LT | EN | RU | LV | PL | EE    Leedu | Läti | Eesti
 
 
 

Received help

Kirjeldus:

Kuo žmogui galėjo nusikalsti maža, jauki, naminukė mergytė, kad atsidūrė lauke, sunku suvokti. Liesa, nuskriausta, tepaluotu kailiuku, bet meilės žmogui nepraradusi. Priklydusi į vieną iš Kauno daugiabučio kiemų, ji porą savaičių gyveno prie konteinerio, laukdama maisto bei pagalbos. Mažai baltai pelenei operacijos metu buvo nuskustas kailiukas, kadangi jis visas buvo tepaluotas, riebaluotas ir susivėlęs.
Dabar ji sveika, valgi, judri, žaisminga, nukirminta, 06.09 d. paskiepyta kompleksine vakcina ir jau dairomės namučių. Tad turinčius rimtų pasiūlymų, prašome kreiptis, mielai laukiame.
Pagrindinė dovanojimo sąlyga - ženklinimas, kuris įpareigoja šeimininką prisiimti visišką atsakomybę už gyvūną, o taip pat namuose neturi būti kitų gyvūnų, kadangi Albytė labai karingai nusiteikusi prieš visus. Įtariu, jog klaidžiojimas kieme ją išmokė "gintis", šis instinktas pas ją pasiliko.

Loomade omadused: nõuab tähelepanu, sõbralik
Looma nimi: Alba/Albytė
Liigid: kass
Arv lemmikloomi: 1
Sort: Crossbreed
Sugu: Naine
Seksuaalne aktiivsus: Teostatavad kastreerimine/steriliseerimist
Vanus: 1 - 3 aastat
Juuste tüüp: pikad juuksed
Värv: valge, valge
Piirkond: Leedu, Kaunas City, Kaunas
User: Mune58

Advertisement ID: 110766
Lisatud: 2016-05-05 | ajakohastatud: 2016-10-15 | deaktiveeritud: 2016-10-15
Announcement views: 32644
Eelmine staatus loomade: Ootel

Kommentaarid

Alusia (2016-10-25)
Labai dziugu:)
Mune58 (2016-10-25) (foto)
Gavau Albytės kontaktus. Ji jau ne kaunietė, kadangi Kowno čipsų bijo:D Atvažiavo jaunimas savaitgalį Megon į filmą, o grįžo su Albuška į Šakių rajoną. Įsimylėjo ją gyvai jauna pora, šilti, malonūs žmonės, gyvena bute, vaikų nėra, Albai ten laisvė. Tik pirmą dieną buvo atsargesnė, dabar jau dūksta. Turi net 2 kraikdėžes. Maisto pripirkta su kaupu. Tarp kitko, perduodant ją į Kiką, kartu su skiepų pažymėjimu palikau atspausdintą Albytės trumpą gyvenimo aprašymą, kad Kikos merginos turėtų ką apie ją papasakoti norintiems įsikatinti. Parašiau jos charakterį, pomėgius, kuo buvo pas mane maitinama. Tas mano aprašymas iškeliavo kartu su Kacka.
Mune58 (2016-10-24) (foto)
Albytė "tepė" slides iš Kikos, paliko narvą su visom grotom ir išdundeno į namus:) Kur ,tiksliai, dar nežinau, bet bandysiu prazonduoti. O kaip tyčia, šias paskutines dienas, žmonės mane pradėjo atakuoti skambučiais, nes dar nebuvau pašalinusi skelbimo iš skelbiu.lt. Ką gi, pasakiau "pozdno batia":D Būk laiminga, princese:)
Mune58 (2016-10-15) (foto)
šiandien atsisveikinau su princesyte. Jau čipuota ir namų laukia Kauno Megoje įsikūrusioje Kikoje. Norintys susipažinti gyvai arba suteikti jai jaukius namučius, maloniai prašome aplankyti. Tikiuosi, kad ji ten ilgai neužsibus.
Mune58 (2016-10-05) (foto)
oj, gudri lapė ta mano Albytė. Savo garsiu rėkimu išreikalauja visko, ko nori. Šį kartą jai apartamentai per maži, todėl išsireikalavo mano kambario. Užteko tik vieną kartą prasmukti pro duris pasisvečiuoti, dabar jau vos ne pastovi gyventoja. Ir pabandyk neįleisti, rėkia tol, kol niarvai neišlaiko ir privalau atidaryti princesei duris. Tik nakčiai nunešu atgal "namo"D. Jai gerai, Sniegei, kurią pastoviai terorizavo, gerai, bet man negerai (alergenų prie mano nosies padaugėjo). Ką gi, kaip nors išgyvensim, pagalvojus, nėr to blogo, kad neišeitų į gerą. Bet namų kol kas dar nesišviečia. Tikriausiai, dar ne laikas. Laukiam.
Mune58 (2016-08-17) (foto)
07.13 d. rašiau apie pasiklydusį/išmestą mažą juodą rėkiantį vargeliuką:( Po kelių dienų jis dingo, negirdėjau jokio balselio ir nors vaikščiojau ratais su Čikute ne vieną kartą, neradau. Šiandien ryte iš vieno vyro, vedžiojančio pranzūzą suplotanosiuką sužinojau, kad mažius jau seniai šiltai gyvena namuose. Jis pats, nors ir labai sunkiai, bet pagavo. Kadangi namuose turi ir katiną, ir šunį, mažių uždarė savo rūsyje, palikdamas jam šviesą, o vėliau prikalbino vienus iš to paties daugiabučio kaimynus, kad priimtų į savo namus. Labai džiaugiuosi, kad pasaulis ne be gerų žmonių:) Na, o Albytė dar vis neranda savo namų. Kažkodėl norėtojai nenori čipuoti, o tai reiškia, kad nelabai nori prisiimti atsakomybės. Bet aš savo duotą žodį tęsiu - NEŽENKLINTOS NEDOVANOSIU ir taškas.
Mune58 (2016-08-11) (foto)
nuo šitos princesės jau man stogas pradėjo važiuot:( Maža to, kad ji ištisai vaiko, muša Sniegę (kartais ir Tuti), dar pradėjo miauksėt, dainuot, maurot, kad net už durų girdisi ir tai truko gal 4, gal 5 paras:( Man tas miegas - apie 5 val. toks brangus, o ir tą ji rupūžiokė sudrumstė. Negi sterilizuotai katei galėjo būt morčius?
IlonaKolit (2016-07-13)
Taip, su tais jų biolaukais tai košmaras, mano Sterblinukas vien nuo žodžio "Žuža" visu kūneliu įsitempia :(
Edda (Gyvunugloba.lt) (2016-07-13)
Biolaukai gal nesutampa ar "kasjuosciasupras". Musu Spirgis visiems i uzpakali, galima sakyti lenda, o stai Pilkute lupa, musa is visu kai tik jam sauna i galva.
Mune58 (2016-07-13) (foto)
neatlikus eksperimento, nesužinosi:D Vat, su Tučiu nesipeša, net pasibaksnoja nosytėmis, kartu žioplinėja pro langą į paukštukus, o Sniegės nekenčia baisiausiai:(
SaksRoz07 (2016-07-13)
Prašau Albyte,būk gera,draugauk su visais. O gal nedidelį katuką priims "ant kambario",juk mažiukų nemušama...
Mune58 (2016-07-13) (foto)
Alba, Albyte, mano mieloji gražioji, nuostabioji, o kartu ir Sniegės priešė Nr.l:D Ką gi mums daryti? Užima ši gražuolė apartamentus (narvą), dėl jo kariauja, nieko neįleisdama, stabdo visą eismą. Vėl pagalbos šaukiasi vienas mažas juodas pyplys, gal kokių 2 mėn:( Vakar ryte ir šiandien ryte (apie 7 val.) girdžiu ir matau mašinų aikštelėje verkiantį ir lakstantį tai po viena mašina, tai po kita mažylį. Šiandien mačiau kažkieno padėtą bliūdelį su kažkokiais spalvotais sausiukais (jau permirkusiais), nieko su savimi neturėjau, tik Josera clasic sausiukų, įbėriau dar žiupsnelį, tai išlindęs kramsnojo. Bandžiau artintis prie jo, pabėgo. Atsivedžiau kartu su savimi PSP juodukę paaugliukę, norėjau, kad kartu su ja atbėgtų bent iki mūsų valgyklėlės, jau nubėgo kartu maždaug 1/3 kelio ir vėl spruko atgal:( Nesumąstau, ką darysiu ir jeigu jį pagausiu, kur dėsiu:(((
Dinka (2016-07-08)
Mune, o Jūs save priskiriat prie normalių žmonių ? :) aš savęs ne :)
Mune58 (2016-07-08) (foto)
nieko nenoriu girdėt apie atostogas:D Aš taip pat be atostogų, dziundzių chebra tiek 4 namie+ šunytė namie, tiek 6 PSP-nukės kieme neišleidžia:(
Dinka (2016-07-08)
Mune, žinok liepą- rugpjūtį normalūs žmonės atostogauja...ir tikrai augintinių neieško, net ir mažų...teks laukt rugsėjo
Mune58 (2016-07-08) (foto)
niekam kol kas mano gražuolės nereikia:( Tikriausiai, visi nori mažiuko katuko, bet gi ir Albytė colytė. Valgo už du, žadina jau nuo 6.00 val.ryto (žrat xočiū), bet kaip buvo, taip ir pasilikusi manekenė:D
Modeliukas (2016-06-16)
Juolab kad Vilnių nuo Kauno skiria vos valanda kelio...
Mune58 (2016-06-16) (foto)
pagaliau sulaukėme skambučio. Ir vėl Vilnius, ir vėl "gal atvešite"?... Nu, NE NE NE ir dar kartą NE! Daugiau nedarysiu klaidų. Laukiame su Albyte svečių į namus, lauksime tiek, kiek reikės. Laukiame, kad atvyktų būsimi šeimininkai susipažinti gyvai. Transporto neieškosiu ir neperduosiu, nežinodama per ką ir nežinodama kam, basta.
Mune58 (2016-06-14) (foto)
va, koks aš dabar "baišuš žvėriš", bijokite manęs:D http://www.part.lt/perziura/7eb52021c125fe66ed952c12af7085e3944.jpg
Mune58 (2016-06-14) (foto)
ačiū, Airine1111, už pagyras. Mes dar pasistengėme pasigražinti (1 foto).
Airine1111 (2016-06-11)
Ir gražuolė :)
Mune58 (2016-06-11) (foto)
labai norėčiau, kad atsirastų globėjas, kuris neturi gyvūnų, Albytei. Nu niekaip nesutaria su kitais katuliais, pastoviai juos puola ir muša, kad ir iš pasalų. Esu priversta bent nakčiai ją uždarinėti narve. Kitos išeities nematau. Norėtojai, kurgi jūs? Pilnai sutvarkyta katytė, nuparazitinta, sterilizuota, paskiepyta, tik imk ir džiaukis.
Mune58 (2016-06-07) (foto)
Taip, Ilona, o aš irgi to nežinojau. Svarbiausia, kad tai natūralus valiklis, kurio katytė prisilaižius, tikrai neapsinuodys. Bet vargšytės visa galvelė "kvepėjo" sviestu". Ji pradėjo praustis, ir kaip tyčia nekabina ausies letenėle, o brauko per žandus:D
IlonaKolit (2016-06-07)
Štai pavyko sviestu, kokia įdomi patirtis :)
Mune58 (2016-06-07) (foto)
ai, pamiršau pasakyti, kad išbandžiau nešvarumų valymą su sviestu. Ištepiau ausų kaušelius, kažkiek palaikiau, pakol suminkštėjo visas sluoksnis purvo, po to prausiau su šiltu vandeniu, sausinau su vienkatinėm servetėlėm, ir vėl prausiau, ir vėl sausinau. Dabar auselės liuks:) Ačiū, mielosios, už protingus patarimus.
Mune58 (2016-06-07) (foto)
jau ji tokia yra ir vargu, ar požiūris į kitas kates pasikeis:( Maža to, ji stengiasi užimti lyderio poziciją. Narvo durelės pastoviai atidarytos. Jeigu pamato, kad kažkas kėsinasi į vidų (ar į kraikdėžę, ar atsigulti į būdelę), ji tuoj pat ruošiasi pulti. Aš net antrą kraikdėžę pastačiau virtuvės vidury, 2 indeliai vandens, 2 indeliai sausiukų. Vienu žodžiu, virtuvė - katinų tvirtovė.
SaksRoz07 (2016-06-07)
Oi Albuk,Albuk, būk draugiškesnė,nepjauk šaką ant kurios sėdi...
Mune58 (2016-06-07) (foto)
gaila, kad neatsiranda namai Albytei:( O mano Sniegė su Tučiu nuo jos kenčia: abiejų nosytės nudraskytos. Nors jau mano globoje ji geras mėnuo, bet laaabaaai jau nenori draugaut su uodeguotais ši gražuolė:( O atskiros patalpos šiai personai neturiu, narve taip pat negaliu ištisai jos laikyti.
Mune58 (2016-05-20) (foto)
Šita plikšiukė tapo tikra šustra morka, bet vieną pliusiuką nubraukiu, nes pavaiko Sniegę. Ta nabagytė jau jai duoda kelią. Vat, su Tučiu jau abu susiglaudę kartu miega. Ir kaip padaryti, kad visiems būtų gerai?
Mune58 (2016-05-16) (foto)
šitą angelėlį įsimylėjau:) Iš visų pusių jai vien tik pliusai: puikiai naudojasi draskykle, kraiką ne šiupeliuoja, bet tik vos vos pakapsto, likusius nenuskustus plaukučius ištisai šukuoja, žaisminga, meili glaustūnė, netingi kalbėt su žmogumi. Šaunuolė ir tiek:) Norinčius jau leidžiu rezervuotis, bet su dovanojimu neskubu, nes dar laukia vienas nukirminimas, po to skiepas ir čipas.
Mune58 (2016-05-15) (foto)
ačiū už patarimus, išbandysime dar sviestą.
IlonaKolit (2016-05-15)
Švaresnė, tikrai švaresnė :)
AisteIgn (2016-05-15)
Kiek pamenu, tepalus lyg geriausiai aliejum ar tirpintu sviestu galima bandyt valyt, o tik paskui plaut. Arba laukt kol issipraus pati. Betgi jau daug svaresne atrodo
Mune58 (2016-05-15) (foto)
katytė labai bijo kiemo:( Kelis kartus buvo užsiropsčiusi ant palangės, tik tuoj apsidairius pritupia ir kaip kulka neria ant grindų:(
Mune58 (2016-05-15) (foto)
atnaujinau dvi foto, kaip murzilka atrodo dabar. Nu niekaip neišprausiu tepaluotos galvelės. Vakar su dukra abi bandėm prausti atsargiai išmuilinę su Čikutės šampūnu (ajutriai odai), tas nepadeda. Ir ausys murzinos, "neatsiskalbia". Gal aš per greit noriu gero rezultato?
Mune58 (2016-05-15) (foto)
panašu, kad mano auksuoliai katinukai patys išsprendė savo problemą:) http://www.part.lt/perziura/1380c9ec5fee5be069b59ccef56508e8428.jpg Panašu, kad su globos perėmimu mums skubos jau nėra. Ačiū, DaivaVa, už pasiūlymą, už gerą širdį, bet jeigu jau labai bus mums prastai, tai jau yra (vakar skambino moteris) siūloma globa Kaune.
DaivaVa (2016-05-12)
Manau, kad pagalba neturi atsikirsti i jokias sienas. o antra, tiek Mune, tiek as, tiek visi kas nori suprasti puikiai supranta, kad aisku butu geriausia katytei apsigyventi Kaune, niekas nenori specialiai prisidaryt papildomu rupesciu (transporto paieskos ir kt.) Is viso kazkokia nesamoninga pastaba buvo, be tik parasyt kokia nesamone, be tik prisiknist prie ko nors (matyt ratas apsisuko ir vel mano eile:)))
Mune58 (2016-05-12) (foto)
Daina1, o ką gali žinoti, gal pas mane katytė atklydo iš Vilniaus, ar Ignalinos ar Balbieriškio, todėl reikia gelbėti visas:D Čia panašiai, kaip su vyrais: jie eidami gatve, privalo vaišinti saldainiais visus vaikus iš eilės, nes nežino, ar savo, ar svetimą vaiką susitinka:D
Daina1 (2016-05-12)
apskritai Šlapia nosytė rūpinasi Ignalinos gyvūnais, pagal galimybes pagelbėja kitiems. Tai jai pačiai spręsti , kam ji gali pagelbėti ir konkrečiai Vilniaus ar Balbieriškio kates vos ne reikalauti imti, yra nekorektiška.
Mune58 (2016-05-12) (foto)
Daina A., nepergyvenkite. Ant kulnų neminu ir per prievartą neskraidinu katytės į Vilnių. Daivos variantas globai asmeniškai man, yra kaip atsarginis, kraštutiniu atveju. Viliuosi, gal gi atsiras šiai nuskriaustai meilybei globa Kaune:(
Daina A. (2016-05-12)
Na, nejaugi Vilniuje nebeliko katinukų, kuriems reikalinga globa, kad jau į Kauną dairotės? Kiek yra pagalbos prašymų dėl globos ir nulis emocijų. Keista.
DaivaVa (2016-05-11)
Na ir puiku:) jus pasvarstykite. manau po savaitgalio ir praneskite:) as tuo tarpu jau kai kam atveriu duris, bet ir sitai katytei vietele dar palaikau. viskas pagal susitarima:) grazuole grazuole, butu idealu, kad iskart namai.
Mune58 (2016-05-11) (foto)
nu, girkitės girkitės savo grožiais, bet tokio grožio, kaip ši, tikrai neturėjote:D Ji ne tik balta, bet dar ir mėlynakė, vat tep:) Lygiai tokią pačią katę - baltą ilgaplaukę ir mėlynom akelėm turėjo Dzūkijoj mano brolis (jau ATA ir broliui, ir jo katytei)... DaivaVa, aš jūsų pasiūlymą svarstau. Kiek suprantu, turiu savaitę laiko. Per tą laiką mano plikšiukė atsigaus, sustiprės. Stebėsiu, kaip gyja pooperacinė siūlė. Džiaugiuosi, kad ji mažiau narve verkšlena, jau neuždengtas aklinai narvas, su Sniege ir Tučiu ji pro tinklą pasibaksnoja nosytėmis. Mane tas labai ramina. Savaitgalį pabandysiu padaryti naujų foto namų aplinkoje. Labiausiai norėčiau, kad ji keliautų ne į globą, bet į namus. Gal gi įvyks stebuklas?
Nopka (2016-05-11)
:)) Pas mane irgi yra 2 juodbalčiai ir dar rausvanosiai :)) Na ir kas, kad nepaklausūs, užtat atsidavę ir dėkingi už išgelbėtą gyvybę. Negaliu atsižiūrėt į nosiukus! Man gražūs visi, be išimties. O ši katytė nuostabi, ramių, žydrų akių ir tokio mielo "veidelio"! Tikiu, kad atras žmogų, kuriam rūpės ne tik jos pasakiškas grožis, bet ir užtikrinta ateitis iki katytės gyvenimo saulėlydžio.
Edžis (2016-05-11)
Na pas mane baltas Krokas jau 2 metai. 2 kart padovanotas ir 2 kart grąžintas būtent dėl savo baltų pūkų. O charakteris ir būdas tai jo patys geriausi. Nori baltų, bet iš kur tiek jų gatvėj atsiranda? Dabar kai kas paskambina dėl Kroko, tai taip prigąsdinu pūkais, kad noras greit dingsta. Ir turbūt bus "pasilikau sau".
Friske (2016-05-11)
Na, man "neinami" juodbalčiai patinka...o jei dar rausva nosiaaaa :) :) O šiaip, tikrai daug kam baltukai patinka.
Daina A. (2016-05-11)
Na, Baltukai visuomet turi šansų sulaukti greičiau pagalbos. Matyt, paklausa didesnė. O ką daryti tiems, kurie nėra pasakiško grožio ir einamų spalvų?.
DaivaVa (2016-05-11)
Mano pasiulymas tikrai ne is serijos Daiva nori:)))) (kaip prie vienos kates buvo Irena nori:)))), bet is bedos padet galiu. as daugiau siulymu cia nerasysiu, reikia pagalbos kreipkites, nes negaliu sekti visu komentaru. Pas mane penktadieni turi atvaziuot du kaciukai, jeigu namu nesusiras netyci. tai as turesiu aisku labai gerai pagalvot kaip suskirstyt katinus, ka su kuom apgyvendint. bet kadangi jau siuliau, dar dar siulau:) bet pasiulymas tegul tures termina:) sakykim savaite jums apsispresti, po to as nebegalvosiu, kad nesilaikiau duoto pasiulymo:) aciu!
Wilmante (2016-05-11)
o akys akys, visa dangaus žydrynė:) gražuolė katytė, Maryte, ar dar suskaičiuot sugebi kiek nabagių dūšelių per šią trumpą atkarpą išgelbėjai?...
Mune58 (2016-05-11) (foto)
katytė jaučiasi neblogai, dažnai valgo ir dažnai miega. "Dainuoja" mažiau, stebi pro tinklą, kaip dūksta Sniegė su Tučiu. Truputį apsiprato prie aplink narvą šmirinėjančių smalsuolių. Vistiek labai reikės globos perėmimo. Negalėsiu jos ištisai laikyti 1m2 būste, o galimybių laisvai paleisti lakstyti, neturiu:(
Mune58 (2016-05-11) (foto)
įkeliu "pakabuką", kurį nešiojosi ant krūtinės stebuklingu būdu prisisegusi mažoji Pelenė http://www.part.lt/perziura/887121b5bbacf75fd17fe6336da00bb1523.jpg
Mune58 (2016-05-09) (foto)
pasirodo, čia mergytė. Priklydus į mūsų kiemą, kartu su savimi atsinešė paslapčių. Apžiūros metu, dar neprimigdžius, radome prie krūtinkaulio įsisegusį žvejo kabliuką. Rastas ant pilvelio randas, bet kodėl pjūvis žemiau ir šalia jo nemažas guzas? Ar tai sterilizacijos pasekmė? Nusprendėm vistiek operuoti. Jeigu ir sterilizuota, vistiek reikia šalinti tą guzą. Pasirodo, kad katytė sterilizuota (gimdos nerasta), bet šlapimo pūslės kraštas priaugęs prie pilvaplėvės. Reiškia, kažkoks nevėkšla šitaip atliko sterilizaciją:((( Po operacijos nuskustas kailiukas. Nors sąvėlų didelių nebuvo, bet baisiai purvinas, tepaluotas kailiukas. Vienu žodžiu , nunešiau katytę, parsinešiau liūtukę. Kirminų turi nemažai. Nors priš 2 dienas sulašinau Advocate lašiukų, bet suleidus migdomųjų, išvėmė maisto likučius su dar gyvom askaridėm:( Dabar jau narve atsibudusi, vis dar pasvirduliuoja.
Mune58 (2016-05-08) (foto)
DaivaVa, tikrai tokių kaimynkų neturiu, o ir ryžiukas gyvena pas ją su pikčiurna jos kate. Gerai tik tiek, kad pas ją jie abu atskirti skirtinguose kambariuose. Labai norėsiu po savaitgalio globos perėmimo, tik rytoj ryte planuoju baltuką nešti į vet.kliniką apžiūrai, tuo pačiu ir kastruoti/sterilizuoti.
DaivaVa (2016-05-08)
Vargelis:( na ziurekit, jeigu nerasit dar kokios geros kaimynkos, kur galetu buti vienintelis ir nepakartojamas, tai ne kazi kokius apartamentus, bet nedicka patalpele su langu i kiema as jam siulau:)
Mune58 (2016-05-08) (foto)
atkutom, prisimiegojom (per dieną), prisivalgėm iki soties, o dabar reikia "padainuot":((( Ir taip beveik visą naktį:((( O vargeli, čia gi dar didesnis rėksnys, negu ryžikas. Visai nenori to narvo, kiša galvelę glostyti, stato kojeles lipti lauk. Ir ką mums daryti, kaip pasielgti, kad visiems būtų gerai? Tutis išsigandęs, praktiškai iš už šaldytuvo neišlenda, Sniegė taip pat susinervinus.. Nu, neturiu jam personalinės patalpos, NETURIU:(((
Mune58 (2016-05-08) (foto)
murzilka labai valgus, bet bijau peršerti, todėl šlapio maisto duodu dažnai, bet po nedaug. Kiek dar skrandukui trūksta, gali pakramsnoti sausiukų. Su nekantrumu laukiau, kada ir kaip pasituštins. Viskas tvarkoj:) Labai tikiuosi, kad didelių problemų su sveikatėle neturėsime.
Mune58 (2016-05-07) (foto)
Nijole, dėl kurtumo nieko negaliu pasakyti, bet faktas, kad jis matė uždarytas dureles, nes buvo atsisukęs į grotas, o vėliau vėl nusisuko į maisto pusę:). O kas liečia kitus gyvūnus, tai įtariu, kad kieme buvo skriaustas ne vieno iš jų. Vieną kartą tikrai mačiau, kaip juodbaltis katinas jį "įkalino" po mašina. Kai nuvijau tą nenaudėlį šalin, tik tuomet atėjo pas mane prašyt valgyt. Įtariu, kad jis jau ilgokai benamiukas, o ir badavęs ne trumpai, bet iš kur atsidūrė mūsų kieme, neturiu supratimo:(
P.nijole (2016-05-07)
O jis ne kurcias, kad nesureagavo i uzdaromas bokso dureles?
Modeliukas (2016-05-07)
Gal dar apsipras ir nurims. Baisu dabar jam...
Mune58 (2016-05-07) (foto)
mes jau namuose:) Visai nesunku buvo įkalbinti įlipti į boksą, jis gi pastoviai nedavalgęs. Įdėjau konservų su lėkštele, tai net su uždarytomis bokso durelėmis, nestresavo, bet valgė. Labai suvargęs, murzinas, susivėlęs, glosčiau nugarytę, tai kauliukai jaučiasi. Sulašinau Advocate lašiukų, nes bent jau ausytės, tikrai labai nešvarios. Lyties nežinau, kai eisim pirmadienį pas veterinarą, išsiaiškinsim. Žmogaus nebijo, leidžiasi glostomas, bet katuliams nedraugiškas visiškai. Tutis juo susidomėjo, prikišo nosytę prie narvo tinklo, tai jis puolė rėkdamas kaip pantera:( Jam reikėtų globos be kitų katinų. Dabar pavalgęs, susisuko į kamuoliuką ir snaudžia.
Mune58 (2016-05-06) (foto)
kadangi ryžiukas paliko narvą, ryt arba poryt planuoju parsinešti į namus šitą bėduliuką. Jis nuo konteinerio nesitraukia, žino, kad tik čia galima pakramsnoti. Kiekvieną rytą jį ten randu. Bijau, kad kas nors jo nenuskriaustų. Privalau skubėti gelbėti.
Mune58 (2016-05-05) (foto)
Aš jau nebespėju gelbėti:( Po šio savaitgalio planuoju "įtaisyti" į globą ryžiuką, tada gaudysiu šitą bėdulį ir nešiu pas veterinarą. Bet ilgesnės globos tikrai reikėtų, nes kai prasidėjo beglobiukų tempimas į namus, man vėl paūmėjo alergija, po pertraukos vėl ryju vaistus. Tik save raminu, jog tai laikina:( Iš tiesų, tai net nežinau, ar tai mergytė, ar berniukas:( Iš pradžių buvo baikštus, pagalvojau, kad laukinukas, bet po truputį prisijaukinau su maistu. O dabar jau pamatęs iš tolo rėkia garsiai "duok valgyti", su mano Čikute susibaksnoja nosytėmis:)
DaivaVa (2016-05-05)
galeciau po savaites ja "itaisyt" i Mariskos vieta, nes Mariska isvaziuos i naujus namus.
DaivaVa (2016-05-05)
vajei vajei kokia vargsyte:(((((((((
Modeliukas (2016-05-05)
Oi, bėda bėdukė :((( ...
Alusia (2016-05-05)
Ojej, kokia graži
Mune58 (2016-05-05) (foto)
dar vienas vargeliukas, jau apie porą savaičių klaidžioja mano daugiabučio kieme, glaudžiasi dažniausiai prie konteinerio. Ir šiandien ryte jį radau miegantį prie konteinerio ant kartono:(


Kommentaare saab vasakul logis sisse kasutajatele.


Statistika Siseloginud: 103    

Uudised

11.08 Gyvūnų Tematikos Straipsnių Vertimas iš Anglų į Lietuvių...
03.23 Prašau pagalbos padėti palaidoti katinuką (pagalbos nebereikia,...
03.03 Gal kam reikia?
02.07 Liūdna naujiena
08.28 Ieškoma kate Maša/Markiza Vilnius Naujininkai (1)
08.25 kicutė (1)
05.03 Saldi porelė ieško namų (Padovanoti)
04.01 NEMOKAMA sterilizacijos akcija Vilniuje
03.19 Dviems kastruotiems katinėliams skubiai reikalinga sodyba !!!
03.14 Dar atrodo vakar nebuvo nė menkiausio ženklo, kad šiandien bus... (1)

Kommentaarid

KaylyTittensor (17:46) >>
Legal casinos offer a safe and regulated gaming experience....
Violeta N (0:06) >>
Atsirado!
Altair (15:04) >>
Laiminga pabaiga. Kicutė pati atrado naujus šeimininkus. Kaimynė grįžinėjo vakare iš darbo,...
Skrebas (14:48) >>
Katytė kori sveika, linksma, ir tikra namų šeimininkė , vokiečių aviganiui parodo kieno čia...
Dylangg (14:48) >>
Man atrodo, kad jei jus domina ši tema ir norite rasti ne itin brangių bilietų iš Oslo į...
Jake (14:14) >>
Sveikinu visus. Norėčiau rasti lėktuvo bilietus iš Oslo į Vilnių. Ar galite man padėti?
Jake (14:10) >>
kietas
Katynas M (17:14) >>
Pasikeitė mano tel. numeris, katinėlis nužaidė:). Dabar skambinkite 8 636 42966.
Alusia (18:02) >>
Ačiū, Nijole ❤️
P.nijole (9:05) >>
Mažutė :( Užuojauta :(
Alusia (18:33) >>
Taskutės nebėra :(
Avri10 (21:48) >>
Ačiū Jums už mano gyvenimo meilę
Avri10 (21:47) >>
Feriui jau 13 metų, gyvena laimingai ir yra mylimas