LT | EN | RU | LV | PL | EE    Leedu | Läti | Eesti
 
 
 
Add news   

SOS. Labai reikalinga pagalba. Grindoje jauna labradorė su naujagimiais šuniukais (Sulaukė pagalbos)

Grindoje dabar glaudžiasi ir su Parvu kovoja labradorė Mėta. Ją atvedė ir neskiepytą, besilaukiančią paliko tie dvikojai padarai, kurių šeimininkais vadinti neapsiverčia liežuvis. Mėta atsivedė devynis šunelius. Baisu pagalvoti, ką jai tenka dabar iškentėti, labai reikia laikinos globos. Tikiu, mažyliai tikrai greitai pasidovanotų, o Mėta dar jauna, taip pat surastų naują šeimą.

 


Lisatud: 2012-11-06 | ajakohastatud: 2013-07-04
News ID: 30910
Announcement views: 9459

« tagasi

Kommentaarid

Edda (Gyvunugloba.lt) (2014-01-05)
Gal kas zino kaip Metos istorija baigesi?
JutaB (2013-07-17)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Offbeats (2013-07-15)
Cipas zinoma gerai, taciau atradus suni, jei kazkam kils klausimu, bus galima padaryti DNR atitikties nustatymo testa. Vet. klinikoj yra like ir saugomi kraujo meginiai kurie buvo paimti darant alerginius tyrimus. Jau kalbejau su veterinarais. Beje, jau kreipiausi ir i policija del suns vagystes. Manau, jiems turetu geriau sektis nei man...
JutaB (2013-07-15)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Gruodinukas (2013-07-15)
neginčijamas įrodymas būtų čipas.
JutaB (2013-07-15)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Offbeats (2013-07-12)
Cherry, dekoju uz gera zodi. Tikekimes, viskas taip ir bus... O su Cip (Gabriele) mes asmeniskai pazistami... negana to, kad puikiai zinodama, kad uzsimusdamas ieskau Metos, ji man nieko net nepranese apie tai, kad antra karta ieskomi ir jau surasti naujieji seimininkai... ji atsisako padeti - t.y. duoti kontaktus zmoniu priglaudusiu Meta, nors juos zino ir bendrauja... Beje, kaip supratau, ji ju net neinformavo, kad Meta turi seimininka kuris is kailio neriasi bandydamas ja susigrazinti... Nesuprantu, iki siol maniau, kad sis ir panasus portalai bei ivairios globos tarnybos su visais savo savanoriais (omeny turiu Cip) yra skirti padeti beglobiams gyvunams atrasti seimininkus o ne dalinti is ranku i rankas gyvunus turincius juos mylincius seimininkus... Geda!!!
Cherry (2013-07-12)
Labai linkiu, kad pavyks susitarti. Iš to, ką skaičiau FB, supratau, kad Jums rūpi Mėta, todėl jums ir jai linkiu rasti geriausią sprendimą, kurio netemdytų žmonių ambicijos. O Čip šį savaitgalį išvykusi, nelabai galės padėti.
Justė (2013-07-12)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Offbeats (2013-07-12)
Cherry, as ir noriu gauti kontaktus ir pasikalbeti su zmonemis priglaudusiais Meta. Taciau visi zinantys kas tie zmones, turiu omeny sio forumo narius Čip ir LiepaLiepa, tyli ausis suglaude. LiepaLiepa net neatsake i mano zinute, o matau, kad buvo prisijungusi...
NeRamune (2013-07-12) (foto)
Aš tai nesuprantu, kaip galima dabar sakyti, kad Mėtai gerai pas naujus šeimininkus ir tegu ji ten lieka. Jei jos ieško senasis šeimininkas ir ji yra mylima senuosiuose namuose, tai tikrai nėra logiška jos neatiduoti. Aš pvz savo šunį jėga pasiimčiau jei tektų ir man dzin kad ir pas pačią karalienę Elžbietą jis rastųsi. Matosi, kad žmogus ieško ir myli Mėtą, visko gyvenime atsitinka, bet tai jo šuo. Ar daug taip ieškančių žmonių??
Cherry (2013-07-12)
i supratau, tai LiepaLiepa jos naujoji šeimininkė arba pažįsta šeimininkus. O sprendžiant iš ankstesnio šeimininko komentaro, Mėta turi problemų, kurias jis jau perprato (alergija). Gal jie patys susitars ir nuspręs, kaip geriau. :) Labai jau Mėtutė daug simpatijų buvo užkariavusi rudenį.
JusteB (2013-07-12) (foto)
nu bliamba, pasakų namų, pasakiškų vaikinų, pasakiškų merginų, pasakiškų darbų, pasakiškų miestų ir daug daug kitų dalykų gali būt žiauriai daug. Bet kas čia išvis per svarstymai, jei atsiranda šeimininkas. Jei Jūsų šuniukas pasimestų ir jam atsirastų "pasakų namai" irgi atsisakytumėt? :) niekas nėra apsaugotas nuo tokių gyvenimo vingių, bet dėl to nemanau, kad reikia šuns atsisakyt :)
Daina1 (2013-07-12)
užtat ir siūlau. kad dabartiniai šeimininkai pasijungtų ir smulkiai papasakotų , kas ir kaip. GAl ten ciucytei pasakų namai, ką mes žinome, gal geriau ir būti negali.? Reikėtų kažkaip su naujaisiais šeimininkais susisiekti.
Offbeats (2013-07-12)
Daina1, o kas gali garantuoti, kad naujieji seimininkai nepasielgs su Meta kaip pirmieji Kuriems buvo atiduota? Supraskit, Metai tikrai reikalinga ypatinga prieziura. Nera ji paprastas suo be "problemu"... Patikekit, emocine sio neapsakomai kvailo suns tasymo puse puikiai suvokiu ir ivertinu. Ir tik todel noriu, kad Meta kaip imanoma greiciau atsidurtu ten kur ji bus mylima, laiminga ir priziureta. Todel tikrai padarysiu viska, kad ja surasti ir susigrazinti.
Daina1 (2013-07-12)
DAy, kai skyriausi su vyru- buvo panaši situacija... kalė pasirinko vyrą, o po mėn, radau ją ... gal nepasakosiu. JAu mano Akelos senai nebėra, bet žinote, to kaip ji tarp mūsų plėšėsi ir veržėsi tai pas vieną tai pas kitą- niekada nepamiršiu. Aš kategoriškai prieš tokį patikrinimą! Gyvūnas turi jausmus, jam brangūs žmonės kurie su juo yra ir buvo. TAi draskyti jam širdį yra nežmoniška ir žiauru!
Daina1 (2013-07-12)
taigi, kad neliko dar tada... O žinot, mergaitės, ką aš galvoju.- Jei kalytė, per nepilnus metus apkeliavo nežinia kiek namų, ir dabar papuolė į patikimą šeimą, pas žmones kuriems ji vienintelė ir nepakartojama, mylima ir saugoma, gal būtų gerai , kad kalytė pas juos ir liktų? PAgaliau ramų uostą radus, gal neverta vėl jai baladotis... Gerai būtų, jei dabartiniai šeimininkai, nors ir laikinai pasijungtų ir papasakotų mums kaip dyvena , kaip sekasi Mėtai, gal ir buvęs šeimininkas ,vardan šunytės gerovės, pakeistų savo nuomonę? Juk dėl Mėtos mūsų čia tiek pergyventa, stengtasi, juk įdomu , kaip jai dabar sekasi.
Day (2013-07-12)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Alina.V (2013-07-12) (foto)
Aciu Daina, jau perskaiciau visa istorija... tai ka gyvu maziuliu neliko???
Daina1 (2013-07-12)
Alina, čia ta kalytė, kur buvo grindoje ir susirgo parvu... VAikučių nebėra, deja... PArvas... :(
Angelina (2013-07-12)
Ir as tikiuosi ,kad zmonems uzteks padorumo grazinti jums suni.
Alina.V (2013-07-12) (foto)
Dieve, net sirdi suspaude... su mano Jolka kaip du vandens lasai... As taip suprantu reikia ne tik jai, bet ir jos vaikuciams globos?
NeRamune (2013-07-12) (foto)
Sekmės susigrąžinant Mėtą, tikrai, manau, naujeji šeimininkai, jei geri žmonės gražins jums šunį.
Daina1 (2013-07-12)
opapa... nu ir makalynė... jau ,,draugė,, jūsų, tai... gal viešai nekalbėsiu...
Offbeats (2013-07-12)
Gerbiamosios, zmogus kuris sunimi rupinosi,ir galu gale ikalbejo savo drauge ji isgelbeti nuo numarinimo Grindoj, veziojo po kruva veterinarijos kliniku idant suzinoti alergijos sukelejus ir geriausius mitybos modelius tikrai tai dare vien is meiles tam gyvunui. Galu gale, Cip... velniop tuos slapyvardzius... Gabriele, savo paziuras ir garbingas deklaracijas, neva, kaip suniui butu geriau reikejo reiksti tuomet kai jis buvo atiduodamas pirmaji karta... Esu tikras, tai buvo daroma per si tinklalapi ir su tavo zinia bei pagalba... Todel buk gera, susilaikyk nuo tolimesniu komentaru...
Justė (2013-07-12)
Čip Jūs teisi, kad ir kaip išsispręs ši situacija, labai tikiuosi kad bus priimtas sprendimas geriausias Mėtai.
Offbeats (2013-07-12)
Na, tai taip pat tik vienos puses nuomone... tikiuosi naujiesiems seimininkams uzteks sazines balso, beje kaip ir padorumo, kad grazintu man mano suni... Daugiau tikrai nebeturiu ka pridurti...
Čip (2013-07-12)
Nereikia apie situaciją spręsti tik iš vienos pusės informacijos... Šiuo atveju užuojauta (dėl neatsakingų skubotų sprendimų, žmogiškųjų ambicijų, egoizmo) tik Mėtai... Tegu jai būna gera ir ramu ten, kur ji yra dabar. Bendrauju su Mėtos šeima ir labai to tikiuosi.
Justė (2013-07-11)
Ne pirmą sykį girdžiu panašią istoriją, gaila kad gyvūnas panaudojamas kaip keršto įrankis, užuojauta tiek Mėtai tiek Laurynui.
NeRamune (2013-07-11) (foto)
Gera draugė..
Offbeats (2013-07-11)
Na tai asmeniskai, taciau papasakosiu. Taip, mes su drauge paememe meta is Grindos ir auginome. Taciau mums su drauge issiskyrus Metos ji man neatidave o padovanojo, kaip ji sakesi, "geriems zmonems". Zinoma, kas jie ir kur gyvena nesake... Tad Metos intensyviai ieskau jau kuris laikas. O stai siandien is sio portalo nares Cip isgirdau, kad Meta is "geruju naujuju seimininku" iskeliavo dar pas kitus... Manau, uztektinai sunelis prisistresavo taip vetomas ir metomas. Galu gale, ji stipriai alergiska. Todel, naujieji seimininkai neparinke tinkamos mitybos ir prieziuros del stipraus serimosi ir pleiskanojimo gali nuspresti ja vel kazkam atiduoti... Zodziu, tokia stai istorija...
Daina1 (2013-07-11)
o tai kaip įvyko, kad jūsų šuo atsidųrė Grindoje ir dabar taip nelaimingai mėtoma ir vėtoma? Negi kažkas iš šeimos narių taip nedorai ir beširdiškai pasielgė? PApasakokite , prašau, nes nuo jūsųpasakojimo, gali priklausyti kalytės likimas.
Offbeats (2013-07-11)
Demesio !!! Meta yra mano suo, ir tyciniu ar netyciniu "atsitiktinumu" deka, kaip matau, keliauja is ranku i rankas... Tad prasau naujuju seimininku nedelsiant su manimi suaisiekti. Laurynas. Tel.: 868711164
Aldona T. (2013-07-08) (foto)
Liepa, parašiau Jums į AŽ
LiepaLiepa (2013-07-08)
Labai reikėtų susisiekti su nare Čip. Reikalinga šiokia tokia informacija, kurią ji tikrai galėtų suteikti. Gal kas žinote, kaip su ja susisiekti kaip galima greičiau?
LiepaLiepa (2013-07-04)
Mėta jau naujuose namuose. Labai daug laka, nuolat prašo žaisti kamuoliuku, sekioja iš paskos neturėdama laiko prigulti :)
Edda (Gyvunugloba.lt) (2013-07-04)
Todel, kad GG ji perkelta jau prie padovanotu: http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/user.7020312;g.57988
Čip (2013-07-04)
super, bet istorija kelia daug klausimų. Liepa, jei ką žinote, gal galite parašyti man į AŽ?
LiepaLiepa (2013-07-04)
Nes ją jau tuoj pasiims nauji šeimininkai. Šį kartą aš žinau :)
Čip (2013-07-04)
Ir antrojo skelbimo nėra! Gal kas išsisaugojot jį, kontaktus?
Čip (2013-07-04)
Beje, kodėl nebėra jos dovanojimo skelbimo GG? kas čia darosi???
Čip (2013-07-04)
Liepa, nežinau, komentaro netryniau - gal šiaip koks erroras. Tarp darbų bandysiu aiškintis situaciją
LiepaLiepa (2013-07-04)
Čip, va šio Jūsų komentaro nebėra: "Čip (2012-11-19) Mėta tikrai buvo paimta keliauti į Klaipėdą. Ir net iki jos nukeliavo. Bet grįžo - per gera ir per miela pasirodė, kad atiduotų :) Viską žinau iš pirmų lūpų - ją paėmė mano draugai. Išsiaiškinom visai netikėtai :) Taip kad dėl šios mergiotės tikrai galima pasidžiaugti!" Mėta dabar ne Grindoj, ne su šuniukais, sveika.. Tiesiog jau ir vėl nauji šeimininkai ieškomi.
RasaM (2013-07-04)
Mėtos skelbimas atnaujintas, bet ar tikrai ji-su naujagimiais -grindoje. Kas žino tikslią info-rektų pakoreguoti tekstą, čia gi iškelta manau sena naujiena su sena info.
NeRamune (2013-07-04) (foto)
Tai ji vėl su šuniukais naujais grindoje??
Čip (2013-07-03)
O nepritapo tuo, kad šeima iširo, šuniui vietos ir laiko nebeliko. Daugiau smulkmenų rašinėti neturiu teisės, bet situacijos tikrai taip nepaliksiu.
Čip (2013-07-03)
man šokas! Taip, Mėtai buvo ieškomi nauji namai, bet paskui sužinojau, kad draugė ją pati sėkmingai padovanojo. Na, iš to žmogaus tikrai nesitikėjau toko akibrokšto. Bandysiu išsiaiškinti. Liepa, beje, apie kokį ištrintą mano komentarą eina kalba? Neradau tokio.
LiepaLiepa (2013-07-03)
Kodėl Čip panaikino savo įrašą???? Žino dėl ko draugai atidavė šunį?
LiepaLiepa (2013-07-03)
Tikrai Mėta, ta pati, jau info surinkta. Kuo nepritapo taip ir neaišku
Edda (Gyvunugloba.lt) (2013-07-03)
Tai gal cia visai ne Meta...
Mune58 (2013-07-03) (foto)
Kopijuoju:"Čip (2012-11-19) Mėta tikrai buvo paimta keliauti į Klaipėdą. Ir net iki jos nukeliavo. Bet grįžo - per gera ir per miela pasirodė, kad atiduotų :) Viską žinau iš pirmų lūpų - ją paėmė mano draugai. Išsiaiškinom visai netikėtai :) Taip kad dėl šios mergiotės tikrai galima pasidžiaugti!" Tai gal Čip žino jos dabartinį gyvenimą?
Daina1 (2013-07-03)
ojejjj...:(( kuo nepritapo ar kas atsitiko, taip ir neaišku visai, tokia ,,sausa,,informacija, kad neklausk. Jieškoma ir tiek... :((Gal kas žino kas ir kaip o, svarbiausia - KODĖL ?
Edda (Gyvunugloba.lt) (2013-07-03)
GG irgi toks skelbimas yra, tik su nuotrauka: http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/user.7020312;g.57988
Daina1 (2013-07-03)
kur radote, kad Mėtukas?
LiepaLiepa (2013-07-03)
Kodėl Mėtai vėl ieškomi nauji šeimininkai? Ir kodėl jau Kaune? Kas čia vyksta su ja?
Myxsider (2012-11-15) (foto)
na, aš iš Grindos paskutinį kartą ėmiau prieš pusmet, tuo metu patys buvo kastravę, bet prieš tai tikrai nebūdavo nieko dėl kastracijos/sterlizacijos
Rutt_rutt (2012-11-15) (foto)
Gandų lygyje :) Man taip viena iš forumo dalyvių sakė. Juk logiška būtų, ar ne? Sterilizacija/kastracija vienos iš pamatinių priemonių, kurios padėtų jeigu ne išvengti, tai bent sumažinti benamių populiaciją. Bet kokiu atveju, Grinda kontrole neužsiima, nenaudinga, matyt.
Myxsider (2012-11-15) (foto)
Rutt_rutt, iš kur tokia informacija,kad Grinda dėl sterilizacijos pasirašinėja sutartį? kiek atsimenu, būna surašomas dovanojimo aktas ir tiek..
Rutt_rutt (2012-11-15) (foto)
Kiek žinau, Grindoj pasirašomos dovanojimo sutartys, kad naujieji šeimininkai sterilizuos/kastruos gyvūną. Deja, Grinda realiai nevykdo jokios kontrolės, tai čia toks ir pasižadėjimas. Taip ir gaunasi uždaras ratas. Neduokdie papuolė pas daugintojus..
Rasa17 (2012-11-14)
Nuojauta bloga, gali buti kad tie veisejai visgi issiveze, negi nepasiraso sutarciu atiduodami gyvuna, reikia reikalauti tada, kad jie tai darytu.
Rutt_rutt (2012-11-14) (foto)
Kiek žinau, jau vakar Mėtą išsivežė nauji šeimininkai. Lyg ir iš Klaipėdos. Bet kas ten žino, kas pasiėmė, kam pasiėmė, ar buvo tinkamai informuoti apie jos būklę, juk Grindai visiškai vienodai.
NeRamune (2012-11-13) (foto)
Tai nejaugi tai "norėtojai" bus padovanota?
Daina1 (2012-11-13)
ir kareiviukė tik viena... laukiame žinių. Oi Mėta, Mėta, kaip tu , kur tu?
Kikilis (2012-11-13)
Grindos puslapyje Metos nebera.
Rasa17 (2012-11-13)
Kaip Meta, gal jau padovanota ?
Rasa17 (2012-11-11)
Tik neduokit kalytes tai veisejai is Prienu. Raso vienos klaidos ir vaikiskai labai. Is praeitu jos komentaru galima suprasti, kad neseniai labradoriukus po 500 pardavinejo, o kale turbut gatavai nustekeno, kad kitos reikia.
Sigule (2012-11-11)
Ją greičiau reikia traukti iš grindos,nes atvažiuos kokie veisėjai biznieriai ir atiduos grinda
Sigule (2012-11-10)
Kad tik kokiems veisėjams nepapultų,jai reikia gerų ir atsakingų šeimininkų,juk tiek mažutė streso patyrė...
Cherry (2012-11-10)
"Gal atsirastu Zmoniu kurie Dovanoju labradore butu geriau kad racial prienu" ... Nebūtinai pagal kalbos klaidas reikėtų daryti išvadas, bet aš neduočiau.
Sigule (2012-11-10)
Labai gaila,kad taip ir neatsirado pagalba tik pagimdžiusiai ištraukti iš Grindos ją su mažyliais,skaitant komentarus lyg ir buvo besidominčių,bet taip ir nuslinko naujiena,labai gaila,kartais tiesiog per ilgai galvojama ir po to jau būna per vėlu.
NeRamune (2012-11-10) (foto)
Na taip.... Svarbiausiai aišku, kad Mėta yra gyva ir sveiksta.. Grindos negali kaltinti, jie juk gydė ją.. Bet va tie žmonės kurie ją taip išmetė, tai tikrų tikriausi beširdžiai.
Gieka (LGGD, Vilnius shelter) (2012-11-10)
Mėta paskutinėmis žiniomis, sveiksta. Būklė taisosi. Jai bus viskas gerai. Reikia tikėtis, kad greitai suras savo namus ar globą, kad nebebūtų toje pačioje aplinkoje, nes padidėja tikimybė atkristi. O vaikučiams nepasisekė, nes jie yra užmigdyti. Man paaiškino, kad reikėjo rinktis ar gelbėti Mėtą ar vaikus, nes abiejų pusių nebūtų išgelbėję vienu kartu ir turbūt nebūtų likę nei mažiai, nei Mėta - gyvi, nes nebūtų suteikta pilnavertė priežiūra 10čiai gyvybių vienu metu. Taip buvo paaiškinta Grindoje.
Judita 1 (2012-11-10)
Tas ir blogiausia,kad niekaip nebeišeina daugiau bepriimti.Į mane kieme visi žiūri ,kaip į keistuolę su dviem šunim besitampančią.
Daina1 (2012-11-10)
vargšele tu vargšele, koks žiaurus tau šitas pasaulis :((( nu kodėl pas mane tiek mažai vietos...o jūsų , bedalių tiek daug... :(((
NeRamune (2012-11-10) (foto)
O Mėta kaip laikosi?
Judita 1 (2012-11-10)
Kaip nebėra???Neišgyveno?
Nesvetima (2012-11-10)
Mėtos mažylių nebėra nei vieno.
Egle13 (2012-11-10)
Kaip Metos sveikata?
Kristin (2012-11-09)
Ar pagalbos nebereikia ? Prašymas nebekeliamas ...
Kristin (2012-11-09)
Kažin kaip laikosi ši vargšytė su vaikučiais ?
NeRamune (2012-11-07) (foto)
Gal Mėtai reikia kažkokių vitaminų ar geresnio maisto?
Rutt_rutt (2012-11-07) (foto)
Labai ačiū Rasai už žinias. Kaip suprantu, lieka tik laukti arba tikėtis, kad kas nors galės šią vargšę priglaust pas save..
Daina1 (2012-11-07)
Mažyliams dabar mamytės pienas koks jis bebūtų yra gyvybiškai svarbus. Nors po kelis lašus.
Angel (2012-11-07) (foto)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Rozocka (2012-11-07)
Rasa, ačiū už naujienas. Tikrai, ačiū grindai, kad deda visas pastangas išgydyti Mėtą ir jos vaikučius.
RasaM (2012-11-07)
Ką tik 2012-11-07 d. 15.05 val. skambinau į grindą dėl Mėtos šeimos. kalbėjau su pačia ją gydančia gydytoja. Mėta gyva, kol kas nevalgo dar, bet išmatose kraujo jau nebėra. Visi jos mažyliai irgi dar gyvi, nė vienas neišėjo anapilin. Gydytoja irgi sakė, kad labai jai gaila Mėtos, -šeimininkai pridavė ją jauną, neskiepytą ir dar besilaukiančią: jai stresas papuolus į narvą grindoje, svetimoje aplinkoje, be savų šeimininkų,, sumišo su gimdymo rūpesčiais, užpuolusiais iš karto po pridavimo, o dar neskiepyta-dėl šių visų priežasčių automatiškai nusilpo organizmas, todėl ir parvas prilipo. Išgyvens, tikiu, labai intensyviai gydoma, lašelinės statomos du kart dienoj. Vargšė tik svorio numes labai, nes jos gyvastį paliko tik fiziologiniai tirpalai. Kaip mažuliai jos taip išgyvena, nemiršta, ji gi vargšė ir pieno labai mažai turi dėl ligos. jei ne maitinimas šunyčių Mėta žymiai greičiau pasveiktų, nes ją čiulpia dar tie vampyriukai. Laikykis Mėta, grinda, ačiū jai, daro tikrai viską ką gali. Paimti jos dar su vaikiukais negalima, dar turi būti gydoma ji, pilną kursą praeiti, iki tol, kol pradės apti valgyti.
Rutt_rutt (2012-11-07) (foto)
Labai gaila, kad nei šuniukų nuotraukos nėra, nei apie Mėtą daugiau informacijos jokios. Maniškis bus prie Grindos tik penktadienį, taip norėtusi anksčiau kažką sužinot.
Angel (2012-11-07) (foto)
Kasutaja kustutatud kommentaari
Rutt_rutt (2012-11-07) (foto)
Labai gaila, kad ir pagalbos prašymas nuolat nuslinkęs, ir jokių žinių apie ją.. Gal kas nors, kas lankosi gyvybės vagonėliuose galėtų daugiau apie šią nabagę ir jos šuniukus sužinot?
Angel (2012-11-06) (foto)
bet tai ir 'šeimininkai'...nutrenkė besilaukiančią tokią gražią šunelę ir dar neskiepytą...
Judita 1 (2012-11-06)
O kaip pati Mėta,kaip jos sveikata?
Zet (2012-11-06) (foto)
Tikrai, apie mažius jokios info... :-(
Birbė (2012-11-06)
kaip tik ir aš žiūriu šitą naujieną, kažkaip apie mažiukus nieko nerašoma, o juk kalytė juos turėtų maitinti ar jie atskirti, ar kartu su ja, o gal jų nėra jau?
Angel (2012-11-06) (foto)
o kaip Mėtos mažiukai? ar jiems viskas gerai? neserga?
Rutt_rutt (2012-11-06) (foto)
Būtų gerai, kad naujiena aukščiau pakilusi būtų..
Nenis (2012-11-06)
Jei kalytė serga parvu,reikia statyti lašelines ne vieną ir ne du kartus per dieną.Tada tikimybė išgyventi ženkliai didesnė.Globėjas turi nedirbti...
Daina1 (2012-11-06)
Jei Biržai atspausdins prašymus dėl globos ir atsiūs man, tuoj pat nešiosiu per visur kur platinau ankstesnius. Mažoji į mokyklą, bažnyčią nuneš.
Rutt_rutt (2012-11-06) (foto)
Jeigu kažkas turite daugiau informacijos, kaip jai sekasi, ko reikia, prašau, parašykite.
Daina1 (2012-11-06)
Gražuolė , atkaklutė ir gerutė Mėta. Kokį didelį skaudulį tau davė likimas. Tau labai labai reikia pagalbos. Gal kas galėtų pagelbėti? Gerieji, širdingieji, atsišaukite kas nors.
Rutt_rutt (2012-11-06) (foto)
Aš galiu pasiūlyti kažkiek prisidėti finansiškai. Turiu konservų. Net nežinau, siūlykit, kaip būtų įmanoma ją iš ten ištraukt ir pagelbėt..


Kommentaare saab vasakul logis sisse kasutajatele.


Statistika Siseloginud: 156    

Uudised

05.25 Arnikos bėdos (3)
05.12 JONAVA. Ieškomi namai katytei Pilkei
05.08 Iš širdies - į širdį...
05.04 Dovanoja vaistus Vilniuje
04.30 Nemėžio Markizas (42)
04.27 Barbutė ir kita Šančių chebra (parama gauta, dėkui) (4)
04.21 Dovanoju būdą (2)
04.20 JONAVA, Katinėliui reikia laikinos globos
04.16 Dar vienas pagalbos prašymas iš Aleksoto, atnaujinta (12)
04.13 SKUBU, Vilnius: šiandien 04.13 reikia lašinės katei į paodį....

Kommentaarid

Alusia (11:53) >>
Polio-mama, DĖKOJU!!! Esu Jums begalo dėkinga už palaikymą!!!
Polio-mama (11:38) >>
Prisidėjau +40. Laikykitės!
Alusia (9:40) >>
Turėjome labai itemptą savaitgalį, žemė slydo iš po kojų:( Užgriuvo mane ir mano globojamą...
Vyta (12:35) >>
Gavau linkejimus iš namų. Mano zavioji Time dabar atrodo...
Alusia (10:20) >>
Atsiprašau, prieš tai neteisinga youtube nuorodą įdėjau, šita gera:...
Alusia (10:14) >>
Priklydusi Arnika neužilgo pagimdė 5 vaikus: https://youtu.be/7AfKi0jj5T c pradžioje buvo labai...
Polio-mama (9:37) >>
Šalia džiaugsmo lieka apgailestavimas, kad daugiau nepamatysiu to mielo burbulo :) Būk...
Alusia (18:50) >>
Markizas jau turi didelius jaukius namus, kuriose yra lepinamas, gerbiamas ir mylimas!!!
Diroma (16:16) >>
Jau rado namus.
Diroma (16:16) >>
Ji jau padovanota
Wilmante (8:42) >>
jetau, tokiam katuliui, kaip Markizas, atranka turėtų būt į šeimininkus:)
Alusia (9:02) >>
Markizas pagaliau atnaujino savo skelbimą, laaabai laukia pasiūlymų:)
IlonaKolit (19:42) >>
Džiugu :)