LT | EN | RU | LV | PL | EE    Leedu | Läti | Eesti
 
 
 

Adopted pet

Kirjeldus:

Viename iš daugiabučio namo rūsyje priklydo buvusi kažkada naminukė katytė, kuri netrukus atsivedė į šį pasaulį 4 mažylius. Jos vaikučiams apie 4 mėn. Kadangi jau savarankiški (moteris juos šeria), todėl katytei-mamytei nusprendžiau artėjant žiemai ieškoti šiltų namučių. 10.20 sterilizuota, 10.29 suduota nuo kirminų Cestal ir sulašinta nuo parazitų Virbac. Katytė labai tvarkinga, daro tik į kraiko dėžutę, maistui neišranki, valgo tiek sausą, tiek, konservus, tiek naminį maistą. Moka naudotis draskykle. Kol kas nelabai mėgsta būti ilgai niurkoma, nešiojama ant rankų, matyt, dar lydi savisaugos instinktas, gyvenant lauke. Mėgiamiausia jos poilsio vieta - ant palangės, stebint viską, kas gyva. Gal atsilieps nuostabūs šeimininkai, kur bus galimybė palakstyti ir kieme.

Loomade omadused: vallatu, kas sobivad ka välistingimustes, kohaldatakse ainult elada kodus, sõbralik
Liigid: kass
Arv lemmikloomi: 1
Sort: Crossbreed
Sugu: Naine
Seksuaalne aktiivsus: Teostatavad kastreerimine/steriliseerimist
Vanus: 1 - 3 aastat
Juuste tüüp: lühikesed juuksed
Värv: trikoloor, trikoloor
Piirkond: Leedu, Kaunas City, Kaunas
User: Mune58

Advertisement ID: 25796
Lisatud: 2010-10-24 | ajakohastatud: 2010-12-08 | deaktiveeritud: 2010-12-08
Announcement views: 15065
Eelmine staatus loomade: Ootel

Kommentaarid

IlonaKolit (2011-01-03)
Didelės sėkmės Trepsiukei.
Mune58 (2011-01-03) (foto)
Su šuniukais Trepsytė dar nebuvo susitikusi akis į akį, tik girdi jų balsus. Nemanau, jog susitikusi būtų draugiška, nes saugodama savo mažylius kačiukus kieme, ji pati stodavo į kovą, kaip pantera puldavo ir mažo, ir didelio ūgio šunelius. Nebent dabar, kai neturi vaikučių, jos charakteris pasikeitė:)
Linux111 (Penkta Koja) (2011-01-03)
Mune58,o kaip ji su suniukais sutaria?? Ju ten tikrai ne vienas ir ne du :))
Mune58 (2011-01-03) (foto)
Labai rūpėjo mano nuostabiosios Trepsytės gyvenimas naujuose namuose. Todėl paskambinau šeimininkei, pasveikinau visus, tame tarpe ir Tresytę, su Naujaisiais Metais. O šita nuostabuolė yra be galo laiminga savo namuose. Buvo nedrąsi tik pirmąją savaitę, po to apsiprato. Pripažįsta visus savo šeimos narius, su visais draugiška, yra be galo mylima, valgo viską. Dabar į lauką kol kas neišleidžiama, tik atšilus orams, šeimininkė su jos pačios priežiūra, pradės pratinti prie kiemo aplinkos. Tik nėra "rankinukė", nemėgsta būti nešiojama ant rankų. Tą jau šeimininkė žinojo, priimdama ją į savo namus, tad dėl to jokių nesusipratimų nėra. Labai dėl jos džiaugiuosi. Būk ir toliau laiminga, gintarinių akių gražuole:)))
Mune58 (2010-12-09) (foto)
Gavau SMS iš Trepsytės namų:"Trepsytė dar neapsiprato, bet mane prisileidžia, manau, kad ji bus laiminga!". Bet man buvo mažai, todėl dar paskambinau. Mano mylimukė apsigyveno nuosavo namo rūsyje, kur daug erdvės, šviesos, šilumos ir katiniškos ramybės. O ir atklysta čia pelytės. Tai viskas viename, ko jai ir reikėjo, nes ji nėra "rankinukė" katytė. Šeimininkas taip pat ją įsimylėjo ir glostė. Beje, sutarėme, kad jie patys katytę paskiepys. Džiaukis gyvenimu ir būk mylima, laimės nešėja:)))
Linux111 (Penkta Koja) (2010-12-08)
Nedekokit,del Trepsytes stengiausi :)
Mune58 (2010-12-08) (foto)
Didelis Ačiū Linux111 už transporto pagalbą. Galvoju, ką šiuo metu veikia Trepsytė savo namuose. O pas mane įsiviešpatavo ramybė, tyla, kažko trūksta... Žaisliukai dar nuo ryto nepaliesti laukia kito linksmuolio. Labai laukiu kokių nors žinių, tuometa, Ilona, būtinai parašysiu.
IlonaKolit (2010-12-08)
Mieloji gražuole Trepsyte, labai džiaugiuosi dėl tavęs ir linkiu kuo geriausio, ilgiausio gyvenimo. Labai lauksiu žinių iš tavo namučių. Būk laiminga!
Alinakiu (Lesė) (Gyvunugloba.lt) (2010-12-08) (foto)
Smagu labai del katytes :) Sekmes jai!
Mune58 (2010-12-08) (foto)
Šiandien Trepsytei ypatinga gyvenime diena - išvyko į pastovius namučius. Labai džiaugiuosi dėl jos:))) Tikiu, jog ji ir toliau bus protinga, žaisminga, tvarkinga gintarinių akių gražuolė. Gyvens Kauno raj.nuosavame name, šunelių kompanijoje, galės lakstyti po kiemą, galės eiti į "medžioklę". Ji gavo tai, apie ką aš tik galėjau pasvajoti. Vežant visą kelionę tylėjo (galvojau, kad pradės dainuoti, draskytis bokse), naujuose namuose truputį baikšti, pasimetusi. Bet ji ne iš tų, kurie išsigandę bėga į krūmus, tad greit turėtų apsiprasti. Gavau piniginę dovanėlę iš šeimininkės, kurią pervesiu kartu su savo Klaipėdos 5 Pėdutėms. O savo nuostabiai princesei noriu palinkėti džiaugsmingo gyvenimo ir kuo ilgesnių ir sveikų metų:))) Lauksiu žinių iš jos namų.
Mune58 (2010-12-02) (foto)
Ilonaziu, dar vieną "sesutę" radau panašią SOS gyvūnuose http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.26056. Kokios jos visos nuostabios, ryškių, ypatingų raštų:)))
Ilonaziu (2010-12-02)
Labai panasi i mano globota katyte http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.24303 , kaip sesute. Padovanojau draugei, tai ramu, kad viskas gerai. Nes truksta man jos meiles, kai ziuredavau televizoriu, visad uzsokdavo salia ir prisispausdavo. Aplamai, turbut tokios katites labai priraisios, kaip suniukai. Pastoviai nori but salia, ne zingsniu neatsilieka.
Mune58 (2010-12-02) (foto)
eleganciją vadinu Trepsyte (Trepse). Ji bėgdama labai caksi savo nagučiais, o ir nenustygsta vietoje - trepsi ir trespsi. Radau ryte jos mėgstamą medžiaginę žuvytę lovoje. Pasirodo, kai mes miegam, ji "eina į medžioklę" - žaidžia. Naktį buvo atėjusi į lovą pamiegoti, ko anksčiau nebūdavo. Matyt, jau ant palangės vėsu, nors ir yra patiesaliukas ir plastikiniai langai, bet gi kacai mėgsta šilumą;) O dabar parpia išsidūkusi, išdykėlė. Niekaip neatpratinu, kad nežaistų su ranka. Pradedu glostyti, tai laimė trunka tik kelias sekundes, o po to apsikabina ranką visom keturiom, kaip savo žaislą ir siunta. Stengiuosi rankos netraukti, kad baigtųsi glostymai be pasekmių...
IlonaKolit (2010-12-02)
MUNE, kaip laikosi šioji elegancija?
Mune58 (2010-11-29) (foto)
Žinote, Ilonakolit, ką aš joje dievinu? Naudojimąsi draskykle. Tai labai didelis pliusas, auginant katytę namuose. Maniškė, jau iškeliavusi anapilin, sugadino minkštus baldus savo nagučiais nepataisomai. O ši katytė per dieną kur buvus, kur nebuvus, vėl prie jos pribėgus galanda nagučius. Šito aš jos tikrai nemokiau, tik parodžiau pirmą kartą, kur stovi ir jai to pakako.
IlonaKolit (2010-11-29)
Tikrai keista... Ir liūdna... Juk ji jaunutė mergaitė, gyvybinga, žaisminga. O apie grožį nė užsiminti neverta- viskas matosi...
Mune58 (2010-11-29) (foto)
Ilonakolit, jau kas liečia mane, tai ji tikrai neleidžia, kad ją užmirštum:-) Visi bildesiai, dundesiai žaidimų metu girdisi net miego metu. Ji tikrų tikriausias katinas. Dieną miega, o naktį "eina į medžioklę". Visi randami daikčiukai akimirksniu virsta jos žaislais: ir siūlų špulytės, ir trintukai, ir saldainiai, ir lūpdažiai, ir sunku viską būtų išvardinti. Praeitą naktį girdžiu kažkas čiuožinėja. Pasirodo, ji paėmus papieriaus lapą "pagreitintai skaito". Judri, žaisminga be galo. Pati žaidžia, pati valgo, pati ilsisi, jai nereikia kompanijos, niekada nesimaišo po kojomis. Labai savarankiška katytė. Tik kai nori konservų, atbėga pasiglaustyti. Gaila, kad šitos trispalvės laimės į namus parsinešti nieks kol kas nenori:( Kol kas nei vieno skambučio:(((
IlonaKolit (2010-11-29)
O kodėl šį Grožė Elegantiškoji pamiršta? :(
IlonaKolit (2010-11-21)
Štai kokia gudruolė katelė :) Žuvys turi gyventi vandenyje, o jos asmeninės higienos kambarys yra jos privati valda su jos tvarka :D
Mune58 (2010-11-21) (foto)
šiandien gavau nuo jos mušt. Pamačiau, kai nuėjo į kraiko dėžutę atlikti reikaliukų. Iškasė didžiausią duobę net iki dėžės dugno, pasysino ir pradėjo užkasinėti kaip ir visada persistengdama, kasdama kaip tikras ūkininkas iš kairės ir iš dešinės. Prieėjau ir pabandžiau atsargiai iškelti iš dėžutės, o ji apžiojo mano pirštą ir švelniai sukando, tuo parodydama nepasitenkinimą, kodėl aš jai trukdau dirbti ir vėl sugrįžo atgal pabaigti savo darbų. Aš ir vėl ją iškėliau iš dėžutės. Kai ėjau paimti įrankių panaudotam kraikui išpilti, ji bėgo man iš paskos savo letenėlėmis mušdama per blauzdas. Kartais pagalvoju, jog gyvūnai nemažiau protingesni už žmogų, jie nemoka kalbėti, bet pagal jų poelgį galima juos puikiai suprasti.
Mune58 (2010-11-21) (foto)
kol prisiruošiau pamėtyti žaisliukų į vandenį, trispalviukė pati tai padarė. Dūko dūko su medžiagine žuvyte, pakol ta įkrito į vandenį. Aišku, kad žuvys turi plaukioti vandenyje:-) Gaudė gaudė su letenėle, galvoju, reikia gelbėti tą žuvį, pakol nesušlapo medžiaga. Išėmiau, o ji nepastebėjo. Dar ilgokai kaišiojo savo nosiuką ir letenėles į vandenį ir aplink indą uostinėjo, pakol įsitikino, kad žaisliuko ten nėra.
IlonaKolit (2010-11-19)
O, fatališkoji gražuolė... Niekaip negaliu atsižiūrėti jos spalvingumo :)
Mune58 (2010-11-14) (foto)
tai gerą mintį davėte. Reikės pabandyti kokių nors žaisliukų (sunkesnių) pamėtyti į vandenį.
Nemuno saule (2010-11-14)
esu maciusi kaip sodybos katinas tvenkiny mailiu gaude. nerealus vaizdas - iki tol gyvai nebuvau maciusi savo noru i vandeni neriancio katino:) o draugu katinas kriaukleje miega ir is krano geria:) netekancio vandens nepripazista. Vat taip:)
Mune58 (2010-11-14) (foto)
Nemuno saule, mano katytė taip pat nebijo vandens (užsigrūdinusi kieme lakstydama per lietų, matuodama mažomis pėdutėmis balų gylį). Jau buvo kilusi mintis ją išmaudyti. Bet kol kas nelabai daug praėjo laiko, kai globoju namuose, tai nedrįstu. O vandenį mieliau geria iš didesnės talpos indo, negu iš mažo. Kai įsipilu į kibirą vandens, būtinai atbėga paragauti. Jai pastačiau 2 ltr talpos plastmasinį puoduką vandens, tai ji su trumpu nosiuku "murkt" į vandenį, pakol pamatuoja gylį, o vakar iš pradžių įkišo letenėlę patikrinti, kiek yra vandens. o tik po to pradėjo gerti. Labai įdomu stebėti globotinių gyvenimą iš šalies, kokie jie savotiški, kokie įdomūs, kokie išradingi.
Mune58 (2010-11-14) (foto)
jo, dukra ją pasičiumpa ant rankų, ji ištveria ramiai kelias minutes murkdama, o po tyliai pelytės balseliu pasako "miau" (nenoriu) ir pradeda muistytis, o mergaitė "nei aš tavęs klausysiu" ir vistiek laiko ją prisispaudus prie krūtinė. Galų gale murksiukė laimi savo laisvę bėgiojimams:-)
IlonaKolit (2010-11-14)
Pasirodo, ji ne tik graži, bet ir nuostabių bruožų :):):) Žaidžia pati- pasakiška. Maniškis vienas nė už ką nežais, sėdės ir rėks arba ateis ir įkas, kad su juo lakstyti. Užvaiko mane iki uždūsimo, net poperėlio vienas negainioja :( Miega viena- pasakiška. Patikėkit, kai maniškio 7kg. gyvo svorio atsigula ant krūtinės, tai visai nedžiugina. Ir tie jo 7kg užima didesnę pusę lovos, negu mano 47kg, pastūmti sudėtinga, nes prasideda nepasitenkinimo dūsavimai ir intensyvūs spardymaisi :( JŪSŲ GLOBOTINUKĖ- PAVYDĖTINOS IŠVAIZDOS IR PAVYDĖTINO CHARAKTERIO KATELĖ.
Mune58 (2010-11-14) (foto)
Ilonakolit, žiūrint į ją iš viršaus, man ji atrodo vėžlinukės raštų, bet kai atsigula, tai matosi pilvuko ir krūtinėlės jau ryškios trispalvės katytės raštai. O jos charakteris man labai patinka. Ji nėra įkyri, nesipainioja po kojomis, tik pakėlus uodegytę atbėga prisiglausti. Daugiau yra savarankiška, žaidžia su žaislais, su įvairiais rastais daikčiukais, nagučius pagalanda į draskyklę. Miega viena (nelipa nei pas mane, nei pas dukrą miegoti). Vienu žodžiu, žaidžia be kompanijos.
Mune58 (2010-11-14) (foto)
trispalviukė (draugė ją nori vadinti Karamele, o aš vadinu Mažyle) žaidžia be paliovos. Energija liejasi per kraštus. Ji viena įneša gyvybės pilnus namus. Kiekvienas daiktas, tai jos žaislas. Aš rašau, jai patinka judantis rašiklis, gulintis trintukas. Šiandien radau su nagučiais perskaitytą mano žurnalą. Jeigu siuvu, ji ridena siūlus. Jeigu nežinočiau, niekada nepatikėčiau, kad ji jau turėjusi kačiukų. Iš elgesio man ji atrodo, kaip dar maža nesubrendusi katytė. Labai bijau prie jos prisirišti, nes kuo ilgiau ją globosiu, tuo skaudesnis gali būti išsiskyrimas:(
IlonaKolit (2010-11-14)
Ji tokia, kaip čia pasakius... elitinė. Tokia, kaip dailininko sukurta :)
IlonaKolit (2010-11-09)
O čia žvilgtelėkit į nosytę. Matote? Ne tik kailiukas, bet ir nosytė spalvota per pusę :) :):)
IlonaKolit (2010-10-27)
Mažoji, gražioji meilybė :)
Mune58 (2010-10-27) (foto)
suprantu, kaip šiai mano meilybei reikia žmogaus. Tik pravėriau duris, grįžusi iš darbo, o ji jau laukia prie durų. Paglosčius kad pradėjo voliotis, maivytis, murkti ir glaustytis. Atrodo, kad iškart pamiršti dienos rūpesčius ir bėdas.
IlonaKolit (2010-10-26)
MUNE, galit pabandyti tiesiog pavalyti peroksidu, bet ne per šlapiai, nes ji vistiek laižys. Kažkada klausiau savo veterinarės, ar galima žaizdelę katinui peroksidu pavalyti, sakė, kad galima, bet ne dažnai ir ne per šlapiai.
Mune58 (2010-10-26) (foto)
pamatytumėte, Ilona, koks gražus po operacijos jos pilvelis. Aš pimą kartą pamačiau tokią mažą siūlytę - gal kokio 1 cm ilgio. Nelabai man patinka, kad ji vis kiša nosytę ir prausia, bet kiekvieną kartą neprisaugosi. Gal sakau, papurkšiu peroksidu, išdezinfekuosiu, gal neprisilaižys?
IlonaKolit (2010-10-26)
Oi, MUNE, kiek rūpestėlių :( Labai šaunu būtų bent šiai grožei namučius rasti, nes tikrai tokią meilią gaila paleisti atgal :(
Mune58 (2010-10-26) (foto)
Buvau vakar 17 val nuėjus aplankyti jos vaikelių, nes tuo metu juos šeria moteriškė. Yra 1 ryžas su baltu ir 3 rainiukai su baltu (lyčių nežinau). Dar yra ir penktas priklydėlis visas juodas kaip sabaliukas. Bet jie visi gimę tam rūsyje laukinukai. Tupėjo visi maži grybukai lauke prie rūsio angos ir kramsnojo. Dabar jų įmotė pasilikusi ten dar viena laukinukė švelnių pastelinių spalvų trispalviukė (geltona, pilka, balta). Labiausiai prie jos prisisegęs ryžiukas. Moteriškė man sakė paleist mamytę atgal į kiemą, bet aš jos neatiduosiu. Noriu laimės bent vienai gyvybei. Jeigu turėčiau galimybę, pabandyčiau pasiskolinus gaudyklę pričiupti bent 2 ar 1 jos vaikelį ir panešt namo mamytei. Gal pavyktų dar prisipratinti. Bet ir virtuvė mano užimta, nes ten karaliauja iškastruotas Tigrius (rainas su baltu).
Mune58 (2010-10-26) (foto)
Su pavadėliu bijau jos gąsdinti, gal jau per vėlu pratinti? Ji pakankamai buvo kieme gąsdinama įvairių dvikojų. Kol kas ji tenkinasi kiemu, stebėdama vaizdus per langą. Patiesiau dirbtino kailio paklotėlį ant palangės, kad nesušaltų pilvelio.Aš stebiuosi, kokia tikrovėje ji yra miniatiūrinė, palyginus su kitom suaugusiom katytėm, bet drasi, stipri, greita ir protinga. Savo vaikučius gynė aršiai nuo visų. Pamačius vedamą šunelį pro jos teritoriją, pašiaušdavo keterą ir puldavo (įsisegusi haskiui į šoną, užpuolusi 2 vedamus toiterjeriukus). Namuose laksto, kaip vijurkas, priekinės letenėlės truputį išlenktos, kaip pandutės, akys gintarinės spalvos. Mergaitė nori pasilikti sau, bet aš nesutinku, nes nebegalėsiu gelbėti daugiau surastų nabagėlių. Labai norėčiau jai rasti namus.
IlonaKolit (2010-10-26)
Kokia žaisminga :) Įdomu, o gal ji su pavadėliu vaikščiotų, tai būtų galima lauke pavedžioti? Maniškis nuo pavadėlio tiesiog išprotėja, neįmanoma net prisiliesti. MUNE, o kaip jos vaikeliai laikosi?
Mune58 (2010-10-26) (foto)
mano protingoji globotinukė! Kai priglaudžiau ją po sterilizacijos į namus, pagalvojau, kaip ir jūs Ilonakolit, savo Ają, taip ir aš, palaikysiu kelias dieneles, kol sustiprės ir išleisiu pas savo vaikučius. Bet pamačiau, kad ji nėra skirta laukiniam gyvenimui. Pakalbinta, ištisai glaustosi aplink kojas. Atsigulusi murkia ir pradeda mindžikuoti priekinėmis letenėlėmis. Gyvenimas su ja ramus, ji nesipainioja po kojomis, ilgą laiką praleidžia, žioplinėdama pro langą. Vakar vakare gulėjo ant palangės ir šiandien ryte radau ją ant tos pačios palangės. Tik pavalgo, pažaidžia, pasinaudoja savo WC, ir vėl ant palangės. Moka naudotis draskykle, labai patinka gaudyti ant draskyklės peles. Kol kas dar matyt veikia savisaugos instinktas nuo kieminukės gyvenimo, nes išgirdus stipresnį garsą, krūpteli arba ilgiau ją glostant, ištaria plonu, tyliu balseliu miau. Bet mano dukra jau ją įsimylėjo iki ausų.
IlonaKolit (2010-10-25)
Pažiūrėkit, koks nepaprastas grožis :)


Kommentaare saab vasakul logis sisse kasutajatele.


Statistika Siseloginud: 188    

Uudised

11.08 Gyvūnų Tematikos Straipsnių Vertimas iš Anglų į Lietuvių...
03.23 Prašau pagalbos padėti palaidoti katinuką (pagalbos nebereikia,...
03.03 Gal kam reikia?
02.07 Liūdna naujiena
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)

Kommentaarid

Waddenis (12:52) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:51) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
Waddenis (12:49) >>
Sveiki visi! Naminiai gyvūnai man taip pat svarbūs, bet nusprendžiau, kad pirmiausia atliksiu...
KaylyTittensor (17:46) >>
Legal casinos offer a safe and regulated gaming experience....
Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?
Jake (14:10) >>
kietas
Katynas M (17:14) >>
Pasikeitė mano tel. numeris, katinėlis nužaidė:). Dabar skambinkite 8 636 42966.
Alusia (18:02) >>
Ačiū, Nijole ❤️
P.nijole (9:05) >>
Mažutė :( Užuojauta :(