukas neturi jokio pavadėlio ar antkaklio.. Tada pasakiau, kad šunį atiduosiu tik tada kada atvažiuos mama arba tėvas, patvirtins, kad šuo tikrai jų ir išsiveš automobiliu. Jis sutiko ir atsisveikino, na, Baira net nekrustelėjo... Ji sedėjo prie manęs ir sujudėjo tik tuomet kada aš ėmiau eiti... Plyšta širdis tiesą sakant... Bet, reikia dar pabendraut su berniuko mama, gal ji "pasirodys" geriau ir galbūt Baira ją pasitiks... Keista, seniau ji taipat į mus nekreipė dėmesio, na dabar ji džiaugiasi net kai girdi žingsnius... Jau mintinai žino kelia namo, žino kurios durys... Eh... Šį vakarą, kuomet atvažiuos, bus labai sunkus išsiskirimas...
Glomy (Lesė) (2013-07-31) (foto)
Galit kasnors patarti ?
Glomy (Lesė) (2013-07-29) (foto)
Kilstelkit prašau, ačiū
Glomy (Lesė) (2013-07-25) (foto)
Dėl piktų kiemo kačių, kurios jau du kartus mus užpuolė, ir dėl piktesnės moters rėkiančios per langą, teko dovanų prašyti antsnukio... O viskas buvo taip... Vieną gražų rytą ėjome pasivaikščioti, beabejo iki mūsų mėgiamos pievos nueiti tenka kirsti kampą per kiemą, o ten, na nieko neįprasto... Paprasta kiemo katė sauganti savo kačiuką... Na, nesitikėjome kad mus socializuotas merginas užpuls ta "paprasta" katė... Pirmą kartą, puolė mažają Džiką kuriai sudrąskė nosį, na veliau ir Baira liko nepastebėta.. Puolė ir ją.. Ji net iš baimės ir netikėtumo suklupo bei įsikando į liežuvį... Na, po garsiai išreikštos nuostabos, apsižiūrėjome, nusišluostemė "kovos" randus ir nukeliavome toliau. Po keletos dienų vengimo eiti per tą kiemą, ryte skubėdama, pamaniau - tyliai prašoksime į pievą.. Ir vėl, tyliai nepavyko... Bairą nepamiršo tos vietos, ir stengėsi laikytis kiek atokiau. Na o manoji vėpla Džika vėl bėgo per arti. Vėl užpuolė, bet pamačius kad kova greit nesibaigs nes ir Džika paleist nenorėjo, teko eiti skirti, na o Bairą taipat azartą pagavo... Tiksliai mačiau - Bairą pribėgo, tiesiog nulupo katę nuo Džikos kaklo, ir tiesiog su letenom prispaudė prie žemės... Jokių dantų, visai lengvai katė išsivadavo ir atokiau stovėjo burgzdama... Dėja, moteris iš pirmo aukšto nepamatė pradžios... Ji matė tik Bairos įsikišimą... Gavome velnių, buvome sugėdintos.. Bet, ar normalu? Einant ramiai pasivaikščiot, iš po laiptų išoka katė ir kabinasi tiesiai šuniui į akis... Na, nieko labai rimto nepatyrėme, tik kad Baira dabar susidomėjusi katėmis, nors jei katė nebėga, jai greitai susidomėjimas dingsta. Vakar paprašėm padovanoti nereikalingų ankaklių ir antsnukių didelių veislių šunims. Gavome griežtą antkaklį kurio nelabai nešiojame, bei didelį "berniukišką" antsnukį.. Vaikščioti su juo visiškai nemokame, Baira trinasi, vartosi ir visaip kitaip bando nusilupti... Na, teks priprast... Dar reikėtu slidininko akinius gaut, kad akių neišplėšytu :)
Skaja (2013-07-19)
Džiugu, kad kalytei viskas tvarkoje! Labai ji graži, o namų aplinkoje atrodo labai atsigavusi. Glomy, šaunuole! Geros Jums, šiai kalytei ir Jūsų keturkojams kloties!
Friske (2013-07-19)
Nereali fainuole :) gaila, kad bute 2 vokieciai +katinu saika jau ryskus pereboras :( :(
Glomy (Lesė) (2013-07-19) (foto)
oho... negirdėjau kad du mėnesiai ;o
MeiLLi (2013-07-19)
Uzvakar kalbejau su vet. Gydytoja tai sake geriausia, kad nuo rujos butu praeje du menesiai ir tik tada sterilizuot
Glomy (Lesė) (2013-07-19) (foto)
Jos ruja jau eina į pabaigą, kai ji tik tik pas mane atkeliavo, visur prilašnojo. Ir klinikose patvritino kad jau eina į pabaigą, tik kad va ar nebus jau prisilakščius...
Cherry (2013-07-19)
Sterilizuoti, kai bus galima ir jei neatsiras šeimininkai. Projektas Nemėžyje. Kontaktai VšĮ “Opus pro animalibus et natura” Kodas: 302826298 Elektroninis paštas: info@opan.lt Tel. Nr.: URL: http://opan.lt
Linari (2013-07-19)
Jei ji rujojanti, tai sterilizuoti negalima. Tai padaryti galima tik po rujos. Ir jeigu šeimininkai ligtol neatsiras ir bus dovanojama, tai žinoma geriausia sterilizuoti. Kitu atveju labai didelė tikimybė nesterilizuotai VA kalytei pakliūti į daugintojų rankas, kur šuniukus ves per kiekvieną rują. O nustekenta paklius į grindą ar bus paleista vėjo laukuos gaudyti.
Glomy (Lesė) (2013-07-19) (foto)
Sužinojom rezultatus! Pasirodo mus apžiūrėjusi gydytoja išėjo atostogų todėl paskambino kita. Sakė viskas gerai, mes sveikos ir jokios ligos nuo erkių ! Dabar ji bus pas mane tol kol atsistatys, jei per tą laiką vis gi neatsiras šeimininkai, ieškosime naujų. Tik kad va, klausimas iškilo, ar sterelizuot prieš dovanojimą ar ne?
Skaja (2013-07-19)
RasaM, gal žinomi šios kalytės kraujo rezultatai? Ir šiaip, kaip ji laikosi ir kur yra šiuo metu?
RasaM (2013-07-18)
Sakė, kad jai 4-5 m., vidutinio amžiaus, o gal ir jaunesnė, nes pagal dantis pagrinde žiūrėjo, o dantys gali būti ir nuo ilgesnio valkatavimo susidrožę truputį, nes, jei išsekusi, nusibadavusi, erkių tiek turinti, tai tikrai vargšė ne vieną savaitę ieškojo vietos po saule.
Skaja (2013-07-18)
Ir man, Friske, panašu iš foto, kad kokių 3-4 m., bet kadangi suvargusi tokia, tai amžius šiek tiek gali būti iškreiptas. Paprašykite, prašau, kad klinikoje įvertintų jos amžių bent preliminariai.
Friske (2013-07-18)
Man jinai irgi i senute visai nepanasi...tik pavargus ir kudoka. Is foto kokius 3-5 metus duociau.
Skaja (2013-07-18)
Gražuolė! Man visai nepanaši į senutę, man iš nuotraukos panaši į jauną šunį! Išvargusi tik labai. Veterinarai, kartais, nesakė, kokio ji amžiaus?
RasaM (2013-07-18)
Pakelkit naujieną, labai reikia Bairai namų ar globos perėmimo, nes ji "nusėdo" pas Glomy ne vienai nakčiai, kaip Glomy buvo žadėjusi. Vakar vizito pas gydytoją Jurgitą metu buvo išlupinėtos visos 12 ar 13 erkių, atlikti kraujo tyrimai (babeziozės tikimybei, kepenų rodikliams ir kt. nustatyti). Prašėme palaikyti stacionare, Bartuko vietoje, tai klinikos darbuotojai Bairos būseną įvertino, kaip nemirtiną, neblogą (nusilpusi dėl badavimo, bet nėra tragedijos) todėl sako - nepykit negalim mes stacionaro užimti su tokiais gana sveikais gyvūnais, kas bus, jei mirtininas atvejis atsiras. Na tai ir parsivežė Glomy Bairą vėl į namus. Jai labai reikia globos, nes Glomy visai negali ilgesnį laiką padėti. Karaujo tyrimų atsakymai turi būti šiandien. O šiai Baira-nuostabi, Glomy sako, kad jau tokia rami, nereaguoja nei į kitus šunis, nei į kates. Viską stebi, be nesikiša niekur. Valgo gerai, laka taip pat. Duok die, bus viskas tvarkoje čia be didesnių bėdų, tik GLOBOS REIKIA AR NAMŲ JAI.
Glomy (Lesė) (2013-07-18) (foto)
Pakelkit prašau, ačiū !
Glomy (Lesė) (2013-07-17) (foto)
Labai labai norime padėkoti už pirmus 50lt mūsų sąskaitoje!! Dabar Bairą gali pasigirti nauju ir nuosavu ankakliukų, pilnu bliūdų ryžių košės su vištieną, bei 3kg sausiako!!! Labai Labai AČIŪ !!!
AisteIgn (2013-07-17)
Kasutaja kustutatud kommentaari
RasaM (2013-07-17)
Biržai, ačiū labai, labai už pirmą finansinę injekciją į Bairos piniginę. Dar noriu psakyti, kad Glomy parašyta tekste "šią nakty" buvo naktis iš liepos mėn. 15-os d. į 16-ą. Praeis laikas ir nežinosime, kada prasidėjo Bairos kelionė naujo gyvenimo link.
Birzai (2013-07-17)
Pervedu 50 litų. Padėkime Bairai, gal jai pasiseks irgi, kaip pasisekė Barsui.
RasaM (2013-07-17)
Pakelkit šią naujieną. Kalytei, kurią Glomy pavadino Baira labai reikia ne tik finansų apžiūrai ir gydymui, bet ir GLOBOS, nes, jei Vaidos klinika nestacionaruos jos, ji neturi, kur eiti.
Birzai (2013-07-17)
Kas naujo pas Jus? Gal ši kalytė viena iš dingusių?
Usnė (Būk mano draugas) (2013-07-16) (foto)
06.28 d. Balsiuose dingusios dvi VA patelės 865566335.
Usnė (Būk mano draugas) (2013-07-16) (foto)
Birželio 30 d. Vilniuje yra dingę du aviganiai, porelė tel. 868133811.
Glomy (Lesė) (2013-07-16) (foto)
Pakelkit prašau, ryt keliajam į Vaidos kliniką !


Kommentaare saab vasakul logis sisse kasutajatele.


Statistika Siseloginud: 226    

Uudised

05.25 Arnikos bėdos (3)
05.12 JONAVA. Ieškomi namai katytei Pilkei
05.08 Iš širdies - į širdį...
05.04 Dovanoja vaistus Vilniuje
04.30 Nemėžio Markizas (42)
04.27 Barbutė ir kita Šančių chebra (parama gauta, dėkui) (4)
04.21 Dovanoju būdą (2)
04.20 JONAVA, Katinėliui reikia laikinos globos
04.16 Dar vienas pagalbos prašymas iš Aleksoto, atnaujinta (12)
04.13 SKUBU, Vilnius: šiandien 04.13 reikia lašinės katei į paodį....

Kommentaarid

Wilmante (11:29) >>
tik atsitiktinumo dėka šeštadienį prie Argo sutikau šaunią moterį Editą, pasirodo ir ji jau...
Alusia (11:53) >>
Polio-mama, DĖKOJU!!! Esu Jums begalo dėkinga už palaikymą!!!
Polio-mama (11:38) >>
Prisidėjau +40. Laikykitės!
Alusia (9:40) >>
Turėjome labai itemptą savaitgalį, žemė slydo iš po kojų:( Užgriuvo mane ir mano globojamą...
Vyta (12:35) >>
Gavau linkejimus iš namų. Mano zavioji Time dabar atrodo...
Alusia (10:20) >>
Atsiprašau, prieš tai neteisinga youtube nuorodą įdėjau, šita gera:...
Alusia (10:14) >>
Priklydusi Arnika neužilgo pagimdė 5 vaikus: https://youtu.be/7AfKi0jj5T c pradžioje buvo labai...
Polio-mama (9:37) >>
Šalia džiaugsmo lieka apgailestavimas, kad daugiau nepamatysiu to mielo burbulo :) Būk...
Alusia (18:50) >>
Markizas jau turi didelius jaukius namus, kuriose yra lepinamas, gerbiamas ir mylimas!!!
Diroma (16:16) >>
Jau rado namus.
Diroma (16:16) >>
Ji jau padovanota
Wilmante (8:42) >>
jetau, tokiam katuliui, kaip Markizas, atranka turėtų būt į šeimininkus:)
Alusia (9:02) >>
Markizas pagaliau atnaujino savo skelbimą, laaabai laukia pasiūlymų:)